Thorgal: Le Pays de Qâ (N.N.)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Koshiash
Posty: 937
Rejestracja: 01 sty 2010, 17:45
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 32 times
Been thanked: 119 times

Thorgal: Le Pays de Qâ (N.N.)

Post autor: Koshiash »

Przypadkiem nadziałem się na jakąś thorgalową grę z 2022: https://thorgal.online/the-board-game/
Nie widzę za wiele informacji na jej temat, nie istnieje nawet na BGG. Ktoś coś (na forum nie widzę, ale może jest już jakaś dyskusja, zakryta przez aktualnego tetrisa)?
Filmik niewiele mi mówi na temat samej gry:
Awatar użytkownika
anonim
Posty: 232
Rejestracja: 01 paź 2005, 14:20
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 48 times

Re: Thorgal: Le Pays de Qâ

Post autor: anonim »

Ciekawie wygląda i dobrze że opiera się na najciekawszej historii z serii Thorgal.
(S)Ghost Stories z dodatkiem Black secret, Pan tu nie stał.
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 984
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 618 times
Been thanked: 541 times

Re: Thorgal: Le Pays de Qâ

Post autor: Irr3versible »

Chyba jednak coś nie tak z tą siła marki, która miała (według forumowiczów) być olbrzymia we Francji i tylko portal potrafił to spaprać. Gra wizualnie nie przekonuje a inaczej ie potrafię ocenić. No i chyba wydawnictwo jakieś niszowe, skoro nawet na bgg nie powstała strona.
PS. Youtubera kojarzę, to jeden z popularniejszych kanałów we Francji (a przynajmniej przewija się na stronach ks, nie znam języka więc nie mogę lepiej ocenić).
ODPOWIEDZ