Montego Bay - instrukcja

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
tramwajaz
Posty: 64
Rejestracja: 07 cze 2011, 15:27
Lokalizacja: Poznań

Montego Bay - instrukcja

Post autor: tramwajaz »

Witam,

mam taki problem. Kupiłem niemieckie wydanie Montego Bay wiedząc, że gra jest niezależna językowo. W pudle oczywiście jest tylko niemiecka instrukcja jednak nie spodziewałem się, że pobranie polskiej lub angielskiej wersji może być tak problematyczne. Link na stronie Queen Games podany na BGG nie działa - sprawdzałem przez kilka dni, a nie mogę znaleźć żadnego innego źródła.

Tak więc jak ktoś dysponuje instrukcją po polsku lub angielsku to będę wdzięczny jak się podzieli.
tramwajaz
Posty: 64
Rejestracja: 07 cze 2011, 15:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Montego Bay - instrukcja

Post autor: tramwajaz »

Podbijam temat. Może po czasie znajdzie się jakiś dobry człowiek i prześlę mi instrukcję do Montego Bay po polsku albo angielsku.
Awatar użytkownika
surmik
Posty: 1494
Rejestracja: 07 sty 2010, 14:22
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 1 time

Re: Montego Bay - instrukcja

Post autor: surmik »

A może wyślij maila do wydawcnictwa? Może podeślą instrukcję/naprawią link?
Awatar użytkownika
asiok
Posty: 1423
Rejestracja: 09 paź 2008, 17:29
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 331 times
Been thanked: 76 times

Re: Montego Bay - instrukcja

Post autor: asiok »

tramwajaz
Posty: 64
Rejestracja: 07 cze 2011, 15:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Montego Bay - instrukcja

Post autor: tramwajaz »

Dzięki za odpowiedzi. Link został już usunięty ze strony wydawnictwa (Queen Games), a polski dystrybutor G3 nie odpowiedział mi na maila. Filmik widziałem, problem w tym, że ja wiem jak grać tylko chciałbym ją oddać komuś, komu bardzo przydałaby się instrukcja :). Mimo wszystko jeszcze raz dzięki za podjęcie tematu.
ODPOWIEDZ