Dylematy - Marvel Champions LCG czy inne gry?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Prosimir
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2017, 18:31
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times

Dylematy - Marvel Champions LCG czy inne gry?

Post autor: Prosimir »

Cześć!

Piszę do Was z prośba o poradę - być może ktoś z Was był w podobnej sytuacji z tym lub innymi LCG.
Sprawa wygląda następująco. zbieram sobie/kolekcjonuję Marvel Champions - do tego czasu mam wszystko poza jednym dodatkiem ale jak wiecie - studnia dla pieniędzy...
a w międzyczasie są inne dobre pozycje, które chciałoby się mieć chociażby taki Dungeon Alliance, Mage Knight czy jakieś euraski.
Jak się domyślacie portfel nie jest z gumy :)

I teraz pojawia się dylemat - co byście wybrali i dlaczego?
Kontynuować kolekcjonowanie czy zaprzestać/sprzedać i inwestować w różne inne tytuły?

Z góry dzięki za wskazówki i Wasz punkt widzenia !

Bywajcie zdrów!
Awatar użytkownika
poooq
Posty: 1242
Rejestracja: 28 lut 2009, 22:04
Lokalizacja: Warszawa Wesoła
Has thanked: 134 times
Been thanked: 61 times

Re: Dylematy - Marvel Champions LCG czy inne gry?

Post autor: poooq »

Kupuj to, w co będziesz grał.
Sprzedawaj co leży i uwalniaj możliwości...
Nie ma co komplikować prostych kwestii :)
Po co piać, gdy można grać?
Odkrycie roku 2019: nie każdego interesuje moje zdanie.
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 867
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Dylematy - Marvel Champions LCG czy inne gry?

Post autor: Szewa »

A daje Ci fun MC? Grasz w niego chetnie? Jesli tak, to czemu miałbys sprzedawac? :)

Fajnie jest miec rozne gry, tylko trzeba sie zastanowić czy bedziesz je mial czas rozlozyc i z kim zagrac.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
Prosimir
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2017, 18:31
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times

Re: Dylematy - Marvel Champions LCG czy inne gry?

Post autor: Prosimir »

Fun raz mniejszy raz większy - ogólnie do dzisiaj rozegrane 76 partii co chyba mówi samo za siebie :)
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 706
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 107 times

Re: Dylematy - Marvel Champions LCG czy inne gry?

Post autor: Largo »

Wiadomo, że zawsze lepiej grać w to co przynosi fun. Stałem kiedyś przed podobnym dylematem i sprzedałem Marvela z kilkoma dodatkami, ale to ja. Dużo ciekawych, nieraz innowacyjnych, planszowek wychodzi, a z Marvela robi się studnia bez dna jak w każdym lcg. Nie wydaje mi się żeby dali radę tam wprowadzić jakieś innowacje i będzie tylko więcej tego samego. Sam musisz zdecydować i nikt tu Ci chyba nie doradzi :D
ODPOWIEDZ