Hermanów - rozpoznanie bojem

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Hermanów - rozpoznanie bojem

Post autor: bazik »

kubek pisze: Ponieważ kilka osób, które były w lipcu na Grajdołku porównywało Czarną i Hermanów a zdania były mocno podzielone, powstał pomysł by pojechać na jakiś wrześniowy weekend do Hermanowa i zobaczyć jak tam jest.
Zadzwoniłem nawet do nich dzisiaj i pytałem o 9-11 września. Jutro mają mi podać ilość wolnych miejsc w tym terminie (bo dzisiaj już nie było szefowej). Jutro na forum napiszę co mi powiedzieli.
My z Anetą i Natalią jedziemy na pewno. Monga z dziećmi też jest pewna (jeśli będą miejsca).
Jeśli ktoś jest chętny to mógłby to napisać w tym wątku. Mógłbym wtedy jutro powiedzieć, żeby potrzymali konkretną ilość miejsc np. do końca tygodnia. Ale takie ostateczne rezerwacje trzeba będzie robić indywidualnie, bo po urlopie wpadłem w taki ukrop, że nawet nie myślę o roli organizatora wyjazdu.
jaki jest cel tego wyjazdu? chcecie przeniesc sierpniowa impreze w to samo miejsce co lipcowa poznanska, czy chcecie polaczyc obie imprezy w jedno? (to drugie chyba z wielu wzgledow jest nierealne...)
Awatar użytkownika
kubek
Posty: 243
Rejestracja: 17 mar 2008, 21:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bieszczadkon 2011

Post autor: kubek »

bazik pisze:jaki jest cel tego wyjazdu? chcecie przeniesc sierpniowa impreze w to samo miejsce co lipcowa poznanska, czy chcecie polaczyc obie imprezy w jedno? (to drugie chyba z wielu wzgledow jest nierealne...)
Na razie tak konkretnych celów nie mamy.
Rzeczywiście w czasie rozmowy w Czarnej padało kilka razy stwierdzenie (ze strony osób, które były na Grajdołku), że w Hermanowie można by zrobić wyjazd dla wszystkich, więc jedziemy po prostu sprawdzić ośrodek na własnej skórze, aby być przygotowanym do przyszłej dyskusji nie gorzej niż inni :wink: .
Tym bardziej, że Hermanów jest blisko Wrocławia - tylko 135 km.
Cieślik mówił, że z Warszawy też jedzie się krótko, bo jest autostrada od Strykowa.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: Bieszczadkon 2011

Post autor: jax »

kubek, ja oczywiście też podtrzymuję chęć wyjazdu rekonesansowego we wrześniu! :)

--

a cel wyjazdu Kuba określił idealnie ;)
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
kubek
Posty: 243
Rejestracja: 17 mar 2008, 21:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bieszczadkon 2011

Post autor: kubek »

No i nici z wyjazdu we wrześniu :( .
Prawie wszystkie weekendy są całkowicie zajęte, bo odbywają się tam wesela. Kilka wolnych miejsc jest 24-25 września ale w tym terminie może być Pionek, na który dużo ludzi się wybiera, więc nic nie rezerwowałem. Najbliższym terminem jest w tej sytuacji październik.
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: Hermanów - rozpoznanie bojem

Post autor: ragozd »

Wydzieliłem temat - w październiku jest szansa że też pojadę :)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: Hermanów - rozpoznanie bojem

Post autor: jax »

szkoda :( (jakimś Pionkiem trzeba będzie to powetować)

w październiku natomiast chętnie pojadę, byleby pogoda znośna była
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
ODPOWIEDZ