Stworze (Grzegorz Arabczyk)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5226
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 287 times
Been thanked: 901 times
Kontakt:

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: raj »

Wy pisaliście jako zespół a my pisaliśmy jako niezależne indywidua. Stąd przemieszanie naszych wypowiedzi i twierdzenie, że są sprzeczne, niczego nie wnosi.
Dobrze, że zrekalkulujecie projekt oraz rozważycie różne opcje ale przede wszystkim zadbajcie o marketing - czyli pokażcie grę ludziom, żeby przestała być anonimowa.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2506
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: Pan_K »

Cieszę się, że zawirowanie uzyskało konstruktywną pointę. Decyzja o wstrzymaniu startu pewnie przysłuży się projektowi.

Z mojej skromnej perspektywy wygląda to tak, że mitologia Słowian wzbudza bardzo pozytywne moje emocje. "Stworze i Zdusze" mam w kolekcji, podobnie jak kilka jeszcze ciekawych pozycji dotyczących mitologii i etnogenezy Słowian. Gra wizualnie mi bardzo odpowiada. Mechanicznie też wygląda interesująco, o ile jestem w stanie to ocenić. Niestety: 3+ graczy to dla mnie warunek zaporowy. Musiałem sprzedać nawet Boże Igrzysko Wallesa, bo leżało i się kurzyło na półce. Optymalny dla mnie byłby skład 2-osobowy z opcją solo.
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
shaigan
Posty: 311
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:32
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 22 times
Been thanked: 9 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: shaigan »

@Underworld Kingdom - post na Facebook sugeruje, że zawiesiliście nie z powodów merytorycznych, czyli nie ma ani słowa o tym, że ktoś doświadczony wam zasugerował ewentualne zmiany, tylko że boicie się że negatywna fala zmiecie ten projekt. Może nie jestem zbyt lotny ale wg mnie tam jest jeden wielki napchany emocjami post, sugerujący że przez cały ten brak zrozumienia, spróbujecie rozejrzeć się za innym rozwiązaniem. To jest dojrzałe?

[edit] Pozwolę sobie na malutki edit bo to post na facebook sugeruje, nie ja ;) i mnie to po oczach...
Ostatnio zmieniony 06 cze 2017, 23:26 przez shaigan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5226
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 287 times
Been thanked: 901 times
Kontakt:

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: raj »

widocznie takie mamy hobby, hejtujemy wszystkie gry autorskie aby uniemożliwić im sukces na wspieraczce
Ostatnio zmieniony 07 cze 2017, 09:18 przez raj, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: rattkin »

shaigan pisze:@Underworld Kingdom - post na Facebook, sugeruje że zawiesiliście nie z powodów merytorycznych, czyli nie ma ani słowa o tym, że ktoś doświadczony wam zasugerował ewentualne zmiany, tylko że boicie się że negatywna fala zmiecie ten projekt. Może nie jestem zbyt lotny ale wg mnie tam jest jeden wielki napchany emocjami post, sugerujący że przez cały ten brak zrozumienia, spróbujecie rozejrzeć się za innym rozwiązaniem. To jest dojrzałe?
Właśnie sobie ten post przeczytałem. Bardzo słabe. Dobrze, że ktoś stąd zrobił z powrotem crosslinka.

A do wydawnictwa - chłopaki i dziewczyny, Wy zdajecie się wciąż nie rozumieć, że tutaj w sumie nikogo nie obchodzi, ile Was kosztuje faktyczne wydanie gry. Tutaj siedzą ludzie, którzy na niejednej kampanii zęby zjedli i oni Wam mówią uczciwie - przy takim progu to się nie ufunduje. Chcecie wydać grę w całości za nie swoje pieniądze. To ten suwaczek przesuwajcie, a nie prowadźcie równoległą kampanię pt. "złe ludzkie języki źle o nas mówią". A jak jesteście przekonani, że to tylko margines i że macie rację, to puszczajcie kampanię i udowodnijcie, że ten cel nie był przestrzelony.

A poza tym, to moje pytanie o unikalność i "ciekawość" Stworzy wisi tu od rana i nikt z autorów się nie ustosunkował - szkoda.

A po prawdzie, to odsunięcie kampanii z miesiąc dobrze jej zrobi, bo teraz i tak Hellas kradnie cały buzz i hype (i pieniądz z portfela) - a z nimi trudno byłoby się mierzyć.
olsszak
Posty: 1826
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 20 times
Been thanked: 37 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: olsszak »

Post na FB jest słaby w swej wymowie. Z całym szacunkiem, ale przy pierwszej krytyce (dodam, że konstruktywnej) zaczynacie wchodzić w rolę poszkodowanego i niezrozumiałego artysty i nie przyjmujecie rad od swoich potencjalnych klientów, którzy zagrali w więcej gier i wsparli ich tez nie mało, a część osób zna tez aspekty produkcji. Zamiast wysłuchać i poddać się chwili refleksji todalej nie ma odpowiedzi codecyduje o wyjątkowości Waszego projektu oraz podziękowania słyszą osoby z wspieram.to, które zainteresowały się tym po naszych postach, a my pozostali to nic nie rozumiemy i chcemy złe dla Was ;)
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: misioooo »

Wspieram.to pisze:
mazylek pisze:
Wspieram.to pisze:Projekt by nie wystartował na 95k. Oprócz tego powalczymy teraz o mniejszy druk - może 500, może mniej. Jesteśmy dobrej nadziei. Trzymajcie kciuki, aby się udało :)
To jeszcze powalczcie, żeby pieniądze od wspierających były pobierane dopiero po zakończeniu kampanii z sukcesem (jak na kickstarterze) - to skłoni do wsparcia tych którzy nie chcą mrozić kasy (Przestaniemy dyskutować o progu a zagłosujemy wsparciem)
Bardzo byśmy chcieli, ale takiej możliwości nie oferuje żaden pośrednik płatności w Polsce.
To zostańcie nowym operatorem płatności, który to zaoferuje. Znalazła się nisza na rynku właśnie ;)
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
olsszak
Posty: 1826
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 20 times
Been thanked: 37 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: olsszak »

Underworld Kingdom pisze: Projektant STWORZY - Grzegorz, sam gra od 1985, zaczynał od Gwiezdnego Kupca :D, jest dosłownie fanatykiem planszówek. Posiadaczem naprawdę sporej kolekcji, z takimi pozycjami jak Republika Rzymu, Stronghold, Twilight Imperium, Relic, Gamedec, można wymieniać naprawdę długo. Kiedy Carcassone wchodziło na polski rynek, gdzieś chyba koło roku 2000, jego interesowały trochę obszerniejsze tytuły, ale wymienione również zna :)
Przepraszam, dopiero teraz to przeczytałem. Jak na fanatyka planszówek ze sporą kolekcją, to ciekawe tytuły tu padły :D I to wiele obiecuje... :wink:
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: Bardok »

No długo by nie wymieniał tych gier ;)
https://boardgamegeek.com/collection/us ... dgame&ff=1
Nie chcę nikogo obrażać, ale 19 gier w kolekcji pokazuje chyba jasno, że czas nadrobić zaległości i pograć w coś nowszego...
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
vcrproszek
Posty: 725
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:05
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: vcrproszek »

Bardok pisze:No długo by nie wymieniał tych gier ;)
https://boardgamegeek.com/collection/us ... dgame&ff=1
Nie chcę nikogo obrażać, ale 19 gier w kolekcji pokazuje chyba jasno, że czas nadrobić zaległości i pograć w coś nowszego...
Po czym wnioskujesz, że każdy posiadający konto w BGG ma swoją wirtualną kolekcję 1:1 z rzeczywistą ? :)
bo proszek było zajęte | mam rabat w aleplasznówki.pl 3% (+ weekendowy) | Moje zbiórki
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: Bardok »

Kurde Krzysiek... Facebook ci nie wystarczy :P

Wyrażam jedynie obawę, że może fajnie by poznać nowsze gry, to źle?
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
toblakai
Posty: 1287
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 231 times
Been thanked: 250 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: toblakai »

Bardok pisze:No długo by nie wymieniał tych gier ;)
https://boardgamegeek.com/collection/us ... dgame&ff=1
Nie chcę nikogo obrażać, ale 19 gier w kolekcji pokazuje chyba jasno, że czas nadrobić zaległości i pograć w coś nowszego...
Krytyka, krytyką, ale to już jest dziecinne czepialstwo. Kolekcja na BGG nie jest w żadnym stopniu odzwierciedleniem ogrania danej osoby. Radzę zapoznać się z kolekcjami osób z The Hotness BGG - bardzo szybko zrozumiesz dlaczego takie porównanie jest błędne a wręcz krzywdzące.
Awatar użytkownika
Kosternik
Posty: 245
Rejestracja: 15 lis 2014, 23:48
Lokalizacja: Poznań/Rokietnica
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: Kosternik »

a ja przekleję z fejsbunia co napisałem:
Wspieranie oparte jest na budowaniu hypu. Podjęliście świetny temat a żyjemy w Polsce, więc zbudowanie hypu na słowiańszczyźnie myślę, że nie byłoby aż tak trudnym wyzwaniem. Niestety wokół Waszej gry nie ma hypu - ja bardzo chętnie bym ją kupił, ale nie dla samych grafik. Żaden recenzent, który porządnie prezentuje zasady gry (Gambit TV, Granie W Chmurach, Geek Factor) nie zarysował jak ta gra chodzi. Przykłady innych autorskich projektów: Mariusz ze swoim https://wspieram.to/TopKitchen objeździł kupę konwentów zanim wystartował na wspieraczce, chłopaki z redimpu ze swoim https://wspieram.to/panlodowegoogrodu również poświęcili mnóstwo czasu na promocję gry (choć mieli pomoc w postaci książki). Kochani Stworze bierzcie przykład z innych :)
Moja mała kolekcja, a myślę o...
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 30 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: Retro »

znam finał tej dyskusji:
chcielibyśmy poinformować iż ograniczamy komunikację na forum do podawania planów wydawniczych, zapraszamy na pozostałe kanały komunikacji (na których też nie odpowiemy :lol: )
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: Bardok »

toblakai pisze:
Bardok pisze:No długo by nie wymieniał tych gier ;)
https://boardgamegeek.com/collection/us ... dgame&ff=1
Nie chcę nikogo obrażać, ale 19 gier w kolekcji pokazuje chyba jasno, że czas nadrobić zaległości i pograć w coś nowszego...
Krytyka, krytyką, ale to już jest dziecinne czepialstwo. Kolekcja na BGG nie jest w żadnym stopniu odzwierciedleniem ogrania danej osoby. Radzę zapoznać się z kolekcjami osób z The Hotness BGG - bardzo szybko zrozumiesz dlaczego takie porównanie jest błędne a wręcz krzywdzące.
Tak jak napisałem - nie chcę nikogo obrażać - mogę się mylić, a autor grał w pełno gier. Bazuje jedynie swoje obawy o wymienione wcześniej gry plus kolekcja na BGG. Nie jest to czepianie się i pokazywanie palcem, tylko jedynie wyrażenie OBAWY, a do tego chyba mam prawo?
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4060
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: AkitaInu »

Ja obawy miałem od razu po przeczytaniu tego tekstu:
Republika Rzymu, Stronghold, Twilight Imperium, Relic, Gamedec, można wymieniać naprawdę długo
Owszem, autor jak najbardziej mógł grać w wiele gier i pewnie tak było (mam nadzieję :D). Ale prezentowanie autora i podawanie takich tytułów (plus to co ma w kolekcji co każdy może sprawdzić) jednak wzmaga czujność ;)
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1409
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 155 times
Been thanked: 195 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: Błysk »

AkitaInu pisze:Ja obawy miałem od razu po przeczytaniu tego tekstu:
Republika Rzymu, Stronghold, Twilight Imperium, Relic, Gamedec, można wymieniać naprawdę długo
Owszem, autor jak najbardziej mógł grać w wiele gier i pewnie tak było (mam nadzieję :D). Ale prezentowanie autora i podawanie takich tytułów (plus to co ma w kolekcji co każdy może sprawdzić) jednak wzmaga czujność ;)
Proszę nie obrażać mi TI i Strongholda, druga edycja jest świetna. Zresztą w ogóle nie wiem co złego jest w tym, że ktoś w coś grał.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4060
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: AkitaInu »

Błysk pisze:
AkitaInu pisze:Ja obawy miałem od razu po przeczytaniu tego tekstu:
Republika Rzymu, Stronghold, Twilight Imperium, Relic, Gamedec, można wymieniać naprawdę długo
Owszem, autor jak najbardziej mógł grać w wiele gier i pewnie tak było (mam nadzieję :D). Ale prezentowanie autora i podawanie takich tytułów (plus to co ma w kolekcji co każdy może sprawdzić) jednak wzmaga czujność ;)
Proszę nie obrażać mi TI i Strongholda, druga edycja jest świetna. Zresztą w ogóle nie wiem co złego jest w tym, że ktoś w coś grał.
Co do TI mam inne zdanie ;) Co do strongholda to dziękuje - testowałem tą grę intensywnie ;)

Ale tak czy siak - to co zostało wypisane jako gry jest dość nijakie. Tu według mnie chodziło o pokazanie że autor zna i gra w gry dobre, albo nowoczesne. Albo coś w tym stylu. Ale dla mnie to nie jest żaden plus (minus też nie), to oczywiście nic złego że ktoś gra w gry ale to też nie powód do dumy ;)
ostoja
Posty: 213
Rejestracja: 22 sty 2016, 18:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: ostoja »

Chciałem poniżej wkleić moje ulubione cytaty z Waszego postu na facebooku, ale całość to jakieś kuriozum, więc ograniczę się do pogrubienia tych najbardziej żenujących fragmentów.
Kochani, od naszego wczorajszego ogłoszenia wysokości celu i pojawienia się szkicu kampanii na wspieram.to, spłynęła na nasz zespół ogromna fala niedowierzania i negatywnych emocji. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z kosztu samodzielnego wydania gry i zarzuca nam przeszacowanie. Nic takiego nie ma miejsca, opieramy się na rzetelnych wycenach renomowanych drukarni, które wyceniły projekt w oparciu o podaną przez nas jakość Nie chcielibyśmy aby miało to wpływ na was, którzy nam kibicujecie i trzymacie za nas kciuki. Ale dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, ze negatywna opinia, nawet jeżeli nie dotyczy samej gry tylko elementów wokół, może zasiać ziarno niepewności i przyczynić się do porażki. Nas absolutnie to nie zniechęciło do dalszego działania, nikt nie mówił, że będzie łatwo. Ale ponieważ sami nie mamy funduszy potrzebnych na wydanie gry i jesteśmy zależni od ludzi wpierających projekt, postanowiliśmy dać drugą szansę wycenie i poprosić o wyceny na mniejszą ilość sztuk. Początkowo planowaliśmy wydać 1000 sztuk, teraz poprosimy o wycenę na 500 i 300. Z doświadczenia wiemy, że mniejsza ilość sztuk to wyższa cena jednostkowa, ale musimy to sprawdzić. Zależy nam aby projekt zaistniał, aby trafił do waszych rąk i wciągnął was w ten wspaniały świat słowiańskiej mitologii, który tak bardzo nas zaczarował.
Dlatego musimy jeszcze raz prosić was, o cierpliwość w czasie najbliższych kilku dni, które są nam potrzebne na zebranie ponownych wycen. Mamy szczerą nadzieję, że uda nam się zmodyfikować próg wejścia, bez większego uszczerbku na jakości i czasie dostarczenia finalnego produktu. Trzymajcie za nas kciuki :)
Skoro nie zamierzacie sami nic w wydanie swojej gry inwestować, co już jest dla mnie kontrowersyjne, to polecam jednak popracować nad komunikacją. Bez emocjonalnego zaangażowania fanów wiele nie zdziałacie, a to co tutaj uprawiacie tylko do Was zniechęca. Po pierwsze - Wasz komunikat obfituje w błędy językowe. Po drugie jest on utrzymany w stylu passive-aggresive: wy nie wiecie, my się dobrze na wszystkim znamy, negatywne emocje, to drukarnie tak wyceniły, nie nasza wina, bla bla bla. Ja, osobiście, jestem do Was totalnie zniechęcony.
Awatar użytkownika
Dellas
Posty: 626
Rejestracja: 28 kwie 2014, 13:50
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 64 times
Been thanked: 14 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: Dellas »

Taka prośba/uwaga do wszystkich forumowiczów wypowiadających się w tym wątku. Dajcie już spokój. Przykro się czyta jak kolejne posty kopią leżącego.
Myślę że @Underworld Kingdom już wie, że jest gnój. Nie trzeba im tego przypominać w kolejnych powtarzających w kółko to samo postach. Cała ta sytuacja ich zaskoczyła, przerosła. Są nowicjuszami i zderzyli się ze ścianą. Jeśli zależy Wam/Nam na tym, aby gra osiągnęła sukces to wyluzujcie. Dajcie im odsapnąć i nie usztywniajcie defensywnej postawy @Underworld Kingdom i nie twórzcie obrazu oblężonej twierdzy. Tak, większość słów krytyki pod adresem wydawcy Stworza jest słuszna , ale dosyć tego pastwienia się nad leżącym, bo wylewanie kolejnym pomyj na pewno w niczym nie pomoże.

Teraz twórcy Stworza teraz czas na przemyślenia, zgłosili się do nich osoby z doświadczeniem, z którego mam nadzieję skorzystają. Niech kurz opadnie i zostaną wyciągnięte wnioski.
Peace and Love (zwłaszcza w ten dzisiejszy świąteczny dzień :roll: )
olsszak
Posty: 1826
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 20 times
Been thanked: 37 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: olsszak »

Dellas pisze:Taka prośba/uwaga do wszystkich forumowiczów wypowiadających się w tym wątku. Dajcie już spokój. Przykro się czyta jak kolejne posty kopią leżącego.
Myślę że @Underworld Kingdom już wie, że jest gnój. Nie trzeba im tego przypominać w kolejnych powtarzających w kółko to samo postach. Cała ta sytuacja ich zaskoczyła, przerosła. Są nowicjuszami i zderzyli się ze ścianą. Jeśli zależy Wam/Nam na tym, aby gra osiągnęła sukces to wyluzujcie. Dajcie im odsapnąć i nie usztywniajcie defensywnej postawy @Underworld Kingdom i nie twórzcie obrazu oblężonej twierdzy. Tak, większość słów krytyki pod adresem wydawcy Stworza jest słuszna , ale dosyć tego pastwienia się nad leżącym, bo wylewanie kolejnym pomyj na pewno w niczym nie pomoże.

Teraz twórcy Stworza teraz czas na przemyślenia, zgłosili się do nich osoby z doświadczeniem, z którego mam nadzieję skorzystają. Niech kurz opadnie i zostaną wyciągnięte wnioski.
Peace and Love (zwłaszcza w ten dzisiejszy świąteczny dzień :roll: )
Dellas true!

Ja bym tylko dodał jedną informację ogólną:

Osoby zaangażowane w projekt chcą pozyskać finansowanie zewnętrzne. Na projekt, o którym wiadomo mało, a wręcz wcale. Do tego słabo reagują na krytykę. Przenieśmy to teraz poza planszówki wyobraźcie sobie teraz sytuację, że takie osoby mają przekonać do swojego projektu jakąś grupę inwestorów lub bank - z takim podejściem i nastawieniem to nie sądzę, aby to się udało. Takie realia. Nikt nie da pieniędzy tylko na wiarę twórcy projektu, bo wiadomo, że się kocha swoje dziecko :)

Powodzenia dla projektu!
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
mauserem
Posty: 1817
Rejestracja: 26 lis 2014, 09:37
Has thanked: 253 times
Been thanked: 165 times
Kontakt:

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: mauserem »

Dellas pisze:......
Peace and Love (zwłaszcza w ten dzisiejszy świąteczny dzień :roll: )
PEACE AND LOVE STWORZE PEACE AND LOVE
Obrazek
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 30 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: Retro »

Skoro wyznacznikiem jest kolekcja na bgg to kilku wypowiadających się w tym wątku już parę gier stworzyło i wydało :lol:
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
smalco
Posty: 287
Rejestracja: 17 mar 2015, 14:06
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: smalco »

Chciałbym aby eksperci z tego forum zrozumieli że ta gra nie jest tylko dla was. Zachowujecie się słabo. To że graliscie w milion gier nie upoważnia was do nie za miłych uwag do kogokolwiek.
Awatar użytkownika
Kosternik
Posty: 245
Rejestracja: 15 lis 2014, 23:48
Lokalizacja: Poznań/Rokietnica
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Stworze, gra przygodowa czerpiąca ze słowiańskiej mitolo

Post autor: Kosternik »

smalco pisze: Chciałbym aby eksperci z tego forum zrozumieli że ta gra nie jest tylko dla was. Zachowujecie się słabo. To że graliscie w milion gier nie upoważnia was do nie za miłych uwag do kogokolwiek.
Poza nielicznymi niemiłymi uwagami, większość to bardzo merytoryczne uwagi ponieważ ta większość martwi się, że gra będzie "dla nikogo" przy takich warunkach początkowych kampanii.
Moja mała kolekcja, a myślę o...
ODPOWIEDZ