Starcraft vs. Tide of Iron

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
TuReK
Posty: 1482
Rejestracja: 07 cze 2004, 13:57
Lokalizacja: Opole (d. Mecatol Rex)
Has thanked: 50 times
Been thanked: 75 times

Re: Starcraft vs. Tide of Iron

Post autor: TuReK »

Dabi pisze:Runewars który jest w opini większości po prostu średnią grą.
jakiej wiekszosci?
Z pustego i Saruman nie naleje
Awatar użytkownika
tchazzar
Posty: 214
Rejestracja: 30 lip 2010, 21:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Starcraft vs. Tide of Iron

Post autor: tchazzar »

Chyba taki średni nie jest skoro ma 40 miejsce na BBG. Co prawda niektórzy mówili, żeby to nie jest najważniejsze, no ale ranking to ranking :?:
Muttah
Posty: 1197
Rejestracja: 11 wrz 2005, 15:36
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 2 times

Re: Starcraft vs. Tide of Iron

Post autor: Muttah »

Hmm, moim zdaniem to zapytaj po prostu sam siebie, czy masz już zajawkę na coś nowego w klimatach fantasy, czy może chcesz jednak więcej Starcrafta.

Natomiast co się tyczy opinii tzw. "większości", to akurat w moim przypadku 99% panujących tutaj jakoś nie pokrywa się z moją. Dzięki temu półki nie uginają mi się od wspaniałych, eleganckich (lecz niestety niegranych) gier dla całej rodziny, tylko pełne są nieeleganckich gniotów, w które jednak gram ile wlezie (biedny ja 8) ).
Dabi
Posty: 1256
Rejestracja: 24 wrz 2005, 01:08
Lokalizacja: Lublin
Been thanked: 1 time

Re: Starcraft vs. Tide of Iron

Post autor: Dabi »

jakiej wiekszosci?
Można bez problemu takie wrażenie odnieść

Jeśli jest błędne to trudno - nie mniej jednak takie głosy o grze tak drogiej są niepokojące i lepiej moim zdaniem zainwestować w coś pewnego. A skoro Starcraft się podoba to dodatek do niego będzie dobrą decyzją.

Pytanie czy nie warto sprawić sobie pełnowartościową bardzo dobrą grę uzupełniając ją o dodatek czy jednak nie.

Zachwytu nad Runewarsem w recenzjach nie za bardzo dane mi było uświadczyć. Po lekturze zarzutów faktycznie jakoś nie korci mnie poznać grę.

Zadecydujesz sam.

Mnie np opiewany wszem i wobec jako cudowny Chaos in The Old World wcale nie ujął a lubię świat Warhammera i fantasy.
ODPOWIEDZ