Hero realms →→ Shards of infinity→→?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
dareiosh
Posty: 159
Rejestracja: 27 mar 2021, 14:59
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

Hero realms →→ Shards of infinity→→?

Post autor: dareiosh »

Po ograniu HR szukam kolejnej karcianki która mi się spodoba. Dużo osób na forum pisze o infinity jako o zabójcy HR .Moje pytanie czy warto kupić infinity shards czy jest na rynku jakiś tytuł który jest lepszy od Hero realms i infinity?
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4675
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1045 times
Been thanked: 1987 times

Re: Hero realms →→ Shards of infinity→→?

Post autor: warlock »

Jak dla mnie zdecydowanie warto - bardzo polecam dokupić dodatek Relics of the Future, fajnie podbija asymetrię (chociaż nie jest obowiązkowy) ;). Shardsy zabiły u mnie dożywotnio chęć powrotu do SR/HR :).

A jak chcesz pograć z kimś w coopie, to dodatek Shadow of Salvation jest ARCYMIODNY ;).
dareiosh
Posty: 159
Rejestracja: 27 mar 2021, 14:59
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

Re: Hero realms →→ Shards of infinity→→?

Post autor: dareiosh »

A coś co zastępuje shardsy? Czy w łańcuchu pokarmowym są już najwyżej 😅
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11090
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3385 times
Been thanked: 3285 times

Re: Hero realms →→ Shards of infinity→→?

Post autor: japanczyk »

Moze nie zastepuje ale alternatywna jest jeszcze Eternal
dareiosh
Posty: 159
Rejestracja: 27 mar 2021, 14:59
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

Re: Hero realms →→ Shards of infinity→→?

Post autor: dareiosh »

japanczyk pisze: 13 maja 2021, 06:43 Moze nie zastepuje ale alternatywna jest jeszcze Eternal
Chodzi Ci o aeon's end war eternal?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11090
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3385 times
Been thanked: 3285 times

Re: Hero realms →→ Shards of infinity→→?

Post autor: japanczyk »

menelobej
Posty: 406
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:33
Has thanked: 92 times
Been thanked: 203 times

Re: Hero realms →→ Shards of infinity→→?

Post autor: menelobej »

Na Shards of Infinity czaiłem się już od dłuższego czasu, ale był niedostępny, jak się teraz pokazał w jednym sklepie to kupiłem. Wczoraj ograny i wrażenia pozytywne. Nie nazwałbym go do końca zabójcą SR/HR. Poprzez mechanikę Mastery, karty Mercenary i mechanizm tarcz oferuje trochę inne wrażenia z gry. Na plus duża dynamika gry i klarowność zasad. Graficznie jest przyjemnie, a i czytelne opisy na kartach ułatwiają granie. Zamówiłem sobie Relics of the Future, bo nawet sam autor gry na swoim blogu wskazuje, że ten dodatek nadaje asymetryczność i tworzy efekt o jaki mu chodziło od początku prac nad tworzeniem gry. Aczkolwiek nie uważam, że jest jakoś specjalnie lepsza niż SR/HR, jest po prostu trochę inna z założenia, takie pół poziomu wyżej poziomu złożoności niż SR/HR. Chociaż jako klasyczną naparzankę PvP moim pierwszym wyborem, szczególnie z kimś mniej doświadczonym byłby SR United.
Polecam spojrzeć jeszcze na polskie Ostium. Ograłem wczoraj i jest naprawdę dobrze. Na Youtube jest dostępny gameplay z zasadami.
dareiosh
Posty: 159
Rejestracja: 27 mar 2021, 14:59
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

Re: Hero realms →→ Shards of infinity→→?

Post autor: dareiosh »

Oglądałem stream jaszczurek gdy ktoś grał w ostium i też mi się spodobało, do tego ich pierwszy własny tytuł więc warto wesprzeć😏
ODPOWIEDZ