[Warszawa]Spotkania z grami planszowymi na PJWSTK:Warszawa

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
rf.
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2012, 23:59
Lokalizacja: W-wa

[Warszawa]Spotkania z grami planszowymi na PJWSTK:Warszawa

Post autor: rf. »

Nie mogę się oprzeć założeniu tego tematu :) (patrz: Spotkania z grami planszowymi na PJWSTK:Gdańsk)
W stolicy również gramy na PJcie :) co prawda grono małe - jest więc okazja, by się namnożyć! ^^

Na tą chwilę gramy nieregularnie w mojego GoTa w małym gronie znajomych. Jeśli pojawią się w tym temacie chętni - zorganizujemy jakieś stałe spotkania.
Tak więc piszcie!
ernin
Posty: 555
Rejestracja: 20 lut 2012, 10:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 35 times
Been thanked: 27 times

Re: [Warszawa]Spotkania z grami planszowymi na PJWSTK:Warsza

Post autor: ernin »

Cieszę się, że mój temat zainspirował Cie do założenia tematu. Mam nadzieje, że oba spotkania zyskają na popularności u nas średnio są 3-4 stoły zajęte. Czekam na jakąś relacje ze zdjęciami z waszego spotkania.
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Warszawa]Spotkania z grami planszowymi na PJWSTK:Warsza

Post autor: schizofretka »

Jeśli chcecie kogoś przyciągnąć, dobrze by zacząć od podania terminu i adresu (w tym wewnątrzbudynkowego) i najlepiej, by była to środa lub czwartek, by nie pokrywać się z innymi spotkaniami. Ja na GoTa całkiem chętny jestem, na inne wieloosobówki również (hint: Vampire: Prince of the City).
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
rf.
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2012, 23:59
Lokalizacja: W-wa

Re: [Warszawa]Spotkania z grami planszowymi na PJWSTK:Warsza

Post autor: rf. »

Zacznę od rekrutacji ludzi z uczelni i wygospodarowania nam jakiejś wygodnej salki. Jak pozałatwiam sprawy wewnętrzne, wtedy będzie większy sens zrzeszać ludzi z zewnątrz. Atutem z pewnością będzie lokalizacja uczelni :)
ODPOWIEDZ