[Warszawa] gdzie skoro nie na smolnej

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.

Ile jesteś skłonny płacić za granie w miejscu podobnym do Smolnej?

Czas głosowania minął 25 cze 2007, 18:07

0 PLN - było za darmo, ma być za darmo
6
16%
2 PLN - na tyle symbolicznie że mogę zapłacić
6
16%
5 PLN - może i zauważalnie, ale to w końcu raptem jedno piwo
18
49%
10 PLN - dużo, ale kino i tak droższe
5
14%
powyżej 10 PLN
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 33 times
Been thanked: 13 times

Post autor: stalker »

Niektórzy wstrzymują się od głosu do czasu spotkania, poza tym kolektywna burza mózgów zawsze idzie szybciej.

Tym niemniej, kto ma jakieś pomysły, niech wpisuje, jak Don Simon radzi, natomiast ktos też będzie musiał zrobic raport ze spotkania (najbliższe w art.bem przy okazji grania) i spisał, co kto zaproponował.
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

Ale ja nie bardzo wiem nad czym tu radzic?
Sytuacja jest chyba w miare jasna.
Potrzebujemy miejsca. Najlepiej za darmo. Jesli sie nie uda to bedziemy musieli zrobic zbiorke. I dopiero wtedy w mysl "put your money where your mouth is" dowiemy sie ilu z nas tak naprawde chce placic.

Nie jestem przeciwny dyskusjom, ale klepanie ciagle tego samego wydaje mi sie cokolwiek niepotrzebne.

No, ale zobaczymy co wymyslicie. ;-)

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

stalker pisze:Niektórzy wstrzymują się od głosu do czasu spotkania, poza tym kolektywna burza mózgów zawsze idzie szybciej.

Tym niemniej, kto ma jakieś pomysły, niech wpisuje, jak Don Simon radzi, natomiast ktos też będzie musiał zrobic raport ze spotkania (najbliższe w art.bem przy okazji grania) i spisał, co kto zaproponował.
Swięte słowa. Radzic i spotkac się chocby dla zalozenia stowarzyszenia.
Awatar użytkownika
Rathi
Posty: 883
Rejestracja: 04 cze 2004, 10:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Rathi »

Pytanie (w tej chwili) czysto teoretyczne.
Czy ulica Chodakowska jest odpowiednim miejscem? W sensie, czy jest dobra lokalizacja? Nie znam Warszawy, dlatego pytam.
Jak poznam odpowiedz i dowiem sie cos wiecej, to rozwine temat : )
Robert Jaskuła
Dragonus - gry planszowe, sklep i wypożyczalnia
http://dragonus.pl/
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Post autor: bazik »

mam wrazenie ze pewne osoby chca pod pretekstem rozmowy o tym gdzie przeniesc smolna skusic innych na rozmowe o stowarzyszeniu. powiedzcie wprost ze chcecie sie spotkac rozmawiac o stowarzyszeniu, albo wytlumaczcie co da rozmowa na zywo o tym gdzie grac... jak w ten piatek nigdzie nie wpadam w kazdym razie, a do stowarzyszenia jak juz mowilem tu i tam mam stosunek obojetny (w sensie nie chce sie w to mieszac ale mnie nie boli ze bedzie)
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: ja_n »

Rathi pisze:Czy ulica Chodakowska jest odpowiednim miejscem? W sensie, czy jest dobra lokalizacja? Nie znam Warszawy, dlatego pytam.
Jak poznam odpowiedz i dowiem sie cos wiecej, to rozwine temat : )
Niestety, raczej nie. Ewentualne (czysto teoretyczne) przenoszenie się na Pragę na kilka dni przed zamknięciem (niemal) mostu Poniatowskiego nie jest dobrym pomysłem. Nie jest to bardzo daleka lokalizacja, ale tam są poważne problemy komunikacyjne (zwane potocznie korkami) już teraz, a po rozpoczęciu remontu mostu będzie tam zwyczajny, B-klasowy horror.
Awatar użytkownika
dasilwa
Posty: 1128
Rejestracja: 18 maja 2005, 18:33
Lokalizacja: Stolica
Been thanked: 1 time

Post autor: dasilwa »

Rathi pisze:Pytanie (w tej chwili) czysto teoretyczne.
Czy ulica Chodakowska jest odpowiednim miejscem? W sensie, czy jest dobra lokalizacja? Nie znam Warszawy, dlatego pytam.
Jak poznam odpowiedz i dowiem sie cos wiecej, to rozwine temat : )
To raczej nie jest odpowiednie miejsce ponieważ to jest Praga, gdzieś niedaleko Grochowskiej i raczej wątpię czy komuś pasuje.
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

Don Simon pisze:Nie jestem przeciwny dyskusjom, ale klepanie ciagle tego samego wydaje mi sie cokolwiek niepotrzebne.
Zgadzam sie z Don Simonem... i nie zgadzam zarazem :P

Nie ma potrzeby spotkania, jeżeli na Forum będa się wypowiadały wszystkie zainteresowane osoby; także "stratedzy".
A w to mocno wątpię.
Dlatego jestem za spotkaniem

Natomist oczywiście to spotkanie niewiele zmieni - po prostu trzeba posprawdzać wszelkie możliwości / lokalizacje, prowadzić rozmowy "z dyrekacjami", a jak coś będzie to wszyscy zapewne z radością powitają nowe miejsce.
Byle tylko byli chętni do tego biegania i sprawdzania :)


Dzięki
Pozdro
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Rathi
Posty: 883
Rejestracja: 04 cze 2004, 10:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Rathi »

Skoro Chodakowska nie pasuje, to nie mam propozycji : (
Robert Jaskuła
Dragonus - gry planszowe, sklep i wypożyczalnia
http://dragonus.pl/
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 33 times
Been thanked: 13 times

Post autor: stalker »

bazik pisze:mam wrazenie ze pewne osoby chca pod pretekstem rozmowy o tym gdzie przeniesc smolna skusic innych na rozmowe o stowarzyszeniu.
Jeśli stowarzysznie ma pomóc w znalezieniu miejscówki w domu kultury lub przy jakimś uniwersytecie, to jest potrzebne i nie powinno Ci byc obojętne. Oczywiście nie jest to warunke koneicnzy, bo dużo innych możliwości -- czy masz jakieś propozycje? Najlepiej lista miejs, które nalezy odwiedzic i porozmawiac czy i za ile.
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
pinos
Posty: 91
Rejestracja: 23 lut 2007, 12:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pinos »

Młodzieżowy Dom Kultury na Puławskiej 97 (przy Dolnej). Nie wiem, czy uda się za darmo, ale wiem że ceny nie są wygórowane.

Na spotkanie z dyrektorem Masłowskim najlepiej pójść delegacją mieszaną, damsko męską, raczej młodszą niż starszą.
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

bazik pisze:mam wrazenie ze pewne osoby chca pod pretekstem rozmowy o tym gdzie przeniesc smolna skusic innych na rozmowe o stowarzyszeniu. powiedzcie wprost ze chcecie sie spotkac rozmawiac o stowarzyszeniu, albo wytlumaczcie co da rozmowa na zywo o tym gdzie grac... jak w ten piatek nigdzie nie wpadam w kazdym razie, a do stowarzyszenia jak juz mowilem tu i tam mam stosunek obojetny (w sensie nie chce sie w to mieszac ale mnie nie boli ze bedzie)
Nie pewne osoby tylko ja. Nie pod pretekstem ale w wyniku takiej potrzeby. Chcę zgromadzic ludzi w celu założenia stowarzyszenia. Co do samej rozmowy to wole, aby nie podawac samych mozliwosci, tylko propozycje i ewnetulane deklaracje kto co mogłby zrobic/co załatwić. Pisac a dzialac to dwie rozne rzeczy. Chodzi mi o tego typu działania jakie podejmowałem razem ze Stalkerem w Artbemie.
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 33 times
Been thanked: 13 times

Post autor: stalker »

Co do art.bem, musimy też zadziałac, aby byc tam w roku następnym. Moge nas umówic jakoś na przyszły tydzien z ich bossem?
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
pinos
Posty: 91
Rejestracja: 23 lut 2007, 12:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pinos »

Mały brzydki pędrak pisze:
Co do samej rozmowy to wole, aby nie podawac samych mozliwosci, tylko propozycje i ewnetulane deklaracje kto co mogłby zrobic/co załatwić.
Załatwiać coś na Puławskiej jest mi z pewnych przyczyn niezręcznie - więc podaję pomysł. A co do stowarzyszenia - mogę napisać statut, wypełnić wnioski do KRS...
Ostatnio zmieniony 13 cze 2007, 13:53 przez pinos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

stalker pisze:Co do art.bem, musimy też zadziałac, aby byc tam w roku następnym. Moge nas umówic jakoś na przyszły tydzien z ich bossem?
Tak umówmy sie.

Co do statutu czy tez adresu, to sprawy sa juz zalatwione i gotowe. Pozostaje kwestia zgromadzenia i wyboru reprezenatacji + rejestracja.

Statut moge udostepnic to poczytania - tylko prosze o priv.
Czy mam rezerwowac na piatek miejsce na spotkanie w Paradoxie?
Omar
Posty: 113
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Omar »

Witam,

Rozmawiałem wczoraj w sprawie "nowego" klubu do grania z Bazikiem ponieważ moi znajomi mają klub na ul Puławskiej blisko metra Wilanowska i są otwarci na wszelkie propozycje.
Z tego co wiem to na pewno nie będą chcieli opłat za wynajem. Może będzie taka sytuacja o której ktoś wspomniał że jest np. 5 zł płatne przy wejściu ale za te 5 zł będzie można kupić cos do picia lub jedzenia. Oczywiscie tak nie musi byc i wszystko bedzie zalezalo od tego jak sie dogadaja z Bazikiem. Dzis podam Bazikowi namiary do właścicieli klubu i mam nadzieje ze wszystko sie ulozy dobrze.
Klub jest duzy a stolikow do grania jest na pewno ponad 7. Są to duże stoły (między innymi pokerowe). W chwili obecnej mało ludzi tam przychodzi chyba że są prywantne imprezy więc cały klub w piątek mógłby być dla was.
Mam nadzieje ze się uda.
Powodzenia!!
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

Omar pisze:...klub na ul Puławskiej blisko metra Wilanowska ...
No, blisko to nie jest, ale jakby sie udało to byłoby super.
Myślę, że dla osób niezmotoryzowanych bliskość metra może być kluczowa.

Bazik --> trzymam kciuki :)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Post autor: draco »

Byłem dziś w OKO na Grójeckiej. Duża sala za darmo byłaby możliwa od lipca, jeśli będzie wolna. Na razie w piątki od 18 jest aerobik. Jeśli nie będzie chętnych na aerobik na wakacje, to dostaniemy salę, gdzie się pomiesci i 50 osób. Tylko trzeba sie przejść w kilka osób w ostatnim tygodniu czerwca.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Post autor: jax »

draco pisze:Byłem dziś w OKO na Grójeckiej. Duża sala za darmo byłaby możliwa od lipca, jeśli będzie wolna. Na razie w piątki od 18 jest aerobik. Jeśli nie będzie chętnych na aerobik na wakacje, to dostaniemy salę, gdzie się pomiesci i 50 osób. Tylko trzeba sie przejść w kilka osób w ostatnim tygodniu czerwca.
chetnie wspomoge swoja osoba
[byle tylko nie okazala sie to taka totalna mina jak kontakt z tym pozal sie Boze klubem Go w OKO]
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

jax pisze:
draco pisze:Byłem dziś w OKO na Grójeckiej. Duża sala za darmo byłaby możliwa od lipca, jeśli będzie wolna. Na razie w piątki od 18 jest aerobik. Jeśli nie będzie chętnych na aerobik na wakacje, to dostaniemy salę, gdzie się pomiesci i 50 osób. Tylko trzeba sie przejść w kilka osób w ostatnim tygodniu czerwca.
chetnie wspomoge swoja osoba
Jak będzie trzeba ja tez zgłaszam gotowość ;)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Post autor: draco »

Mam nadzieję, że raczej zrobimy klubowi Go potężną konkurencję.
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

draco pisze:Mam nadzieję, że raczej zrobimy klubowi Go potężną konkurencję.
Dobra wieść Draco. Jak prawdziwe puszczenie OKA.
Aha i nie rezerwowałem stolików w Paradoxie na piątek, bo odzew widzę żaden.
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 33 times
Been thanked: 13 times

Post autor: stalker »

OKO ma dobrą lokalizację, więc cieszą mnie dobre wieści. Klub na Puławskiej daleko, chociaż metrem wszędzie blisko.
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Post autor: Geko »

Mały brzydki pędrak pisze:
draco pisze: Aha i nie rezerwowałem stolików w Paradoxie na piątek, bo odzew widzę żaden.
Aj, informacja trochę utonęła w gąszczu innych. Ja jestem za piątkiem w Paradoxie.
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

Geko pisze: Aj, informacja trochę utonęła w gąszczu innych. Ja jestem za piątkiem w Paradoxie.
Mnie w tym tygodniu nie bedzie, ale ogolnie to ja w piatki jestem chetny i gotowy.

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
ODPOWIEDZ