Warszawa-nauka początkującej

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
aśka
Posty: 16
Rejestracja: 05 sty 2012, 22:37

Warszawa-nauka początkującej

Post autor: aśka »

Czy ktoś(ktosie) byli by tak mili i pograli ze mną w battlestar galactica i podszkolili mnie w tę planszówke. Nie znajduję zrozumienia wśród znajomych moim zainteresowaniem grami. Nie bardzo orientuje się gdzie można pograć:( Mi pasuje piątek i sobota. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9479
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Re: Warszawa-nauka początkującej

Post autor: MichalStajszczak »

W piątki gramy w Agresorze na Politechnice. Od czasu do czasu Battlestar Galactica też jest rozgrywana.
adamatom
Posty: 96
Rejestracja: 26 sty 2010, 22:02

Re: Warszawa-nauka początkującej

Post autor: adamatom »

Witamy w skromnym gronie graczy;)

Wnioskuję, że jesteś z Warszawy więc jak najbardziej zapraszam Ciebie na Politechnikę zarówno w piątki (stosowny temat) jak na spotkania weekendowe (sobota-niedziela). Spotkania są otwarte dla każdego niezależnie od stopnia wtajemniczenia;) W tych wątkach sympatycy planszówek umawiają się wzajemnie na konkretne tytuły, co jednak nie wyklucza możliwości przyjścia bez zapowiedzenia i dołączenia do rozgrywki - w większości przypadków tłumaczenie zasad jest przewidziane. Jeżeli interesuje Ciebie pogranie w Battlestar Galactica, możesz zaproponować dogodny dla ciebie termin, a gwarantuje, że chętni się znajdą;) jeżeli chcesz poznać nowe tytuły - wystarczy po prostu przyjść i się świetnie bawić.

Odbywają się również spotkania w inne dni, w innych miejscach. Wszystko w dziale: Spotkania, konwenty, kluby.
Mam nadzieję, że pomogłem. W razie pytań, wątpliwości pisz śmiało. Użytkownicy forum są raczej pomocni;)

PS Mam nadzieję, że nie jesteś Cylonem :D
aśka
Posty: 16
Rejestracja: 05 sty 2012, 22:37

Re: Warszawa-nauka początkującej

Post autor: aśka »

Bardzo dziękuję z a pomoc. Już dzisiaj idę grac;]

P.S.
Mam nadzieję być Cylonem
ODPOWIEDZ