[POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

Senaszel pisze:
Oregon Dziwne ograniczenie stawiania ludzikow
...inaczej zwane mechaniką... ;-)
Senaszel pisze: i plansza brzydko pocięta prostopadlymi liniami. Never again!
Toś mnie kurde zniechęcił... Wczesniej tych linii nie widziałem. Do kitu z taką grą ;-)
Senaszel pisze: Poniewaz Prezes bawił sie w Szeryfa na Dzikim Zachodzie dochodzilo do kuriozalnych sytuacji, gdzie 4 dziewczyny nie zauwazone przez nikogo same sobie graly w karty :lol: Smieszny widok : )
Ooo przepraszam! Najpierw dwójce pierwszych dziewczyn wytłumaczyłem Konfrontację i przeprowadziłem przez połowę rozgrywki, potem dwójce następnych dziewczyn - jak tylko się pojawiły - wrzuciłem na tapetę Quorridor. A w międzyczasie dwóm nowym grupom tłumaczyłem zasady do Oregona i Torresa, w które potem grałem (w obu tych grupach też były nowe osoby). Więc prosze mi tu od szeryfów i kuriozów nie wymyślać!!! ;-)

Swoją drogą to rzeczywiście niewiarygodne, że przy tylu facetach i chwilowo zajętym prezesie laski musiały choć sekundę zajmować się sobą same... Wstyd!

:-)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Longinus997
Posty: 266
Rejestracja: 14 gru 2007, 03:14
Lokalizacja: Poznaniec
Has thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Longinus997 »

wczoraj zagrałem pięć razy w Pandemica, pięć razy przegrałem z tekturą (mam nadzieję, że trzy razy przez złe zasady), kiedy mi się wreszcie uda pokonać ten diabelski wytwór?

High Society jak zwykle przednia. Agricolę też przyniosłem, ale niestety nie było mi dane zagrać, mam nadzieję, że za tydzień się to zmieni.

Kaśka, możesz wybadać czy my faktycznie możemy siedzieć do godziny 00:00 czy nie, wczoraj skończyliśmy o 1, i nie było problemów.
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: hamanu »

Senaszel pisze:
Poniewaz Prezes bawił sie w Szeryfa na Dzikim Zachodzie dochodzilo do kuriozalnych sytuacji, gdzie 4 dziewczyny nie zauwazone przez nikogo same sobie graly w karty :lol: Smieszny widok : )
Jak widze przez to ze pozno przychodze duzo trace...

Probowalem grac w Agricole, ale jakos do mnie nie przemowila tym razem, wiec szybko znalazlem sobie zastepstwo.
To byl wieczor na zdecydowanie cos lzejszego. High Society ze Zbyszkiem nigdy nie zawodzi.To gra, w ktora mozna wlasciwie zawsze i wszedzie.
Potem dwie szybkie Pandemie i dwie przegrane. Myslalem ze mam juz te gre rozpracowana.
Blefuj by rokter = ubaw po pachy. Dozowac ostroznie, bo latwo przedawkowac.

Mialem tez okazje przyjrzec sie kolejnej bezplciowej rozgrywce w gre, ktorej nazwy nie powinno sie wymawiac. Moje obserwacje potwierdzaja moja opinie o tej grze. Jak mozna w toto zagrac wiecej niz 3 razy? (uprzedzajac riposte prezesa przez toto nie mialem na mysli pewnej popularnej gry liczbowej, bedacej przedmiotem monopolu panstwowego)
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

No dobra moi drodzy, czas podjąć decyzję odnośnie koszulek.
Ela chciałaby w czwartek przekazać swojemu tacie 2-3 propozycje do zrobienia na próbę.

W związku z tym, że MIMO WSZYSTKO mamy demokrację, ogłaszam rozpoczęcia głosowania nad zgłoszonymi do tej pory propozycjami.

Przejrzałem nasze posty od chwili pojawianie się tematu koszulek i wypisałem z nich wszystkie zaproponowane do tej pory hasła. W związku z tym, że jest ich naprawdę dużo i czasem trudno się zdecydować, proponuję, aby każdy oddał maksymalnie 3 głosy na 3 różne pomysły.
Jutro podliczymy głosy i jeśli nie będzie 2-3 zdecydowanych faworytów zrobimy dogrywkę w grupie liderów, w której już każdy będzie dysponował pojedynczym głosem.

Co do samych projektów, to zakładam, że w każdej z wypisanych poniżej propozycji obok hasła pojawia się adres www (z tej samej strony, co hasło), natmiast Cyryl - nasza ukochana maskotka - może pojawić się na plecach obok powtórzonego adresu www.

No a teraz propozycje:

KOSZULKI Z WIZUALIZACJAMI (bardzo wstępnymi);
zaznaczyłem przypadki, w których pojawia się grafika, która wnosi coś do projektu; dla przypomnienia wszystkie wizualizacje do obejrzenia tutaj: http://picasaweb.google.pl/kalugabartosz

Nałogowy planszomaniak.

Gram w planszówki.

UWAGA: gry planszowe uzależniają. (grafika)

Dowal swojemu szefowi i odbierz od niego gratulacje. Graj w planszówki.

Obalam rządy, buduję katedry, zwalczam zombich. Gram w planszówki.

Kocham wszystkie pozycje na stole. Gram w planszówki.

Planszówki zbliżają ludzi. (grafika)

Planszówki łączą pokolenia. (grafika)

Planszówki są na czasie. (grafika)

LOVE gry planszove.

Spytaj czemu gram planszówki.

Chodźmy do mnie, pokażę Ci moją kolekcję planszówek.

Wejdź, pokaże Ci kilka fajnych planszówek.

Nałogowy gracz planszowy.

Oszczędzaj prąd. Graj w planszówki. (grafika)

Obalaj rządy. Graj w planszówki. (grafika)

Najlepsza gra wstępna? Planszowa.

Pobaw się ze mną na stole.

Planszówki to nie chińczyk! (grafika)

Włącz multiplayer bez Internetu. Graj w planszówki. (grafika)

Uwielbiam wszystkie partie! Gram w planszówki. (grafika)


BEZ WIZUALIZACJI:

Aj lowe gry planszowe!

Poznań gra w planszówki!

Planszopoznaniak.

Bądź Eko – graj w planszówki. Bez prądu!

Planszówki na stole od ekranu wolę!

Poznański planszomaniak.

Negocjuj, buduj, niszcz. Graj w planszówki.

Negocjuj, buduj, niszcz.

Negocjuję, niszczę, buduję - gram w planszówki.

Planszoholik.

Gram unplugged – Planszomaniak.

Gry zonie z klubu Gramajda.

Planszówki - nie dla idiotów.

Granie w planszówki nie powoduje raka i chorób serca.

Planszówki - zrób to na stole.

Obalaj rządy.

Zagrasz?

Najbardziej lubię na stole. Planszówki.

Zobacz największe cycki na świecie.

Na kawę to może i za późno, ale... może wpadniesz na planszówkę?

Lubię GRY jak koń owies.


Uroczyście rozpoczynając głosowanie oddaję swoje głosy na:
Negocjuj, buduj, niszcz. Graj w planszówki.
Love gry planszove.
Nałogowy gracz planszowy.


GŁOSUJCIE!
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

hamanu pisze: Mialem tez okazje przyjrzec sie kolejnej bezplciowej rozgrywce w gre, ktorej nazwy nie powinno sie wymawiac. Moje obserwacje potwierdzaja moja opinie o tej grze. Jak mozna w toto zagrac wiecej niz 3 razy? (uprzedzajac riposte prezesa przez toto nie mialem na mysli pewnej popularnej gry liczbowej, bedacej przedmiotem monopolu panstwowego)
Jako neoficki wyznawca gry, której świętej nazwy nie powinno się wymawiać :wink: muszę stanowczo zaprotestować przeciwko tej kłamliwej propagandzie. Gra jest tak wspaniała, że można w nią zagrać wielokrotnie więcej niż trzy razy :)

Dobrze mu powiedziałem, rokterku? Zasłużyłem na pochwałę? :wink:
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

Moje trzy typy to:

Kocham wszystkie pozycje na stole. Gram w planszówki.
Nałogowy gracz planszowy.
Zagrasz?

Na razie nieznacznie na prowadzeniu "Nałogowy gracz planszowy" :)
cannehal
Posty: 323
Rejestracja: 04 paź 2007, 20:30
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: cannehal »

Moje trzy typy to:

Planszoholik.
Obalam rządy, buduję katedry, zwalczam zombich. Gram w planszówki.
Zagrasz?

Kwestia Cyryla. Jak dla mnie to też powinno podlegać wciąż dyskusji.

Osobiście uważam, że wszystkie wyżej wymienione typy powinny być bez Cyryla. Nie wyobrażam sobie noszenia koszulki ze zwierzaczkiem na plecach np. do pracy lub do pubu (poza poniedziałkiem).

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: hamanu »

Moje głosy to:
Najlepsza gra wstępna? Planszowa.
Negocjuj, buduj, niszcz. Graj w planszówki. w ramach komentarza - to hasło kojarzy mi sie ze slynna kampanią reklamową playstation "do not underestimate the power of playstation", a konkretnie reklamę double life (dla zainteresowanych: http://www.youtube.com/watch?v=fylUVEXL1PU), ktora idealnie wpasowuje sie w klimat planszowkowy (tekst reklamy tutaj http://www.davidpbrown.co.uk/poetry/james-sinclair.html - tez pasuje do planszowek jak ulał). BTW to moja ulubiona reklama obok Think Different.
Najlepsza gra wstępna? Planszowa. no dobra, wiem ze tak nie mozna. W takim razie oddaje dwa glosy.
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: edrache »

jeśli dwie wersje koszulek to:
damska:
LOVE gry planszove
męska:
Najlepsza gra wstępna? Planszowa
lub
Najbardziej lubię na stole. Planszówki
i tyle :)
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Don Simon »

A ja goscinnie chcialem zapytac, czy jest mozliwosc zamowienia koszulki z jednym z hasel, ale bez adresu Waszej strony? Konkretnie chodzi mi oczywiscie o:
rokter pisze: Najlepsza gra wstępna? Planszowa.

Najbardziej lubię na stole. Planszówki.
Bym chetnie takie 2 koszulki sobie zamowil. Jesli z przodu byloby haslo, a z tylu Wasz adres to by wystarczylo zrobic czesc koszulek z pustym tylem.
Bym pewnie kupil po kilka sztuk kazdej koszulki i rozdal znajomym :-).
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Senaszel
Posty: 776
Rejestracja: 03 cze 2006, 21:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Senaszel »

ech cos sie zepsulo :?:
Ostatnio zmieniony 01 lip 2008, 13:25 przez Senaszel, łącznie zmieniany 1 raz.
Wingmakers
Awatar użytkownika
Senaszel
Posty: 776
Rejestracja: 03 cze 2006, 21:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Senaszel »

Niektore nie maja nic wspolnego z planszowkami: "Obalaj rządy."

Dowal swojemu szefowi i odbierz od niego gratulacje. Graj w planszówki.
ta ma malo ale jest dzezi
Obalam rządy, buduję katedry, zwalczam zombich. Gram w planszówki.
lofciam
Planszopoznaniak.
niektorzy to by woleli planszoPOznaniak
mala zemsta za wczorajsze droczenie sie ze mna R
Nio to sa moje typy. Srodkowa by mogla miec jakis fajny obrazek :arrow:
Don Simon: Tylko jesli przyjmiesz ta ostatnia i bedziesz w niej lazil ! :twisted:
Wingmakers
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1103
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 652 times
Been thanked: 528 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Harun »

Dzięki za spotkanie, choć dla mnie i żony króciótkie. Zagraliśmy w pow wow i jak na głupawą grę było całkiem zabawnie.

Co do koszulek:

1. Zdecydowanie nie chciałbym mieć Cyryla na koszulce. Cyryl jest oczywiście sympatyczny, ale nie musi pojawiać się wszędzie.

2. Wobec faktu, że hasła odwołują się wprost do gier planszowych zdecydowanie nie chciałbym mieć adresu strony www na koszulce. Wystarczy mi samo hasło. A więc zbliżam się do wersji Don Simona.

3. Bardzo spodobało mi się natomiast logo, na jednym z projektów roktera - kilka kolorowych pionków obok siebie.

4. Głosuję na hasła tak jak hamanu, ale w odwrotnym porządku:
a) Negocjuj, buduj, niszcz. Graj w planszówki.
b) Najlepsza gra wstępna? Planszowa.
na wersję dla dziewczyn, niech głosują dziewczyny.
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

Update wyników głosowania:

1. Najlepsza gra wstępna? Planszowa. - 5 głosów (w tym 2 hamanu i 1 gościnny Don Simona - chęć zakupu koszulki traktuję jak oddanie głosu ;) )

2. Negocjuj, buduj, niszcz. Graj w planszówki. - 3 głosy

3. Zagrasz - 2 głosy

4. Nałogowy gracz planszowy - 2 głosy

5. Najbardziej lubię na stole. Planszówki. - 2 głosy (w tym gościnny Don Simona)

6. LOVE gry planszowe - 2 głosy

7. Planszoholik - 1 głos

8. Obalam rządy, buduję katedry, zwalczam zombich. Gram w planszówki. - 2 głosy

9. Dowal swojemu szefowi i odbierz od niego gratulacje. Graj w planszówki. - 1 głos

10. Planszopoznaniak. - 1 głos

11. Kocham wszystkie pozycje na stole. Gram w planszówki. - 1 głos
Awatar użytkownika
Kmet
Posty: 169
Rejestracja: 12 wrz 2006, 11:04
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Kmet »

Moje typy :
rokter pisze:
Najlepsza gra wstępna? Planszowa.
Nałogowy gracz planszowy.
Negocjuj, buduj, niszcz. Graj w planszówki.
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

Don Simon pisze: A ja goscinnie chcialem zapytac, czy jest mozliwosc zamowienia koszulki z jednym z hasel, ale bez adresu Waszej strony?
Myślę, że jeśli akurat wymienione przez Ciebie hasła przejdą w głosowaniu, to nie powino być problemu (ale oczywiście tu zdecyduje ostatecznie Ela, której tata będzie to wszystko maszynowo dziergał). Natomiast jeśli w głosowaniu przejdzie coś innego - to już kompletnie nie mam pojęcia (ale pewnie każdy chciałby nosić koszulkę ze SWOIM ulubionym hasłem, a taką dywersyfikacją projektową taty Eli raczej obciążać nie możemy...)
Pjaj pisze:
Jako neoficki wyznawca gry, której świętej nazwy nie powinno się wymawiać :wink: muszę stanowczo zaprotestować przeciwko tej kłamliwej propagandzie. Gra jest tak wspaniała, że można w nią zagrać wielokrotnie więcej niż trzy razy :)

Dobrze mu powiedziałem, rokterku? Zasłużyłem na pochwałę? :wink:
Pięknie, WICEPREZESIE, pięknie. Osobiście dodałbym wprawdzie jeszcze kilka inwektyw, ale i tak jestem zachwycony ;-)
Senaszel pisze: Niektore nie maja nic wspolnego z planszowkami: "Obalaj rządy."
O tym była już mowa, ale część osób uważa, że wystarczy zaintrygować i dać adres www. A mamy przecież demokrację :-)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
chaos_maker
Posty: 51
Rejestracja: 01 maja 2008, 18:15

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: chaos_maker »

moj glos -koszulka damska

love gry planszove

badz
Najlepsza gra wstępna? Planszowa


glos marianny dodam pozniej ;)
Awatar użytkownika
voice_of_madness
Posty: 8
Rejestracja: 15 maja 2008, 20:34
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: voice_of_madness »

Mi się najbardziej podoba:

Zagrasz?
Pobaw się ze mną na stole.
Awatar użytkownika
pandura
Posty: 27
Rejestracja: 12 lut 2008, 09:24
Lokalizacja: gdzieś w Poznaniu

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: pandura »

...wczorajsze spotkanie dobre jak zawsze... kto był ten wie

moje propozycje
- Najlepsza gra wstępna? Planszowa
- Nałogowy gracz planszowy


pozdrawiam
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Don Simon »

rokter pisze: Myślę, że jeśli akurat wymienione przez Ciebie hasła przejdą w głosowaniu, to nie powino być problemu (ale oczywiście tu zdecyduje ostatecznie Ela, której tata będzie to wszystko maszynowo dziergał). Natomiast jeśli w głosowaniu przejdzie coś innego - to już kompletnie nie mam pojęcia (ale pewnie każdy chciałby nosić koszulkę ze SWOIM ulubionym hasłem, a taką dywersyfikacją projektową taty Eli raczej obciążać nie możemy...)
A moze sie uda przy okazji jakis cennik stworzyc? Tak, by oplacalo sie koszulki wyprodukowac i by praca projektowa nie byla za darmo?
Wtedy byc moze nawet niezaleznie od Waszego zamowienia, w przypadku gdyby wygraly inne opcje, zakup (pewnie po wyzszej cenie) bylby mozliwy?
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

Don Simon pisze:
A moze sie uda przy okazji jakis cennik stworzyc? Tak, by oplacalo sie koszulki wyprodukowac i by praca projektowa nie byla za darmo? Wtedy byc moze nawet niezaleznie od Waszego zamowienia, w przypadku gdyby wygraly inne opcje, zakup (pewnie po wyzszej cenie) bylby mozliwy?
JEDYNY KOSZT, jaki ponosimy wiąże sie z zakupem "gołych" koszulek - a jakie to będą koszulki jeszcze nie wiadomo (Tata Eli pewnie zaproponuje coś od siebie do haftów próbnych). Natomiast o możliwość wyszycia sobie dowolnie wybranego hasła/wzoru w ramach indywidulanego zamówienia pewnie należałoby zapytać Elę (która z kolei zapyta Tatę)...

Jednym słowem - na cennik jest jeszcze za wcześnie.
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

Don Simon pisze:
A moze sie uda przy okazji jakis cennik stworzyc? Tak, by oplacalo sie koszulki wyprodukowac i by praca projektowa nie byla za darmo?
Wtedy byc moze nawet niezaleznie od Waszego zamowienia, w przypadku gdyby wygraly inne opcje, zakup (pewnie po wyzszej cenie) bylby mozliwy?
I tak edukacyjny w zamyśle pomysł przerodzi się w komercyjne przedsięwzięcie... Ech, ten kapitalizm :wink:

Swoją drogę pomysł wart rozważenie - pytanie tylko jaki byłby popyt na tego typu produkcję. No i oczywiście, czy kogoś byłoby stać na te koszulki, gdyby przyszło zapłacić za prawa autorskie roktera :wink:
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Don Simon »

rokter pisze: JEDYNY KOSZT, jaki ponosimy wiąże sie z zakupem "gołych" koszulek - a jakie to będą koszulki jeszcze nie wiadomo (Tata Eli pewnie zaproponuje coś od siebie do haftów próbnych). Natomiast o możliwość wyszycia sobie dowolnie wybranego hasła/wzoru w ramach indywidulanego zamówienia pewnie należałoby zapytać Elę (która z kolei zapyta Tatę)...

Jednym słowem - na cennik jest jeszcze za wcześnie.
Rozumiem. Ale poniewaz nie mam mozliwosci porozmawiania z Ela stad daje pod rozwage pomysl sporzadzenia cennika (w przyszlosci) bioracego pod uwage wszelkie koszty.
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

Kolejny update, bo się pogubimy, choć już widać wyraźnych liderów:

1. Najlepsza gra wstępna? Planszowa. - 8 głosów (w tym 2 hamanu i 1 gościnny Don Simona)

2. Negocjuj, buduj, niszcz. Graj w planszówki. - 4 głosy

3. Nałogowy gracz planszowy - 4 głosy

4. Zagrasz? - 3 głosy

5. LOVE gry planszowe - 3 głosy

6. Najbardziej lubię na stole. Planszówki. - 2 głosy (w tym gościnny Don Simona)

7. Obalam rządy, buduję katedry, zwalczam zombich. Gram w planszówki. - 2 głosy

8. Planszoholik - 1 głos

9. Dowal swojemu szefowi i odbierz od niego gratulacje. Graj w planszówki. - 1 głos

10. Planszopoznaniak. - 1 głos

11. Kocham wszystkie pozycje na stole. Gram w planszówki. - 1 głos

12. Pobaw się ze mną na stole. - 1 głos
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

Pjaj pisze:

1. Najlepsza gra wstępna? Planszowa. - 8 głosów (w tym 2 hamanu i 1 gościnny Don Simona)
gwoli ścisłości: to hasło ma 7 głosów, bo na jedną propozycję można oddac tylko jeden głos (każdy może oddać maksymalnie 3 głosy na 3 RÓŻNE propozycje). Dziękuję za uwagę. :-)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
ODPOWIEDZ