Podwodne Miasta czy Praga Caput Regni ? A moze inne euro od Vlady Chvatila

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 47 times
Been thanked: 42 times

Podwodne Miasta czy Praga Caput Regni ? A moze inne euro od Vlady Chvatila

Post autor: maciej.kr »

Co wybrać ? Które Euro jest najlepsze? Gry kosztują podobnie ok 200 PLN
staniach21
Posty: 547
Rejestracja: 06 mar 2020, 08:43
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 209 times
Been thanked: 166 times

Re: Podwodne Miasta czy Praga Caput Regni ? A moze inne euro od Vlady Chvatila

Post autor: staniach21 »

Obie gry robił Suchy, a nie Vlada, ale od Vlady polecam Ci cywilizacje Poprzez Wieki gram na apce, bo była(chyba dalej jest) zniżka za 25zl+ i gra jest genialna :D Znalezienie idealnego momentu przejścia z surowców na punkty zwycięstwa daje odczucia komputerowych cywilizacji i rozwoju :D Niestety granie przy stole to 5h zabawy, a w apce schodzi się 25min
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 47 times
Been thanked: 42 times

Re: Podwodne Miasta czy Praga Caput Regni ? a moze inne euro od Suchego

Post autor: maciej.kr »

staniach21 pisze: 21 lis 2022, 22:14 Obie gry robił Suchy, a nie Vlada, ale od Vlady polecam Ci cywilizacje Poprzez Wieki gram na apce, bo była(chyba dalej jest) zniżka za 25zl+ i gra jest genialna :D Znalezienie idealnego momentu przejścia z surowców na punkty zwycięstwa daje odczucia komputerowych cywilizacji i rozwoju :D Niestety granie przy stole to 5h zabawy, a w apce schodzi się 25min
Dzięki za zwrócenie uwagi chodziło mi o te dwie gry Suchego i nie wiem skąd mi się wziął Vlada Chvatil
Awatar użytkownika
7koliberek9
Posty: 283
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:23
Lokalizacja: Mazowieckie
Has thanked: 33 times
Been thanked: 12 times

Re: Podwodne Miasta czy Praga Caput Regni ? A moze inne euro od Vlady Chvatila

Post autor: 7koliberek9 »

Obie gry bardzo lubię, wybór trudny ale gdybym miała zastawić jedną to wybrałabym Podwodne Miasta ze względu na fajniejsze w moim odczuciu mechaniki.
km007tbg12
Posty: 140
Rejestracja: 06 gru 2014, 15:59
Lokalizacja: Sandomierz
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Podwodne Miasta czy Praga Caput Regni ? A moze inne euro od Vlady Chvatila

Post autor: km007tbg12 »

Obie miałem. Pragę sprzedałem koledze ale obie lubię. 9 daje podwodnym miastom 8 Pradze. Jeżeli chcesz przetestować to zapraszam na yucata.de tam są obie gry można zagrać online.
ODPOWIEDZ