Portal Ogarnij się!!!

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5325
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1092 times
Been thanked: 1723 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

doczek pisze: 04 maja 2021, 15:55 BOLLO pamiętaj napisać jeszcze ile egzemplarzy danego tytułu masz. I weź na górkę jak by były wyprzedaże.
no Panie tu się nie popisałeś :mrgreen:
Jeżeli chodzi o portalowskie gry to zdublowane mam tylko Tezeusza i dodatek do Cry Havoc. Swoją drogą to dobrze że o tym wspominasz bo teraz tak się zastanawiam dlaczego nie mam więcej kopii?
-gry są słabe?
-gry portalu cięzko jest odsprzedać?
-nie mają dobrej ceny żeby na nich zarobic?
-brak sensownych promocji?
-ludzie się ich boją więc ryzyko odsprzedania jest większe? Coś `ala francuskie auta :mrgreen:
-za małe druki i nie starczało mi żeby kupić palety?

.....ot nurtujące pytania :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3652
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 461 times
Been thanked: 1075 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: psia.kostka »

A palet z Portalu nie musisz sie bac, sa bardzo w porzadku :twisted:

Ciekawostka: z opisu na kartonie wynika, ze naklad tego rzutu Robinsona PL to bylo 3500sztuk
Spoiler:
Szukam/Kupie: Chronicle X, Tide of Iron, HoN, Laboratorium (1ed PSz), Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub] ʕ•ᴥ•ʔ
toblakai
Posty: 1288
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 232 times
Been thanked: 251 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: toblakai »

Spoiler:
Fajnie jest widzieć, że nawet w czasie pandemii udało się ten lokal/sklep planszówkowy rozkręcić.
Damon22
Posty: 205
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 95 times
Been thanked: 42 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Damon22 »

I po co to kłamanie, że bonusy są za darmo?
Obrazek
Dany Trejo wart 80 zł...
Frozenwar
Posty: 71
Rejestracja: 02 paź 2019, 07:48
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Frozenwar »

Damon22 pisze: 31 maja 2021, 10:40 I po co to kłamanie, że bonusy są za darmo?
Obrazek
Dany Trejo wart 80 zł...
Też to zauważyłem, może jakiś błąd, ale już u nich nie kupię.
W google już strona nie przekierowuje do gry, ale nie zmienia faktu, że cena ta musiała trochę wisieć.
Awatar użytkownika
Kwestor
Posty: 250
Rejestracja: 13 lis 2019, 14:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 186 times
Been thanked: 90 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Kwestor »

Damon22 pisze: 31 maja 2021, 10:40 I po co to kłamanie, że bonusy są za darmo?
Obrazek
Dany Trejo wart 80 zł...
Za FB:
Hej! Wielkie dzięki za uwagę!
Niesłusznie zadziałała formuła stworzona dla innego produktu, stąd te 20% obniżki. Jeśli ktoś zdążył się załapać na tę krótką promocję, to nie będziemy anulować tych zamówień, ale promocję już dezaktywowaliśmy. Dodatkowo 2. edycja Zombicide właśnie przestała być dostępna w naszym sklepie, bo dział handlowy zagarnął resztę nakładu na potrzeby sprzedaży hurtowej 🙂
Ja śledzę sklepik Portalu od jakiś 2 lat i praktycznie zawsze mają jakieś bonusy za zamówienie u nich, w zamian za to, że nie mogą obniżać cen poniżej MSRP (poza okazjonalnymi promocjami), bo inaczej by sobie nagrabili u sklepów.

Jak chcesz wszędzie widzieć oszustów, to Twoja sprawa. Tylko potem się nie dziw, że Prezesa nie ma na forum, skoro błąd w sklepiku powoduje od razu zwyzywanie od kłamców.
Damon22
Posty: 205
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 95 times
Been thanked: 42 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Damon22 »

Ok, że się wyjaśniło.
Kogoś wyzywałem? Bez komentarza.
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2029
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1508 times
Been thanked: 1155 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Bruno »

Damon22 pisze: 31 maja 2021, 13:36 Kogoś wyzywałem? Bez komentarza.
Tak, zarzuciłeś Portalowi (w domyśle - Trzewikowi, bo to on jest twarzą tej firmy) kłamstwo.
QED
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Damon22
Posty: 205
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 95 times
Been thanked: 42 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Damon22 »

Bruno pisze: 31 maja 2021, 15:00
Damon22 pisze: 31 maja 2021, 13:36 Kogoś wyzywałem? Bez komentarza.
Tak, zarzuciłeś Portalowi (w domyśle - Trzewikowi, bo to on jest twarzą tej firmy) kłamstwo.
QED
Czyli zarzut, nie wyzywanie... (wyzywać «zwymyślać kogoś, używając dosadnych lub wulgarnych słów»)
Szkoda na to czasu.
Błędy się zdarzają. Każdemu.
Gatzky
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2017, 11:47
Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Gatzky »

Kwestor pisze: 31 maja 2021, 12:40
Ja śledzę sklepik Portalu od jakiś 2 lat i praktycznie zawsze mają jakieś bonusy za zamówienie u nich, w zamian za to, że nie mogą obniżać cen poniżej MSRP (poza okazjonalnymi promocjami), bo inaczej by sobie nagrabili u sklepów.

Druga część zdania nie jest prawdą. Od około roku cena Aeon's End: Wieczna Wojna jest zdecydowanie niższa od MSRP, dodatkowo wrzucając
bonusy
https://sklep.portalgames.pl/producent/ ... czna-wojna.
W sklepie Portalu znajduje się jeszcze kilkanaście takich pozycji.
Nie wiem czy to wpływa na relację ze sklepami, na mnie wpłynęło w sposób taki, że nadal nie mam AE:WW.
Mogę natomiast powiedzieć, że kilka tzw. dobrych sklepów z planszówkami ma wyższe ceny niż Portal.
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2029
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1508 times
Been thanked: 1155 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Bruno »

Damon22 pisze: 31 maja 2021, 15:08
Bruno pisze: 31 maja 2021, 15:00
Damon22 pisze: 31 maja 2021, 13:36 Kogoś wyzywałem? Bez komentarza.
Tak, zarzuciłeś Portalowi (w domyśle - Trzewikowi, bo to on jest twarzą tej firmy) kłamstwo.
QED
Czyli zarzut, nie wyzywanie... (wyzywać «zwymyślać kogoś, używając dosadnych lub wulgarnych słów»)
Szkoda na to czasu.
Błędy się zdarzają. Każdemu.
To już czysta sofistyka. Zarzucając komuś głupotę lub chamstwo, de facto wyzywasz go od głupców lub chamów. Z kłamstwem jest podobnie.
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5325
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1092 times
Been thanked: 1723 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

BOLLO pisze: 04 maja 2021, 11:11 Żeby nie dublować to wrzucam tutaj linka do mojej sprawy odnośnie reklamacji produktów Portala.
viewtopic.php?f=64&t=7505&p=1360011#p1360011
Mam pewną zagwozdkę z tymi produktami ale ponieważ wiem że mam wadliwe zafoliowane egzemplarze poprosiłem Portal o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Nie wiem jak to się skończy ale mam nadzieję że Portal będzie poczuwał się do odpowiedzianości i nie zamiecie sprawy pod dywan.
Portal się ogarnął i odpowiedział na mojego e-maila i odesłał :
Brakujące białe znaczniki z Little Town,Talie kart do Rising Sun, Karty do Aeons End "Zakrzywiony Sztylet i Niestabilny Pryzmat oraz jakąś planszetkę gracza chyba do Aeons End z Elfim łucznikiem......to wszystko. Poinformowany zostałem że jeszcze doślą kartę do Terron of London oraz Mage Knight.

Cieszę się że odpowiedzieli na moją prośbę ale tak się zastanawiam czy aby wszystko "naprawili" z tego co im wysłałem? Czy w pozostałych grach nie było błędów?
Spoiler:
IrasArgor
Posty: 385
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:05
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 130 times
Been thanked: 76 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: IrasArgor »

BOLLO pisze: 15 cze 2021, 15:05
BOLLO pisze: 04 maja 2021, 11:11 Żeby nie dublować to wrzucam tutaj linka do mojej sprawy odnośnie reklamacji produktów Portala.
viewtopic.php?f=64&t=7505&p=1360011#p1360011
Mam pewną zagwozdkę z tymi produktami ale ponieważ wiem że mam wadliwe zafoliowane egzemplarze poprosiłem Portal o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Nie wiem jak to się skończy ale mam nadzieję że Portal będzie poczuwał się do odpowiedzianości i nie zamiecie sprawy pod dywan.
Portal się ogarnął i odpowiedział na mojego e-maila i odesłał :
Brakujące białe znaczniki z Little Town,Talie kart do Rising Sun, Karty do Aeons End "Zakrzywiony Sztylet i Niestabilny Pryzmat oraz jakąś planszetkę gracza chyba do Aeons End z Elfim łucznikiem......to wszystko. Poinformowany zostałem że jeszcze doślą kartę do Terron of London oraz Mage Knight.

Cieszę się że odpowiedzieli na moją prośbę ale tak się zastanawiam czy aby wszystko "naprawili" z tego co im wysłałem? Czy w pozostałych grach nie było błędów?
Spoiler:
Sarkazam?
Serio oczekujesz, że ktoś Ci tutaj wypisze erratę ze wszystkich gier jakie Portal wydał w swojej historii? 😃
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5325
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1092 times
Been thanked: 1723 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

IrasArgor pisze: 15 cze 2021, 18:31
BOLLO pisze: 15 cze 2021, 15:05
BOLLO pisze: 04 maja 2021, 11:11 Żeby nie dublować to wrzucam tutaj linka do mojej sprawy odnośnie reklamacji produktów Portala.
viewtopic.php?f=64&t=7505&p=1360011#p1360011
Mam pewną zagwozdkę z tymi produktami ale ponieważ wiem że mam wadliwe zafoliowane egzemplarze poprosiłem Portal o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Nie wiem jak to się skończy ale mam nadzieję że Portal będzie poczuwał się do odpowiedzianości i nie zamiecie sprawy pod dywan.
Portal się ogarnął i odpowiedział na mojego e-maila i odesłał :
Brakujące białe znaczniki z Little Town,Talie kart do Rising Sun, Karty do Aeons End "Zakrzywiony Sztylet i Niestabilny Pryzmat oraz jakąś planszetkę gracza chyba do Aeons End z Elfim łucznikiem......to wszystko. Poinformowany zostałem że jeszcze doślą kartę do Terron of London oraz Mage Knight.

Cieszę się że odpowiedzieli na moją prośbę ale tak się zastanawiam czy aby wszystko "naprawili" z tego co im wysłałem? Czy w pozostałych grach nie było błędów?
Spoiler:
Sarkazam?
Serio oczekujesz, że ktoś Ci tutaj wypisze erratę ze wszystkich gier jakie Portal wydał w swojej historii? 😃
A dlaczego nie. Jeżeli ktoś ma taką wiedzę to jest to jak najbardziej mile widziane i to nie tyko dla mnie ale dla myślę każdego kto posiada Portalowskie gry.
Sorry ale nie muszę się na wszystkim znać i wiedzieć że w którejś karcie z pośród 3000 wychwalanych przez Prezesa jest jakaś jedyna z błędem. Taki jestem że jak mam już o tym świadomość to jednak wolałbym mieć gry wolne od wad by w pełni móc się nimi cieszyć i poprawnie grać. To tak jak pamiętam skitolone tłumaczenie w X-wingach które karty robiły całkowicie co innego.
Gdybym był wydawcą to myślę że miałbym wiedzę gdzie są babole i gdyby się mnie ktos pytał i miał mozliwość naprawienia tego błędu to bym go naprawił. W myśl że nie myli się ten kto nic nie robi. Dla mnie wskazanie własnego błedu oraz naprawa tegoż to nie ujma a wręcz przeciwnie odwaga i poszanowanie.

P.S Podane gdy w spoilerze to nie wszystkie które wydał Portal a te które fizycznie posiadam w kolekcji.
tomwro
Posty: 338
Rejestracja: 12 kwie 2021, 07:47
Has thanked: 21 times
Been thanked: 56 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: tomwro »

BOLLO pisze: 16 cze 2021, 09:36
IrasArgor pisze: 15 cze 2021, 18:31
BOLLO pisze: 15 cze 2021, 15:05

Portal się ogarnął i odpowiedział na mojego e-maila i odesłał :
Brakujące białe znaczniki z Little Town,Talie kart do Rising Sun, Karty do Aeons End "Zakrzywiony Sztylet i Niestabilny Pryzmat oraz jakąś planszetkę gracza chyba do Aeons End z Elfim łucznikiem......to wszystko. Poinformowany zostałem że jeszcze doślą kartę do Terron of London oraz Mage Knight.

Cieszę się że odpowiedzieli na moją prośbę ale tak się zastanawiam czy aby wszystko "naprawili" z tego co im wysłałem? Czy w pozostałych grach nie było błędów?
Spoiler:
Sarkazam?
Serio oczekujesz, że ktoś Ci tutaj wypisze erratę ze wszystkich gier jakie Portal wydał w swojej historii? 😃
A dlaczego nie. Jeżeli ktoś ma taką wiedzę to jest to jak najbardziej mile widziane i to nie tyko dla mnie ale dla myślę każdego kto posiada Portalowskie gry.
Sorry ale nie muszę się na wszystkim znać i wiedzieć że w którejś karcie z pośród 3000 wychwalanych przez Prezesa jest jakaś jedyna z błędem. Taki jestem że jak mam już o tym świadomość to jednak wolałbym mieć gry wolne od wad by w pełni móc się nimi cieszyć i poprawnie grać. To tak jak pamiętam skitolone tłumaczenie w X-wingach które karty robiły całkowicie co innego.
Gdybym był wydawcą to myślę że miałbym wiedzę gdzie są babole i gdyby się mnie ktos pytał i miał mozliwość naprawienia tego błędu to bym go naprawił. W myśl że nie myli się ten kto nic nie robi. Dla mnie wskazanie własnego błedu oraz naprawa tegoż to nie ujma a wręcz przeciwnie odwaga i poszanowanie.

P.S Podane gdy w spoilerze to nie wszystkie które wydał Portal a te które fizycznie posiadam w kolekcji.
I że niby wszystkie erraty mają Ci wydrukować i przesłać na swój koszt? :) Raczej szybko by się zawinęli gdyby tak robili...
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5325
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1092 times
Been thanked: 1723 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

tomwro pisze: 16 cze 2021, 10:05

I że niby wszystkie erraty mają Ci wydrukować i przesłać na swój koszt? :) Raczej szybko by się zawinęli gdyby tak robili...
Nadal cię to dziwi że tak powinno właśnie być? A co powiesz na to jak ich klient rocznie kupuje od nich gry za ok 5k pln. Ma prawo wymagać czy raczej "idź pan se stąd"?
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 951
Rejestracja: 31 sie 2010, 03:12
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 314 times
Been thanked: 203 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Losiek »

BOLLO pisze: 15 cze 2021, 15:05 Poinformowany zostałem że jeszcze doślą kartę do Terron of London
Tak gwoli ścisłości to dwie karty mają błędy. Ciekaw jestem kiedy poprawią drugą.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5325
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1092 times
Been thanked: 1723 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

Losiek pisze: 16 cze 2021, 11:00
BOLLO pisze: 15 cze 2021, 15:05 Poinformowany zostałem że jeszcze doślą kartę do Terron of London
Tak gwoli ścisłości to dwie karty mają błędy. Ciekaw jestem kiedy poprawią drugą.
A to pierwszą już poprawili? Mi napisali ze jak będą ją mieli to dadzą znać.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3652
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 461 times
Been thanked: 1075 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: psia.kostka »

BOLLO pisze: 16 cze 2021, 09:36 Gdybym był wydawcą to myślę że miałbym wiedzę gdzie są babole
Tu jest bledne zalozenie, bo Portal jest juz rok lub dwa do przodu. Obecnie robia tlumaczenia zapowiadanych nowosci, a gry wydane w 2020 i wczesniej maja juz na kupce "odfajkowane". Gdyby mieli swiadomosc bledow, to by ich nie zrobili ;) Blad jest ujawniony, gdy jakis freek planszowkowy robi porownanie "Terrors of London" w dwoch wersjach jezykowych.

Takie blednie wydrukowane karty gdzie jedna cyfra jest zmieniona lub blednie wpisano lub/i sa zapewne w wielu grach roznych wydawcow, ale mozemy sie tego nie dowiedziec przez dekady, bo nikt nie robi doglebnego crosscheck'a. A nawet jak gre wydadza dobrze, to gracze i tak reguly na opak odczytuja i graja latami niepoprawnie. Co za swiat?! :lol:
Szukam/Kupie: Chronicle X, Tide of Iron, HoN, Laboratorium (1ed PSz), Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub] ʕ•ᴥ•ʔ
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: detrytusek »

Pomijając fakt, że Portal w swoim mniemaniu uważa, że błędów praktycznie nie ma bo ich nie robi, więc o co cho...?
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1804
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 337 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: hipcio_stg »

toblakai pisze: 05 maja 2021, 17:02
Spoiler:
Fajnie jest widzieć, że nawet w czasie pandemii udało się ten lokal/sklep planszówkowy rozkręcić.
Kupując koszulkę z napisem Metallica nie zrobisz z siebie metala. Kupując gry nie zrobisz z siebie gracza. Mogę się niemal już dziś założyć, że nie przeczytasz nawet połowy instrukcji do gier które posiadasz. Oczekujesz dosyłania uszkodzonych elementów, lub tych, które to posiadają błędy, ale nawet nie rozpakowałeś gry. Jeszcze kilka postów później wrzucasz excelową listę gier z prośbą o to co tak może być zjobane, bo dobrze jak by portal dosłał zanim splajtuje/roześle wszystkie poprawne elementy innym.

Sorry Bollo, ale czasami ciężko patrzeć/czytać twoje posty. Najsmutniejsze, że żona/towarzysz życiowy nie pozwala ci tego burdeliku trzymać w domu i sam od siebie wypożyczasz gry na weekend :D Jedyne co podziwiam to fakt szukania czego jeszcze nie mam a można jeszcze kupić.

Mam kilka gier od Portalu i w zasadzie poza 51Stanem MS do którego od razu zamówiłem erratę to reszta gier w jak najlepszym porządku.
pcyzm
Posty: 708
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 210 times
Been thanked: 221 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: pcyzm »

detrytusek pisze: 16 cze 2021, 11:31 Pomijając fakt, że Portal w swoim mniemaniu uważa, że błędów praktycznie nie ma bo ich nie robi, więc o co cho...?
Dziwne bo jakoś Trzewik na każde info o problemach mówi żeby zgłaszać do reklamacji. Skąd jest to wrażenie o tym "mniemaniu Portalu"?

Trochę w drugą stronę, kilka dni temu zamawiałem coś od nich z outletu (że niby taniej bo produkt uszkodzony albo ze zwrotu) no i obejrzałem dokładnie, nie wiem o co chodzi z tym uszczerbkiem ;)
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: detrytusek »

pcyzm pisze: 17 cze 2021, 11:17
detrytusek pisze: 16 cze 2021, 11:31 Pomijając fakt, że Portal w swoim mniemaniu uważa, że błędów praktycznie nie ma bo ich nie robi, więc o co cho...?
Dziwne bo jakoś Trzewik na każde info o problemach mówi żeby zgłaszać do reklamacji. Skąd jest to wrażenie o tym "mniemaniu Portalu"?
BOLLO pisze: 25 lut 2021, 09:04 Właśnie dostałem odpowiedź od Ignacego i nie mam już więcej pytań....z odpowiedzi wynika że w 2020r Portal pomylił się o mniej niż 0,04% przypadków.
Tak więc powtarzam jak mantrę Portal się nie myli ....Brak słów......
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3652
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 461 times
Been thanked: 1075 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: psia.kostka »

detrytusek pisze: 17 cze 2021, 11:32
pcyzm pisze: 17 cze 2021, 11:17
detrytusek pisze: 16 cze 2021, 11:31 Pomijając fakt, że Portal w swoim mniemaniu uważa, że błędów praktycznie nie ma bo ich nie robi, więc o co cho...?
Dziwne bo jakoś Trzewik na każde info o problemach mówi żeby zgłaszać do reklamacji. Skąd jest to wrażenie o tym "mniemaniu Portalu"?
BOLLO pisze: 25 lut 2021, 09:04 Właśnie dostałem odpowiedź od Ignacego i nie mam już więcej pytań....z odpowiedzi wynika że w 2020r Portal pomylił się o mniej niż 0,04% przypadków.
Tak więc powtarzam jak mantrę Portal się nie myli ....Brak słów......
To byl stary, krnąbrny, przedkickstarterowy Trzewik... Teraz jest nowy, wyluzowany Trzewik-milioner 8)
Szukam/Kupie: Chronicle X, Tide of Iron, HoN, Laboratorium (1ed PSz), Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub] ʕ•ᴥ•ʔ
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5325
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1092 times
Been thanked: 1723 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

Kupując gry nie zrobisz z siebie gracza
Mimo to jednak uważam się za gracza bo gram w nie i na tę chwilę lubię to hobby. Kiedy według ciebie mogę nazywać się prawdziwym graczem?
Mogę się niemal już dziś założyć, że nie przeczytasz nawet połowy instrukcji do gier które posiadasz.
No to szybko panie przegrałeś bo na 350pozycji mam juz ogarniete ponad 180 :-)
Oczekujesz dosyłania uszkodzonych elementów, lub tych, które to posiadają błędy, ale nawet nie rozpakowałeś gry
A po co mam je rozpakowywać skoro oficjalnie wiadomo że Aeons End był problem z planszetkami, że w Mage Knight były błędy, terror itd.
bo dobrze jak by portal dosłał zanim splajtuje/roześle wszystkie poprawne elementy innym.
Portal nie splajtuje spokojnie, aktualnie TOP3 w PL.
Najsmutniejsze, że żona/towarzysz życiowy nie pozwala ci tego burdeliku trzymać w domu i sam od siebie wypożyczasz gry na weekend :D
Aktualnie w domu mam ok 100 pozycji więc chyba nie jest taka straszna ta moja żona :-) Decyzja jest moja bo i łatwiej mi wszystko trzymać na miejscu w "lokaliku" jak ekipa przyjdzie niż nosić w tę i z powrotem. A co do weekendowych wypożyczań samemu sobie to masz absolutnie rację . Biorę zamówienie od dzieciaków/żony i na weekend zmieniamy repertuar.
Jedyne co podziwiam to fakt szukania czego jeszcze nie mam a można jeszcze kupić.
Myślę że znalazł byś troszkę więcej do podziwiania ale albo nie chcesz albo mnie faktycznie nie lubisz....no trudno. Mimo to dzięki że coś tam dobrego widzisz zawsze to coś :-)
Zablokowany