Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Rafal1970
Posty: 205
Rejestracja: 19 mar 2020, 09:48
Has thanked: 62 times
Been thanked: 24 times

Kupię pakiet naprawczy do Inis

Post autor: Rafal1970 »

Poszukuje pakietu naprawczego do Inis oraz dodatku (fix pack). Portal wydał w roku 2019 zestaw poprawionych kar do gry i dodatku. Może ktoś ma na zbyciu?
Ostatnio zmieniony 09 lut 2023, 23:49 przez Rafal1970, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1673
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 875 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: XLR8 »

Jeszcze nie sprzedałem. Dopiero muszę to wszystko skatalogować i wystawić na olx.
Haniel
Posty: 172
Rejestracja: 30 cze 2017, 17:32
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 150 times
Been thanked: 98 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: Haniel »

XLR8 pisze: 14 maja 2022, 13:24
Spoiler:
Zasada jednego regału znowu mnie zmusiła do kolejnego cięcia.
Niestety sam szrot za wyjątkiem Istanbułu, ale przesiedliśmy się na big box, a Agricola po prostu się ograła.
Puzzle to indonesia pnp ;)
Jednak szrot z tego Walla? :D Pisałeś, że spoko :D
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1673
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 875 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: XLR8 »

Haniel pisze: 16 maja 2022, 12:03
XLR8 pisze: 14 maja 2022, 13:24
Spoiler:
Zasada jednego regału znowu mnie zmusiła do kolejnego cięcia.
Niestety sam szrot za wyjątkiem Istanbułu, ale przesiedliśmy się na big box, a Agricola po prostu się ograła.
Puzzle to indonesia pnp ;)
Jednak szrot z tego Walla? :D Pisałeś, że spoko :D
No jest spoko, ale to tyle. Niestety pogrzebał ją dla nas zbyt niski poziom trudności hord i przez to brak gry nad stołem. Przy tak ogromnej konkurencji leci pod młotek.
Inis to też w sumie dobra gra, ale ogornny potencjał do ciągłego kingsmakingu też ją dla nas skreśla.
Haniel
Posty: 172
Rejestracja: 30 cze 2017, 17:32
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 150 times
Been thanked: 98 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: Haniel »

XLR8 pisze: 16 maja 2022, 12:09
Haniel pisze: 16 maja 2022, 12:03
XLR8 pisze: 14 maja 2022, 13:24
Spoiler:
Zasada jednego regału znowu mnie zmusiła do kolejnego cięcia.
Niestety sam szrot za wyjątkiem Istanbułu, ale przesiedliśmy się na big box, a Agricola po prostu się ograła.
Puzzle to indonesia pnp ;)
Jednak szrot z tego Walla? :D Pisałeś, że spoko :D
No jest spoko, ale to tyle. Niestety pogrzebał ją dla nas zbyt niski poziom trudności hord i przez to brak gry nad stołem. Przy tak ogromnej konkurencji leci pod młotek.
Inis to też w sumie dobra gra, ale ogornny potencjał do ciągłego kingsmakingu też ją dla nas skreśla.
A nie próbowaliście brać hord z coopa lub sg/czarnego prochu? Tam są trudniejsze :)
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1673
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 875 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: XLR8 »

Haniel pisze: 16 maja 2022, 12:23
XLR8 pisze: 16 maja 2022, 12:09
Haniel pisze: 16 maja 2022, 12:03
Jednak szrot z tego Walla? :D Pisałeś, że spoko :D
No jest spoko, ale to tyle. Niestety pogrzebał ją dla nas zbyt niski poziom trudności hord i przez to brak gry nad stołem. Przy tak ogromnej konkurencji leci pod młotek.
Inis to też w sumie dobra gra, ale ogornny potencjał do ciągłego kingsmakingu też ją dla nas skreśla.
A nie próbowaliście brać hord z coopa lub sg/czarnego prochu? Tam są trudniejsze :)
Tak i nadal słabo. Mieliśmy może po 2 hańby na koniec.
alex_dp88
Posty: 85
Rejestracja: 15 paź 2021, 19:08
Lokalizacja: Racibórz
Has thanked: 70 times
Been thanked: 81 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: alex_dp88 »

Small World - na wejście w hobby sprawdzała się dobre te kilka lat temu. Dziś jest wiele ciekawszych gatewayów i gier drugiego kroku. Słabo się też sprawdza na 2 osoby. Będę dobrze wspominał, ale żegnam się bez smutku.
Awatar użytkownika
kurdzio
Posty: 796
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:18
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 122 times
Been thanked: 378 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: kurdzio »

Kolejna gry opuściły kolekcje:

Praga Caput Regni - mimo że ją bardzo lubię to po 7 rozgrywkach 2-osobowych stwierdzam że gra nie rozwija skrzydeł w takim składzie, a moja współgraczka zawsze chętniej proponowała Bonfire. Muszę spróbować innego Suchego, prawdopodobnie padnie na Podwodne Miasta.

Canvas z dodatkiem - piękne, nawet satysfakcjonujące granie, ale nie potrzebuję w kolekcji. Również wytrzymała 7 partii.

Dobry Rok - po 1 rozgrywce nie chciałem wracać. Mimo że czytałem instrukcje przed zakupem i wiedziałem czego się spodziewać to wyszedł z tego jeden z największych zawodów planszówkowych w mojej karierze.
Gramy głównie w 2 osoby, służę radą :)
Awatar użytkownika
Bogoria
Posty: 105
Rejestracja: 23 sty 2005, 14:37
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 6 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: Bogoria »

Cyklady - bardzo przyjemna gra, ale w większym gronie. Przy trzech osobach, a w takim składzie gram najczęściej, strasznie się dłuży i gdzieś tam po drodze człowiek myśli - kurde, a mogłem zagrać w coś innego.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: BOLLO »

Aeons End- moja pierwsza gra która poleciała z kolekcji. Dałem jej 6 szans.Powinna polecieć już po 3ciej ale nie poddawałem się i bardzo chciałem żeby ta gra była dobra. Niestety ale mi jak i współgraczom gra kompletnie nie podeszła. Mam dużo lepsze i ciekawsze deckbuildery w których ma się jakąś kontrolę tego co się robi. Tu niestety dociąg kart zabija całe planowanie wszystkich graczy i przegrywasz też przez dociąg. Bardzo się zawiodłem, tym bardziej że to bardzo wysoko oceniany tytuł na BGG.
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 470
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 842 times
Been thanked: 200 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: JollyRoger90 »

BOLLO pisze: 20 cze 2022, 15:28 Aeons End- moja pierwsza gra która poleciała z kolekcji. Dałem jej 6 szans.Powinna polecieć już po 3ciej ale nie poddawałem się i bardzo chciałem żeby ta gra była dobra. Niestety ale mi jak i współgraczom gra kompletnie nie podeszła. Mam dużo lepsze i ciekawsze deckbuildery w których ma się jakąś kontrolę tego co się robi. Tu niestety dociąg kart zabija całe planowanie wszystkich graczy i przegrywasz też przez dociąg. Bardzo się zawiodłem, tym bardziej że to bardzo wysoko oceniany tytuł na BGG.
tak z ciekawości, na ile osób graliście? Rynek losowy czy wybierany pod nemezis? Magowie wybierani czy losowo?
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: BOLLO »

JollyRoger90 pisze: 20 cze 2022, 15:33
BOLLO pisze: 20 cze 2022, 15:28 Aeons End- moja pierwsza gra która poleciała z kolekcji. Dałem jej 6 szans.Powinna polecieć już po 3ciej ale nie poddawałem się i bardzo chciałem żeby ta gra była dobra. Niestety ale mi jak i współgraczom gra kompletnie nie podeszła. Mam dużo lepsze i ciekawsze deckbuildery w których ma się jakąś kontrolę tego co się robi. Tu niestety dociąg kart zabija całe planowanie wszystkich graczy i przegrywasz też przez dociąg. Bardzo się zawiodłem, tym bardziej że to bardzo wysoko oceniany tytuł na BGG.
tak z ciekawości, na ile osób graliście? Rynek losowy czy wybierany pod nemezis? Magowie wybierani czy losowo?
Większość opisałem tutaj:
viewtopic.php?f=64&t=74260#p1428857
zagrane solo/2/3/4 rynek losowy i wybierany, magowie losowi i wybierani...nie staraj się mnie przekonywać , 7raz się nie przymuszę do zagrania :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3351
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2000 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: Ardel12 »

Sprzedałem po wielu, wielu latach Posiadłość Szaleństwa 1ED z Zakazaną Alchemią i Zewem Dziczy. Posiadam 2ED i gram już tylko w nią. Dodatkowe scenariusze odblokowane dzięki 1ED są słabe i lepiej ogrywać inne. Dodatkowo nie mam miejsca na dwa wypchane pudła dodatkami. Przez długi czas okłamywałem siebie, że kiedyś wrócę do 1ED, gdyż dawała ona bardzo fajne partie i emocje, których w 2ED nie doświadczyłem. Niestety rozkładanie tej kobyły pod dany scenariusz jest zbyt czasochłonne i męczące. Dodatkowo preferuję obecnie tytuły wszyscy vs gra niż mistrz gry. Grę sprzedałem w ciągu niecałej godziny, co dla mnie jest rekordem :D
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 470
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 842 times
Been thanked: 200 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: JollyRoger90 »

BOLLO pisze: 20 cze 2022, 15:48
JollyRoger90 pisze: 20 cze 2022, 15:33
BOLLO pisze: 20 cze 2022, 15:28 Aeons End- moja pierwsza gra która poleciała z kolekcji. Dałem jej 6 szans.Powinna polecieć już po 3ciej ale nie poddawałem się i bardzo chciałem żeby ta gra była dobra. Niestety ale mi jak i współgraczom gra kompletnie nie podeszła. Mam dużo lepsze i ciekawsze deckbuildery w których ma się jakąś kontrolę tego co się robi. Tu niestety dociąg kart zabija całe planowanie wszystkich graczy i przegrywasz też przez dociąg. Bardzo się zawiodłem, tym bardziej że to bardzo wysoko oceniany tytuł na BGG.
tak z ciekawości, na ile osób graliście? Rynek losowy czy wybierany pod nemezis? Magowie wybierani czy losowo?
Większość opisałem tutaj:
viewtopic.php?f=64&t=74260#p1428857
zagrane solo/2/3/4 rynek losowy i wybierany, magowie losowi i wybierani...nie staraj się mnie przekonywać , 7raz się nie przymuszę do zagrania :mrgreen:
Nie zamierzam, tylko pytałem z ciekawości :) ja uwielbiam tę grę, ale rozumiem, dlaczego niektórzy się od niej odbijają.
btw. dzięki za link do ciekawego tematu, na pewno go przejrzę :)
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3351
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2000 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: Ardel12 »

Sprzedałem jeszcze Millennium Blades, które leżakowało od roku na półce. Niestety po kilku partiach gra dla mnie była tylko dobra. Rozkładanie tego swoje trwa. Ciężko było mi znaleźć chętnych do zagrania, a tym bardziej w grupie eurosucharzystów, którzy na słowo o losowym rynku i graniu na czas łapali się za głowy :D Na dwie osoby gra moim zdaniem wiele traci względem partii na 3 i 4os. Brak takiego mielenia rynku, podkradania kart oraz wymian między graczami. Kupiłem by przypomnieć sobie złote czasy grania w Magicka. Przypomniałem sobie, nawet odpaliłem rozgrywki z kolegą z pracy swoimi starymi taliami. Łezka się zakręciła i ok, mogę zapomnieć o MTG na kolejne 10-15 lat :D
alex_dp88
Posty: 85
Rejestracja: 15 paź 2021, 19:08
Lokalizacja: Racibórz
Has thanked: 70 times
Been thanked: 81 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: alex_dp88 »

Mr Jack - niezła dwuosobówka, ale dla nas było trochę za mało gry w grze. Dla osób poczatkujących byłaby super
ignacy.ni
Posty: 36
Rejestracja: 09 maja 2020, 16:42
Has thanked: 59 times
Been thanked: 72 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: ignacy.ni »

Nemesis - wylatuje po 1 partii. Gra dość specyficzna i jednak rzadko będzie okazja do zagrania przynajmniej w aktualnym gronie. Dostanie jeszcze drugą szansę w postaci Lockdown.

GWT 1ed - jedna z lepszych eurogier w jakie graliśmy, po prostu została zamieniona na nowszą wersję ze względu na pewne niuanse w rozgrywce.

Kaskadia - nie jest to tytuł słaby i rozumiem, że wielu osobom może się podobać, jednak grając w kilku grupach, we wszystkich składach osobowych specjalnie nas nie wciągnęło. Mogę zagrać, ale w kolekcji nie potrzebuję.

Najeźdzcy ze Scytii - mnóstwo osób swego czasu rozpływało się nad tą grą i w zasadzie nie widziałem jakichś negatywnych opinii. Również i ja negatywnie się nie wypowiem, ale generalnie bez fajerwerków i wylatuje po 3 partiach.

Splendor - jedna z naszych pierwszych nowoczesnych gier, w którą łącznie nabiliśmy ok 40 partii. W ostatnim roku w zasadzie przeleżała


NagaRaja - gra całkiem ok, ale mechanicznie nie porwała. Z takich 2-osobowych zdecydowanie wolimy Mr Jack. Oczywiście to zupełnie co innego, jednak gry miały identyczne pod względem gabarytów pudełka więc leżały obok siebie niefortunnie dla NagaRaja.

Quetzal - sprzedany już jakiś czas temu. Nam się trochę ograł po 16 partiach, ale tytuł bardzo przyzwoity.

Dobry rok-dzień po trafieniu do mnie znalazła się w paczkomacie dla następnej osoby.

Aeons End- sprzedana dawno, ale cieszę się, że nie mam już w kolekcji. Nuda do kwadratu.

Martwa zima gra rozdroży - mi podeszła i to nawet bardzo, ale współgracze jakoś nie podzielali entuzjazmu.

Brzdęk i Brzdęk w kosmosie - łącznie ponad 40 partii. Bardzo podszedł szczególnie podstawowa wersja z dodatkami. Stety, niestety Wyprawa do El Dorado okazała się po prostu lepsza.

Shogun Big Box-klasyk mocno polecany, ale w naszym gronie niestety nie przyjął się.

Listy z Whitechapel - bo Tajemnice Whitehall są bardziej dynamiczne, szybsze i ciekawsze.

MicroMacro 1 część-super, ale po przejściu wszystkich spraw już się do niej nie wróci. Teraz czas na 2 część.

Cóż troszkę się tego nazbierało...
Może to nie ostatnio co prawda, ale w kolekcji nie utrzymały się również:
Inis, Lewis Clark, Nowy wspaniały świat, Karczma pod pękatym kuflem, Wyspa Skye, Spirit Island, Wiedźmia Skała, Plażing, Sushi Go Party!, Colt Express, Architekci i Wicehrabiowie zachodniego królestwa, Res Arcana, Abyss, Aquatica, Concordia+salsa, Praga Caput Regni, Pandemic, Reef, Ilos, Czerwona Katedra, Rockeman, Volcanic Isle, Wingspan, Tortuga 2199, Wojna Szeptów, Charterstone, Calico, K2, Osadni: KP, 51stan MS, Sztuka Wojny, Robinson, Nova Luna, Londyn 2ed, GOT 2ed.
alex_dp88
Posty: 85
Rejestracja: 15 paź 2021, 19:08
Lokalizacja: Racibórz
Has thanked: 70 times
Been thanked: 81 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: alex_dp88 »

Unmatched: Bruk i Mgła - gra sama w sobie nie jest zła, ale miałem wrażenie, że mam za mały wpływ na to co dzieje się na planszy. W moim mniemaniu przegrywa sromotnie w starciu z DiceThrone Sezon 1.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10915
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3352 times
Been thanked: 3207 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: japanczyk »

alex_dp88 pisze: 29 cze 2022, 07:40 Unmatched: Bruk i Mgła - gra sama w sobie nie jest zła, ale miałem wrażenie, że mam za mały wpływ na to co dzieje się na planszy. W moim mniemaniu przegrywa sromotnie w starciu z DiceThrone Sezon 1.
Bo tam masz dopiero wpływ na to co się dzieje! xD
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4669
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1213 times
Been thanked: 1419 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: Mr_Fisq »

Poszły na sprzedaż:

- Pax Pamir 2ed PL => przestałem się oszukiwać, że będę miał z kim grać.
- Men of Iron => Po testach scenariusza z C3i wyszło na to, że ta seria nie jest jednak dla mnie.
- Star Wars: Armada => Po testach jednak nie chwyciło gameplay'owo + problemy z dostępnością niektórych produktów.
- Samurai Battles => W tego typu grach doceniam jednak prostotę pod grę Solo. Może rzucę okiem na Medievala jak wyjdą krucjaty.
- Pod Wrogim Niebem => nigdy nie byłem fanem abstrakcyjnych rzutów kostką/dice placement; pograłem w Zamki Burgundii (rewelacja) i pomyślałem, że może mój gust w tym względzie się zmienił - nic z tego.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
CrossSleet
Posty: 291
Rejestracja: 17 gru 2013, 15:02
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 41 times
Been thanked: 61 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: CrossSleet »

japanczyk pisze: 29 cze 2022, 08:12
alex_dp88 pisze: 29 cze 2022, 07:40 Unmatched: Bruk i Mgła - gra sama w sobie nie jest zła, ale miałem wrażenie, że mam za mały wpływ na to co dzieje się na planszy. W moim mniemaniu przegrywa sromotnie w starciu z DiceThrone Sezon 1.
Bo tam masz dopiero wpływ na to co się dzieje! xD

W Dice Throne masz bardzo duży wpływ na to co się dzieje, oczywiście w towarzystwie pewnej losowości. Kości można przerzucać wielokrotnie, a sporo kart pozwala Ci je ustawiać na konkretnej wartości.

Ja też kupiłem Unmatched i zastanawiam się nad sprzedażą właśnie ze względu na bardzo ograniczony wpływ na rozgrywkę. A Dice Throne uwielbiam.
alex_dp88
Posty: 85
Rejestracja: 15 paź 2021, 19:08
Lokalizacja: Racibórz
Has thanked: 70 times
Been thanked: 81 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: alex_dp88 »

japanczyk pisze: 29 cze 2022, 08:12
alex_dp88 pisze: 29 cze 2022, 07:40 Unmatched: Bruk i Mgła - gra sama w sobie nie jest zła, ale miałem wrażenie, że mam za mały wpływ na to co dzieje się na planszy. W moim mniemaniu przegrywa sromotnie w starciu z DiceThrone Sezon 1.
Bo tam masz dopiero wpływ na to co się dzieje! xD
Nie mam, ale Unmatched było opisywane przez wiele osób jako gra bardziej "kontrolowalna". Ja takiego odczucia nie miałem, a DT daje mi po prostu więcej funu.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: RUNner »

Brass Birmingham. Mam też Brass Lancashire, który zostawiam bo lepiej działa na 2 osoby, a na większą ekipę niekoniecznie jakoś mocno ustępuje Birmingham. W każdym razie różnica dla takiego niedzielnego gracza jak ja jest nieistotna.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4506
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1664 times
Been thanked: 2085 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: PytonZCatanu »

Pora rozliczyć pierwsze półrocze 2022. Odeszło:

Europe Divided
Grałem 5 razy. To dobra gra. Ale po inwazji na Ukrainę jakoś nie miałem do niej serca żeby dalej grać.

1989: Jesień Narodów
J.w.

Zamki Toskani
Udana, lekka gra. Nie ma jednak startu do Burgundii.

Die Macher
Grałem 4 razy. Zauważyłem, że chyba nie mam ochoty kontynuować dalszej eksploracji tej gry. Niemniej bardzo cieszę się, że ja poznałem. Warto, naprawde jest fajna, a i ma znaczenie historyczne 🙂
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3351
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2000 times

Re: Ostatnio sprzedaliśmy bo...

Post autor: Ardel12 »

Kontynuuję wyprzedaż nie mieszczących się gier i w lipcu pozbyłem się:

- Paranormalni Detektywi - mieli zastąpić Tajemnicze Domostwo, ale pojawił się ten sam problem co z tamtą grą. Brak graczy i niechęć do bycia duchem. Fajna zabawa do piwka na parę partii, ale nie utrzymała się długo w kolekcji.

- Calico - dla mnie zbyt powtarzalna i męcząca. Jak gram by popykać to w sumie nie czerpię przyjemności z gry. Z kolei jak gram na 100% to mnie trafia jak nie podchodzą lub są zabierane kafelki i też w sumie przeważnie więcej irytacji niż frajdy mam z partii. Azul nie do pobicia z abstrakcyjnych tytułów jak na razie u mnie w domu.

- Wicehrabiowie Zachodniego Królestwa - zagrałem trzy partie i gra mnie po prostu znudziła. Niby opcji na ugranie PZ mamy 3, ale gra nie różnicuje startu na tyle by chcieć na jej bazie iść w to czy w tamto. Więcej zależy w co przeciwnik pójdzie i co będzie nam za karty podbierać. Na 2os interakcji raczej malutko i każdy sobie rzepkę skrobał. Znacząco lepiej wypadają Paladyni, którzy swoimi zależnościami zawsze mnie wymęczą, ale w przyjemny sposób.

W każdym miesiącu wybieram kolejny tytuł na sprzedaż jak kolejne pudełka wpadają by utrzymać jakiś rygor. Na razie niestety kolekcja puchnie prze ogromne pudła CTG xD Ale by sprzedawać trzeba też w gry grać i je oceniać a ostatnio jest wiele półkowników, które może należy sprzedać może nie, trzeba zagrać, ale nie ma kiedy...i tak leżą.
ODPOWIEDZ