[ZAMOŚĆ] są chętni??

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
simon
Posty: 19
Rejestracja: 30 sty 2008, 11:56

[ZAMOŚĆ] są chętni??

Post autor: simon »

witam!!!
jeżeli znaleźli by się chętni na rozgrywki na planszy lub w karciochy dajcie znać!!!
Awatar użytkownika
scarneck
Posty: 209
Rejestracja: 18 kwie 2007, 21:32
Lokalizacja: Zamość

Re: [ZAMOŚĆ] są chętni??

Post autor: scarneck »

Rzecz zaiste niesamowita, właśnie miałem założyć taki sam wątek.
Od lipca mam sporo wolnego czasu do spędzenia nad planszą.
Moje gg: 5302524
Awatar użytkownika
sarim79
Posty: 11
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:35

Re: [ZAMOŚĆ] są chętni??

Post autor: sarim79 »

witam,
Czy ten wątek na temat gier planszowych w Zamościu ma jeszcze szansę na zaistnienie... pozdrawiam

ps. GG 767091
Czeros
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2011, 01:41

Re: [ZAMOŚĆ] są chętni??

Post autor: Czeros »

Zapraszam do Zamojskiego Klubu Fantastyki, a właściwie już Zamojskiego Stowarzyszenia Kulturalnego "Czerwony Smok" :)

Mamy całą szafę planszówek, bardzo dużo ludzi ma zbiory u siebie w domach.

Ja sam oferuję World of Warcraft: Boardgame; Warrior Knights; Mutant Chronicles CMG; Beowulf; Ryzyko + wiele mniejszych gier :)

Planszówki w samej szafie są przeróżne: od gier typu Super Farmera, przez Saboteura, Wolsunga Planszowego po klasycznego Mahjonga.

Jeżeli macie kolekcjonerskie zainteresowania:
Interesują Was bitewniaki: jest cała sekcja bitewna.
Magici? - Co prawda nie są częścią klubu, ale spotkania piątkowe się pokrywają, możemy dać namiary :)
Veto? - Zaczęło się u nas w klubie dopiero od lipca, ale rozwija się, jest kilka osób do grania :)

Zapraszam, na pewno znajdziecie coś dla siebie, ludzie na spotkaniach są bardzo chętni na wszelkie planszówki, może wprowadzicie coś nowego do klubu - na to ludzie tym bardziej będą chętni.

A, no i możecie zmierzyć się z naszym mistrzem Neuroshimy Hex, Kurczakiem, znanym również jako Michallus ;)
ODPOWIEDZ