Azul Ogrody Królowej - zasady

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
MadMaciek
Posty: 12
Rejestracja: 02 lut 2020, 10:25
Has thanked: 1 time

Azul Ogrody Królowej - zasady

Post autor: MadMaciek »

Wg instrukcji opłata za dołożenie to płytki / kafelki z tym samym kolorem Albo tym samym wzorem. Czy płacąc za jedno dołożenie mogę korzystać z miksu obu sposobów, czy musi być w zestawie tylko kolor lub tylko wzór?
Awatar użytkownika
yrq
Posty: 963
Rejestracja: 06 sie 2018, 10:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 336 times
Been thanked: 363 times

Re: Azul Ogrody Królowej - opłata za dołożenie

Post autor: yrq »

wybierasz jeden ze sposobów, nie ma tak łatwo ;)

A na przyszłość cytuj odpowiednie fragmenty instrukcji, żeby nie było wątpliwości co trzeba interpretować. :)
MadMaciek
Posty: 12
Rejestracja: 02 lut 2020, 10:25
Has thanked: 1 time

Re: Azul Ogrody Królowej - opłata za dołożenie

Post autor: MadMaciek »

yrq pisze: 22 kwie 2022, 00:39 wybierasz jeden ze sposobów, nie ma tak łatwo ;)

A na przyszłość cytuj odpowiednie fragmenty instrukcji, żeby nie było wątpliwości co trzeba interpretować. :)
Dzięki. To mój pierwszy post na forum, uczę się :D
Grzegorzx
Posty: 51
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:15

Re: Azul Ogrody Królowej - zasady

Post autor: Grzegorzx »

Cześć
Czy wystawiając zielone motylki mogę zapłacić dwoma zielonymi drzewkami (chodzi o płacenie dwoma identycznym ale innymi niż wystawiany, żetonami) Trochę enigmatycznie jest to w instrukcji napisane.
Relo
Posty: 222
Rejestracja: 09 gru 2014, 09:32
Has thanked: 15 times
Been thanked: 33 times

Re: Azul Ogrody Królowej - zasady

Post autor: Relo »

Grzegorzx pisze: 04 maja 2022, 22:39 Cześć
Czy wystawiając zielone motylki mogę zapłacić dwoma zielonymi drzewkami (chodzi o płacenie dwoma identycznym ale innymi niż wystawiany, żetonami) Trochę enigmatycznie jest to w instrukcji napisane.
Jeśli Cię dobrze rozumię, to nie.
Kolory muszą mieć inne wzory, aby móc "zapłacić" dany koszt. Podobnie jak wzory muszą być jednakowe lecz różnego koloru.
ODPOWIEDZ