Hero Quest tłumaczenie

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Maximus-22
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2020, 10:03

Hero Quest tłumaczenie

Post autor: Maximus-22 »

Cześć wszystkim.
Szukam tłumaczenia gry Hero Quest oraz wszelkiego rodzaju pomysłów jak odtworzyć samemu ta grę. Widziałem coś takiego kiedyś na olx.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
olocop
Posty: 333
Rejestracja: 22 wrz 2011, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 44 times
Been thanked: 160 times

Re: Hero Quest tłumaczenie

Post autor: olocop »

Kurde, kiedyś pozgrywałem masę plików i przetłumaczyłem instrukcję (instrukcja ENG inne zasady niż US, poza tym były rozszerzenia, do jednej ,jak i do drugiej wersji) i część kart, ale wszystko szlag trafił przez utratę pena. Zamierzałem zrobić wyposażenie w stylu TheDMsCraft i modularną planszę w stylu Advanced Hero Quest Wyloh's Armory. Po tym zdarzeniu jakoś odechciało mi się ponownie zabierać za wszystko. Na pewno jest z tym masa roboty, jeśli chciałoby się wszystko spiąć i odświeżyć i pytanie, czy w dzisiejszych czasach, gdy jest sporo podobnych gier, w ogóle warto.
"Wojna? Kataklizm? Po co? Diabły te przysłały Europie coś, co się nazywa: Mah-jong. Mah-jong jest to taka chińska gra, w którą umiał grać dobrze jeden stuletni mandaryn, ale się wreszcie powiesił" Kornel Makuszyński, "Wycinanki",1925
ODPOWIEDZ