Ostatnio kupiliśmy...bo...

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Sloth
Posty: 395
Rejestracja: 03 mar 2020, 14:08
Has thanked: 85 times
Been thanked: 78 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Sloth »

BOLLO pisze: 27 paź 2021, 13:14
piechotak pisze: 27 paź 2021, 12:50
Ja kupiłem ostatnio Mr. Jack bo w Rebelu zgadłem jakąś tam zagadkę i wyszło mi 45pln a chciałem tę gierkę już ze 2lata tylko się tak jakoś zbierałem powoli.
Też zakupiłem w akcji PYL na FB. Dawno temu mocno się od Mr Jacka odbiłem, ale pomyślałem, że za taką cenę dam mu drugą szansę.
To ja już nawet 4x zagrałem co bardzo rzadko mi się zdarza żebym zagrał w grę zaraz po zakupie. Oceniam na plus na tę chwile ale nie było też jakiegoś MEGA zachwytu którego jednak oczekiwałem. Czas zweryfikuje.
Mnie Jack kosztował cos okolo 75 zl plus 50 dodatek, ale jedna z ulubionych gier. Z tych starszych to tylko Wyspa i Jack został. Tak jak w Wyspę już nie gramy tak w Jacka przy każdej okazji.


Tiny Epic Dungeons All-In
1. Mam Tiny Epic Mechs i uważam ją za najlepszą szybką grę w trybie solo w mojej karierze. (Krótkiej skądinąd)
2. Wierzę że będzię miała cechy powyższe.
3. Jak na kickstarter chyba nie zabójczy czas oczekiwania przy zakupie teraz.
4. Jak na zakupu z USA i gwarantowane komponenty cena do zaakceptowania.
5. Jest śliczniutka ;)
6. Moj pierwszy kickstarter

Botanik
Od jakiegoś czasu przymierzałem się do tej gry, ale dwuosobówek mam już kilka więc nie miałem ciśnienia. Teraz znalazłem autorski tryb solo więc wpadła do koszyka.

Edit. Miły plusik bo dostalem wersję limitowaną z monetą
Ostatnio zmieniony 29 paź 2021, 12:29 przez Sloth, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: AntBehindLeaf »

PytonZCatanu pisze: 04 paź 2021, 11:56 A w Fantastycznych w podstawce zmienia się tylko pudełko.
W nowym wydaniu Fantastycznych światów i dodatku rewersy mają ten sam odcień?
jasiek66
Posty: 118
Rejestracja: 08 maja 2021, 17:34
Has thanked: 25 times
Been thanked: 31 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: jasiek66 »

Ostatnie większe zakupy w tym roku:
Tainted Grail- ciekawi mnie rodzaj gry i sam jestem ciekaw czy dotrwam do końca,
Folklore the affliction - tyle zachwytów na forum, że sam postanowiłem spróbować,
Horror w Arkham 3 ed. plus dwa dodatki -trafiła mi się tanio okazja to grzechem byłoby nie skorzystać,
plus coś dla dzieci: Andor Junior i Baśniogy
uuf trzeba ograć to co jest izobaczymy co będzie w przyszłym roku wydawane.
Dazir
Posty: 216
Rejestracja: 14 maja 2019, 19:18
Has thanked: 71 times
Been thanked: 66 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Dazir »

Szaleństwa ciąg dalszy...
Władca pierścieni - podróże przez... dobra cena, bez jednego (małego) dodatku, pomalowane figurki - bo Władca pierścieni:) i chciałem pograć, sprawdzić jak chodzi apka
Horror w Arkham LCG - nowa podstawka + cały pierwszy cykl... bo nie grałem wcześniej i @ootbak22 w ostatniej wspólnej sesji sprawił, że gra mnie strasznie wciągnęła.
Hexplore it - VOTDK + wszystko co tam mieli na KS w Early Bird - właśnie kurier dostarczył:), uwielbiam sandboxy i liczę na to, że gra będzie miodna (jak folklore;))
Legends Untold allin - bo prosta, mała a dużo zabawy

koniec z kupowaniem w tym roku... no przynajmniej w tym miesiącu;)
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4127
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2686 times
Been thanked: 2599 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Gizmoo »

No cóż... Nie potrafię dotrzymać słowa i kolekcja znowu się powiększyła o:

Fort: Cats & Dogs... Bo... Fort bardzo mi się spodobał, więc MUSIAŁEM kupić dodatek. :lol: Na razie dodatek bez partii, ale po lekturze instrukcji już wiem, że będzie dobrze.

The Palace of Mad King Ludwig... Bo... Dawno już chciałem kupić, ale kupiłem teraz bo... Zostałem poniekąd zmuszony. :lol: Pałace były w promocji, pięć dych taniej niż na początku "kariery", dodatkowo był to OSTATNI egzemplarz w lokalnym sklepie, więc nie czekałem ani chwili dłużej. Gra bardzo mi się podoba, choć nie jest tak dobra jak Zamki, w każdym razie teraz będę mógł ogrywać na własnym egzemplarzu.

Star Wars Przeznaczenie... Bo... Szukałem prostej karcianki, w której będę miał radochę ze składania talii. Ileż można grać w medżika!? Chciałem coś prostszego, a jednocześnie ładnego, gdzie będzie frajda ze składania własnych decków. No i popłynąłem... :lol: Kupiłem cztery Booster Boxy, zestawy startowe x2, zestaw do draftu, etc. Poszło na to blisko 450 zł :shock: i jak się wkręce jeszcze bardziej, to nie wykluczam kolejnych zakupów.

Reavers of Midgard... Bo... Kusiła mnie od dawna, a w Portalowym sklepiku była w pakiecie z surowcami z Kickstertera, a po zniżkach (dzięki Yuri!), wyszła w bardzo atrakcyjnej cenie. Trochę spoilerując - będzie to w październiku moja nowość miesiąca! ;)
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3389
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1055 times
Been thanked: 2063 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Ardel12 »

No w październiku zakupów już wystarczy, chyba że trafi się restock KDM:
- Too Many Bones - All-in nowego contentu z kampanii + sztony + Splice & Dice + Gearlock Child + All Pack + Trove Chest - tym zakupem zamykam TMB, pozostanie juz tylko granie. TMB dla mnie jest świetną grą, którą chciałem skompletować, więc nie mogłem odpuścić nowych dodatków.

- AoD - domówiłem dodatek Monster Pack w PM, gdyż bazowa liczba potworów jest dla mnie za mała i boję się powtarzalności.

- Tainted Grail - wygrana licytacja u 3t. Byłem zainteresowany tą grą przez dłuższy czas, ale inne mnie bardziej przyciągały. Cena i walka oczywiście wygrały :D

- TTR:Europa Edycja na 15 lecie - wygrana w PYL i już sprzedana. W sumie kupiłem, by coś kupić w PYL, a akurat nic wcześniej mnie nie zainteresowało. TTR jednak gardzę niemiłosiernie, więc w sumie jeden z niewielu u mnie zakupów pod zarobek.
Awatar użytkownika
Otorek
Posty: 663
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 243 times
Been thanked: 359 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Otorek »

W tym miesiącu kupiłem The Gallerist ulegając pokusie kolejnej gry od Lacerdy... oraz IKI: A Game of EDO Artisans - bo wydaje się idealnym tytułem na szybkie, średnie w cięzkości euro, w które można zagrać przy braku ochoty na cięzkie pudła i dobrze chodzi już przy 2 graczach.
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4567
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1703 times
Been thanked: 2145 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: PytonZCatanu »

FCM....


Fun z gry jest odwrotny do jej wyglądu 😁
mineralen
Posty: 978
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:07
Has thanked: 576 times
Been thanked: 647 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: mineralen »

Dodatek do Alchemików, bo się kończy dostępność, a ja nie chcę czekać kilku lat na dodruk.

Drugi dodatek do Res Arcana, bo czułem, że fajnie będzie coś do niej dodać :)

Pięć Klanów z Rzemieślnikami z Naqali, bo chciałem spróbować czy jej sława ma oparcie w rzeczywistości.

Brass Birmingham, bo mi się bardzo podobała kiedy grałem na egzemplarzach u innych.
rogal
Posty: 250
Rejestracja: 14 maja 2020, 19:15
Has thanked: 29 times
Been thanked: 45 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: rogal »

z ostatnich 2 miesięcy zakupy: kupiłem bo ...
Praga caput mój portfel - a to dobra gra jest i postraszyli, że dodruku tak szybko nie będzie
wiedźmia skała - gradanie zachwalało
concordia - wpadła dobra promka na ten tytuł
kaskadia - grałem u kumpla w edycje KS - stwierdziłęm ze jak wyjdzie w pl to kupie
czerwona katedra - bo nie mam podobnej gry
Explorers wykreślanka zakupiona na essen
Ostatnio zmieniony 30 paź 2021, 12:28 przez rogal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1933
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 154 times
Been thanked: 176 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: tomuch »

Można też zastosować ostatnio dosyć popularną formę graficzną: "Ostatnio kupił_m".

Na październik by plan (prawie) bez zakupów. Wyszło, jak wyszło...
1. Podstawki:
- D-day dice (second edition), bo jestem fanem serii, a do tej pory miałem tylko pierwszą edycję z dodatkami z dwóch edycji, ale że trzeba kombinować, żeby je połączyć, więc się przemogłem i kupiłem,
- Descent: Legendy Mroku, bo było promo, a że trzeba coś od Mikołaja dostać, to padło na to (przy okazji była to pozycja nr 900 na mojej liście BGG),
- D-Day Dice Pocket - mówiłem już, że jestem fanem serii?
- Dobble: Star Wars i Dobble: Shalom - bo... sam nie wiem :lol:
- Zaginiona Księga Baśni, bo dzieci lubią serię, a i ja chętnie zagram, a że nie była droga...
- Kingrunner, bo bardzo prosta, przyjemna i tania,
- 7. Obrona Lwowa - 111 mam, więc może czas na resztę trylogii.

2. Dodatki:
- Osadnicy: Królestwa Północy – Wyspy Japonii i Hordy Barbarzyńców, bo trzeba dopchać pudełko (BTW w jaki sposób zmieścić tam cztery dodatki, żeby nie wywalać wypraski?),
- Everdell: Zimowy szczyt - miałem nie kupować żadnych dużych dodatków do Everdella, bo cenowo są przegięte, ale że cena w Empiku była świetna, do tego miałem jeszcze jakieś bonusy, więc finalnie wyszło 90 zł,
- D-Day Dice (Second Edition): Atlantikwall - mówiłem już...? a tak :lol: mam teraz dwie edycje,
- dodatki do WP LCG, bo customowe scenariusze mają piękne grafiki,
- Palec boży: Kataklizm, bo 5. gracz.

Może w listopadzie będzie lżej? :mrgreen:
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Awatar użytkownika
aduko
Posty: 421
Rejestracja: 05 lut 2013, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 182 times
Been thanked: 144 times

Re: Ostatnio kupiliśmy, bo...

Post autor: aduko »

Atk pisze: 30 paź 2021, 14:25
Spoiler:
Ale tracą mi problemami 21 wieku.... Problem niczym uznanie przez Blizzard zwrotu "greenskin" za rasistowski 🤦
A to nie przypadkiem chodziło o to, że Games Workshop ma zastrzeżoną tę nazwę? /edit, co by nie robić off - precyzując blizard usunął greeneskina, bo GW ma zastrzeżoną nazwę i musieli usunąć z WoWa.

A ostatnio w październiku kupiłem...


Zew Cthulhu RPG Zestaw Startowy - promocja pyrkonowa a poluję na Samotnie przeciwko ciemności.

Munchkin Edycja Podstawowa - też promocja pyrkonowa i dołożyłem do zestawu ZC.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2021, 19:43 przez aduko, łącznie zmieniany 1 raz.
Atk
Posty: 1412
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 504 times
Been thanked: 295 times

Re: Ostatnio kupiliśmy, bo...

Post autor: Atk »

aduko pisze: 30 paź 2021, 18:47 A to nie przypadkiem chodziło o to, że Games Workshop ma zastrzeżoną tę nazwę?
Na 99% chodziło o WoW i Blizzard ale mogę się mylić bo pamięć ma zawodną. O którą firmę i grę by nie chodziło, pokazuje to tylko jak świat zaczyna być ułomny i zmierza ku zapaści, bo z rasizmem to nie ma nic wspólnego.

Jakby nie było życzę temu forum, aby nie szło w tą stronę
Awatar użytkownika
rav126
Posty: 798
Rejestracja: 27 paź 2010, 00:56
Has thanked: 409 times
Been thanked: 506 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: rav126 »

My król, kupiliśmy dodatek do Everdell - Zimowy Szczyt, bo nasza żona łaskawie stwierdziła że może dorzucić się z punktów benefit, a na allegro była świetna cena.
Awatar użytkownika
Lossentur
Posty: 311
Rejestracja: 09 maja 2018, 14:49
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 150 times
Been thanked: 147 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Lossentur »

Wczoraj kupiłem Star Wars Przeznaczenie 2x zestaw startowy, 2x zestaw do draftu i łącznie 36 boosterów (po 12 z Duch Rebelii, Imperium w stanie wojny oraz Ścieżka Mocy), a wszystko bo... bo użytkownik Gizmoo wymienił ten tytuł i jednocześnie wspomniał o MtG :P

Gra na prezent i wyjątkowo nie dla mnie, a dla przyjaciela fana Star Wars i byłego gracza MtG. Najważniejsze, że według BGG złożoności na poziomie 7 Cudów Świata: Pojedynek więc mam nadzieję, że poza 7CŚ:P to będzie drugi tytuł który będzie mógł ogrywać z żoną.
Gizmoo pisze: 29 paź 2021, 16:32 Star Wars Przeznaczenie... Bo... Szukałem prostej karcianki, w której będę miał radochę ze składania talii. Ileż można grać w medżika!? Chciałem coś prostszego, a jednocześnie ładnego, gdzie będzie frajda ze składania własnych decków. No i popłynąłem... :lol: Kupiłem cztery Booster Boxy, zestawy startowe x2, zestaw do draftu, etc. Poszło na to blisko 450 zł :shock: i jak się wkręce jeszcze bardziej, to nie wykluczam kolejnych zakupów.
Awatar użytkownika
Misiek1977
Posty: 93
Rejestracja: 26 kwie 2021, 13:54
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 27 times
Been thanked: 11 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Misiek1977 »

Siebie i swój zbiór gier przedstawiłem w innym dziale. Ale skoro zdobyłem już wszystkie gry z listy "muszę spróbować i zagrać chociaż raz" to zacząłem kupować "na luzie" (łooo, zajebiście to zabrzmiało :) ).
Tak więc w ciągu ostatnich 12 godzin zakupiłem:
- Szklany Szlak - no bo to Uwe,
- Troyes - no bo ma kostki,
Awatar użytkownika
kuleczka91
Posty: 421
Rejestracja: 10 lut 2020, 18:27
Has thanked: 632 times
Been thanked: 419 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: kuleczka91 »

Ostatnio kupiłam kilka gier i dodatków...;)

- Food Chain Magnate - zachęcona bardzo dobrymi opiniami o tej grze i że dobrze skaluje się na 2. Ogólnie mimo brzydoty chciałabym, żeby gra się obroniła rozgrywką i została w mojej kolekcji. Po cichu liczę, że będzie na tym samym poziomie co Barrage, które obecnie jest moim TOP 1 :)

- Kaskadia - zachęciła mnie opinia znajomego, że w porównaniu z Calico w tej grze dzięki szyszkom jest szansa mieć jakąś kontrolę nad grą. Odbiłam się od Calico, że mogę planować porealizować z góry założone cele, będzie mi to w miarę szło i zabraknie konkretnego wzoru czy koloru kafelka tylko dlatego, że do końca gry nie będzie wylosowany z woreczka. Liczę, że z Kaskadią się bardziej polubię.

- dodatek Znachorzy do Szarlatanów - miałam nie kupować, ale zadziałała na mnie magia, że się już wyprzedał nakład i szybko dodruku nie będzie. Póki co nie grałam jeszcze w niego, ale już wiem, że to kolejne pudełko, w którym po otwarciu hula wiatr :lol:

- Różowe wagoniki do TTR :D

Po drodze już zamówiłam dwie gry w ramach świątecznych prezentów: Waste Knights i Reavers of Midgard :)

Co do zmiany nazwy tematu nie robi mi to żadnej różnicy, w życiu bym się nie oburzyła o taką pierdołę. Prędzej bym się poczuła urażona gdy jasno piszę wypowiedź jako kobieta, a ktoś by mi odpisał coś pokroju "kolega" :D Toż tego ślepy nie dojrzy jak czyta, że jasno jest nakreślona płeć w wypowiedzi..;p
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Fenrisek83 »

Deep Madness z dodatkami. Lubie ameri, horrory, gry kooperacyjne z klimatem i fabułą oraz figurki a to wszystko jest w tej grze. :D
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: kwiatosz »

Ja natomiast stwierdziłem że dekada minęła, to pora dać drugą szansę 7 Cudom. I zdecydowanie warto było, bardziej cenię teraz 30 minut w 7 cudów niż 7 godzin w Grę o Tron. Wcześniej 7 cudow mnie odrzuciło byciem drobnostką, ale potrzeby się, jak widać, zmieniają.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5226
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 287 times
Been thanked: 901 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: raj »

Oczyściłem wątek z gównoburzy. Jak ktoś ma problem z działaniami administora, to niech kręci gównoburzę we właściwym dziale. Przypominam też, że regulamin zabrania obrażać użytkowników tego forum, więc się pohamujcie.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: BOLLO »

Mate neoprenową do Nemesis bo mam Nemesisa a bardzo lubię ostatnimi czasy grać na matach...tanie to nie jest ale udało się dorwać za 113pln więc nie ma dramatu. Grafiki nie są jednak bardzo wyraźne no ale nic się nie świeci (nie odbija od światła z sufitu) więc granie mam nadzieję że będzie jeszcze bardziej klimatyczne.
Awatar użytkownika
trance-atlantic
Posty: 686
Rejestracja: 02 sty 2012, 11:41
Lokalizacja: Wlkp
Has thanked: 47 times
Been thanked: 225 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: trance-atlantic »

Kiedyś sprzedałem a ostatnio na powrót kupiłem - Hostage Negotiator, razem z dodatkowym porywaczem (#1).

Wybrałem zwykłą wersję ponad Crime Wave, bo pudełko bardziej kompaktowe, więc można łatwiej ze sobą to zabrać.

Wcześniej jakoś mi ta gra nie siadła, może też dlatego, że zawsze była którąś tam w kolejności i nie mogła się na stół przebić, ale mały research na BGG, parę filmików i recenzji, na powrót wzbudziły mój apetyt - w dobie ograniczonych kontaktów towarzyskich gier solo nigdy za wiele. Zobaczymy czy tym razem 'kliknie' między nami. :)
Around The Board - videoinstrukcje i przykładowe rozgrywki :)

Planszostrefa - 10%, Planszomania - 10%, 3trolle - 7%.|
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4567
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1703 times
Been thanked: 2145 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: PytonZCatanu »

BOLLO pisze: 02 lis 2021, 09:32 Mate neoprenową do Nemesis bo mam Nemesisa a bardzo lubię ostatnimi czasy grać na matach...tanie to nie jest ale udało się dorwać za 113pln więc nie ma dramatu. Grafiki nie są jednak bardzo wyraźne no ale nic się nie świeci (nie odbija od światła z sufitu) więc granie mam nadzieję że będzie jeszcze bardziej klimatyczne.
Ile razy zagrasz w Nemesisa w ciągu najbliższych 12 miesięcy...? 🙂
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2765
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 332 times
Been thanked: 1259 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Yuri »

PytonZCatanu pisze: 02 lis 2021, 14:28 ...
Ile razy zagrasz w Nemesisa w ciągu najbliższych 12 miesięcy...? 🙂
To pytanie chyba jest nie na miejscu :D :D :D
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: BOLLO »

PytonZCatanu pisze: 02 lis 2021, 14:28
BOLLO pisze: 02 lis 2021, 09:32 Mate neoprenową do Nemesis bo mam Nemesisa a bardzo lubię ostatnimi czasy grać na matach...tanie to nie jest ale udało się dorwać za 113pln więc nie ma dramatu. Grafiki nie są jednak bardzo wyraźne no ale nic się nie świeci (nie odbija od światła z sufitu) więc granie mam nadzieję że będzie jeszcze bardziej klimatyczne.
Ile razy zagrasz w Nemesisa w ciągu najbliższych 12 miesięcy...? 🙂
mam nadzieje ze przynajmniej 1 raz :mrgreen:
ODPOWIEDZ