(Chrzanów ) planszówki

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

(Chrzanów ) planszówki

Post autor: Bardok »

Gra ktoś w tym miasteczku? Niedawno się wprowadziłem i szukam kogoś do pogrania.
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
kolderek
Posty: 1368
Rejestracja: 15 paź 2007, 17:25
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 1 time

Re: (Chrzanów ) planszówki

Post autor: kolderek »

sprawdź w Domu Kultury. ra na rok organizują(owali) event planszówkowy, może jeszcze coś grają?
TKKKKT
Posty: 28
Rejestracja: 05 kwie 2014, 23:47
Has thanked: 4 times

Re: (Chrzanów ) planszówki

Post autor: TKKKKT »

Raz w miesiącu w MOKSIRzE jest festiwal gier planszowych: http://www.moksir.chrzanow.pl/index.php ... ,show,1616

Najbliższe spotkanie 17-11-2015 od 17:00

Tytuły raczej lekki\bardzo lekkie bo towarzystwo z dziećmi przychodzi, ale w razie potrzeby oraganizatorzy na pewno zapewnią coś mózgożernego.
Mamamakota
Posty: 6
Rejestracja: 21 lis 2015, 17:59

Re: (Chrzanów ) planszówki

Post autor: Mamamakota »

Ja gram ;p Ale nie ma tutaj zbytnio lokali w których mozna by sie było rozsiąść i pograć ;/ Ale jak najbardziej można sie dogadać co do jakiegoś spotkania i pogrania, może zebrało by się nawet więcej osób ;)
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: (Chrzanów ) planszówki

Post autor: Dwntn »

Ostatnio jest tu jakiś wysyp szukających graczy z Chrzanowa ;) Moze załóżcie sobie jeden wątek dla całego miasta, albo korzystajcie z istniejących wątków, jak np. TEN ;)

- K.
ODPOWIEDZ