Hoplomachus: Remastered (Josh J. Carlson, Adam Carlson, Logan Giannini)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Dhel
Posty: 717
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 481 times
Been thanked: 405 times

Re: Hoplomachus: Remastered (Josh J. Carlson, Adam Carlson, Logan Giannini)

Post autor: Dhel »

bajbaj pisze: 15 wrz 2023, 13:56
Dhel pisze: 15 wrz 2023, 13:35
Spoiler:
To prawdopodobnie wiem, gdzie jest błąd.
Crowd favour otrzymujesz z immortalami tylko jak zaatakujesz immortala bezpośrednio. pewnie przyjąłeś założenia z tytanów, że jak po prostu zaatakujesz przeciwnika to otrzymujesz crowd favour. Dojście do bohatera neutralnego jest super trudne.
Chyba żeby tak przyjąć taktykę, tylko jak to przeżyć wtedy…, hmm, No nic, trzeba popróbować. Daj znać jak znowu spróbujesz i jak wrażenia.
Może ja czegoś nie robię i sobie utrudniam, tez nie wykluczam.
No właśnie nie tu :D To na pewno grałem dobrze - dodawałem tylko za obrażenia zadane wprost nieśmiertelnemu. Nie pamiętam już kolejności, w jakiej ich losowałem, ale przy tej najskuteczniejszej przygodzie miałem wrażenie, że trafili mi się w idealnej kolejności w relacji do umiejętności mojego herosa (nawet nie pamiętam już kim grałem...). Nic, jak pisałem, powtórzę i dam znać!
:D
No to ja nie wiem jakżeś ty mu zadał 20 pkt obrażeń i to przeżył :)
Ty musisz ze mną zagrać i mi rzucać, jak ja rzucam 4 kostkami to trafiam jedną, grrr.
A co do victorum w końcu wprowadzili możliwość przerzutu wydając jedno Opportunity. Zastanawiam się czy nie przyjąć wydania 1 crowd favour by przerzucić wszystkie rzucone kostki.
Spróbuje twoim sposobem skupić sie na immortalu by dojść do bohatera neutralnego.
ODPOWIEDZ