Twilight: 2000 (Anders Fager, Frank J. Frey i inni)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2455
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 458 times
Been thanked: 1245 times
Kontakt:

Twilight: 2000 (Anders Fager, Frank J. Frey i inni)

Post autor: Leviathan »

"Twilight: 2000" to gra fabularna z elementami gry planszowej, osadzona w postapokaliptycznym świecie alternatywnej rzeczywistości roku 2000. Świat został zdewastowany przez wojnę, a Związek Radziecki przekształcił się w dominujące supermocarstwo.

Akcja gry, w zależności od scenariusza, ale również preferencji graczy i Mistrza Gry, toczy się w Polsce lub Szwecji. Gracze wcielają się w żołnierzy NATO lub w cywilów, którzy muszą przetrwać w zrujnowanym świecie, eksplorując otoczenie, szukając schronienia i zapasów. Nieustannie zagrożeni przez oddziały Armii Czerwonej, muszą zmierzyć się z niebezpieczeństwami, które raz po raz pojawiać się będą na ich drodze.

Tytuł gry: Twilight: 2000
Autorzy: Anders Fager, Frank J. Frey, III Tomas Härenstam, Nils Hintze, Nils Karlén, Chris Keeling, Peter Kreft, Chris Lites, Nicolas Michon, Thomas Römer, Mathieu Saintout, Dave Semark
Wydawca: Free League Publishing
Liczba graczy: 1-10
Czas rozgrywki: 60-240 minut

Obrazek

Linki:
Twilight: 2000 na BGG
kamiya
Posty: 125
Rejestracja: 06 lip 2006, 12:03
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 64 times
Been thanked: 42 times

Re: Twilight: 2000 (Anders Fager, Frank J. Frey i inni)

Post autor: kamiya »

Widzę że pojawiła się nowa edycja jednego z moich ulubionych systemów RPG. Grałem w to dobre 20 lat temu,bez wersji planszowej za to na starej mapie sztabowej. Czuję się zainteresowany i chętnie zobaczę co się zmieniło.
> Kamiya <

"Jestem starszy niż Google"
ODPOWIEDZ