Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: rastula »

ostoja pisze:Bardzo lubię GFP i patrząc na to co się dzieje z Mage Wars (nie wsparłem) i Odlotowym Wyścigiem (wsparłem) bardzo cieszę się, że postanowili stopniowo odchodzić od formuły crowdfundingu.

odejście od informowania o postępach wydawniczych cieszy nieco mniej...
Awatar użytkownika
raiden25
Posty: 1401
Rejestracja: 07 kwie 2015, 11:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 29 times
Been thanked: 47 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: raiden25 »

playerator pisze:
akahoshi pisze:I kartami do Mistfalla? 8)
O to, to! I ja żem ciekaw...
A co z karetami jeszcze nie tak? Dostałem dwie poprawki których nawet nie otworzyłem jeszcze - nadal w nich coś nie tak?
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: playerator »

TUTAJ jest wszystko :wink:
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
raiden25
Posty: 1401
Rejestracja: 07 kwie 2015, 11:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 29 times
Been thanked: 47 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: raiden25 »

playerator pisze:TUTAJ jest wszystko :wink:
O kurczaki :)
cpu
Posty: 97
Rejestracja: 19 cze 2013, 10:03

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: cpu »

Do mnie po interwencji w piątek dotarł Dominion. W końcu, żetony są konkretne. Mam nadzieję że to już koniec problemów z moimi zamówieniami. Chyba teraz warto było by skończyć to co nie wydane przez wspieram. A potem lepiej odchodzić od tego modelu bo kupowanie w ciemno bez daty jest takie sobie.
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2826
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 846 times
Been thanked: 363 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Gromb »

GFP pisze:
Gromb pisze:GFP pytanie w sprawie poprawionych kart z Mistfalla. Kiedy możemy się spodziewać poprawionej tali?
Według dzisiejszej informacji z drukarni, dostawa do nas powinna dotrzeć w okolicy 10-13 marca.
Andarist pisze:sa jakies konkretne plany wzgledem dodatkow do Najezdcow? kampania KS juz ruszyla, fajnie byloby wiedziec w tym kontekscie
Są. Podamy je w przeciągu kilku tygodni.
Panowie. Podzielicie się informacją, jak wygląda sprawa poprawionych kart do Mistfalla? Wg ostatnich informacji, powinny dotrzeć już do wydawnictwa.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Luboy
Posty: 161
Rejestracja: 23 kwie 2013, 22:28
Lokalizacja: Ruda Śl. / Gliwice
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Luboy »

Dalej cisza w sprawie Odlotowego...
Marcussz
Posty: 50
Rejestracja: 04 maja 2011, 19:45
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Marcussz »

A ja mam pytanie do osób wspierających Dominion:Imperium
Czy w karcie promocyjnej Sauna/Przerębel macie kartę separatora? U mnie nie było, a sprawdziłem na BGG Shop ze komplet powinien ją zawierać.
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Yavi »

Marcussz pisze:A ja mam pytanie do osób wspierających Dominion:Imperium
Czy w karcie promocyjnej Sauna/Przerębel macie kartę separatora? U mnie nie było, a sprawdziłem na BGG Shop ze komplet powinien ją zawierać.
To nie jest czasem ta podwójna, która ma napis Przerębel/Sauna? I chyba opis przygotowania stosu tych kart?
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: playerator »

Yavi pisze:
Marcussz pisze:A ja mam pytanie do osób wspierających Dominion:Imperium
Czy w karcie promocyjnej Sauna/Przerębel macie kartę separatora? U mnie nie było, a sprawdziłem na BGG Shop ze komplet powinien ją zawierać.
To nie jest czasem ta podwójna, która ma napis Przerębel/Sauna? I chyba opis przygotowania stosu tych kart?
Potwierdzam, to jest jedenasta karta w zestawie.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Syndelis
Posty: 122
Rejestracja: 17 maja 2016, 12:29
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Syndelis »

Patrząc na to co się dzieje i na dwa opóźnione projekty ( które wsparłem ), widzę, że aktualizacje w projektach i obietnica poprawy była tylko podyktowana zbliżającą się kampanią Vikings Gone Wild. Po owej kampanii znowu jest to samo co było, czyli "mamy wspierających w nosie". Opóźnienia są gigantyczne, a informacji brak lub szczątkowe przebijajace się gdzieś w gąszczu komentarzy na fb. Prawie 2 miesiące lecą proofy MW, które miały być wysłane 6 lutego ( któryś komentarz gdzieś mówił o poniedziałku po aktualizacji 2 lutego ). Paczka darmowa z aliexpressu doszła by do mnie w tym czasie 2 razy. To samo załadunek Odlotowego - miesiąc przygotowują i pakują gry i nic o tym nie wiecie ? Nie macie opiekuna klienta z którym jesteście w kontakcie ? Zapewnialiście w kampanii, że to bardzo dobra fabryka w której drukuje m.in AW swojego MW. Może jednak nie jest taka dobra ? A może jednak coś Wy ukrywacie przed nami ? Chcemy w projektach aktualizacji z jasnymi i rzetelnymi informacjami co się u dzieje w obu przypadkach. Kupa ludzi była cierpliwych - w tym ja ( ba, jeszcze Was brałem w obronę ), ale czara goryczy się przebrała. MW, patrząc na ten moment, będzie opóźnione conajmniej drugi raz tyle w ile miało być dostarczone.

P.S Nawet nie piszcie, że zawsze można poprosić o zwrot kasy, jak nam coś nie pasuje.
Chętnie pomogę:
Rebel - 5 %
3Trolle - 7 %
pan_slaw
Posty: 219
Rejestracja: 04 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 19 times
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: pan_slaw »

Syndelis pisze:Patrząc na to co się dzieje i na dwa opóźnione projekty ( które wsparłem ), widzę, że aktualizacje w projektach i obietnica poprawy była tylko podyktowana zbliżającą się kampanią Vikings Gone Wild. Po owej kampanii znowu jest to samo co było, czyli "mamy wspierających w nosie". Opóźnienia są gigantyczne, a informacji brak lub szczątkowe przebijajace się gdzieś w gąszczu komentarzy na fb. Prawie 2 miesiące lecą proofy MW, które miały być wysłane 6 lutego ( któryś komentarz gdzieś mówił o poniedziałku po aktualizacji 2 lutego ). Paczka darmowa z aliexpressu doszła by do mnie w tym czasie 2 razy. To samo załadunek Odlotowego - miesiąc przygotowują i pakują gry i nic o tym nie wiecie ? Nie macie opiekuna klienta z którym jesteście w kontakcie ? Zapewnialiście w kampanii, że to bardzo dobra fabryka w której drukuje m.in AW swojego MW. Może jednak nie jest taka dobra ? A może jednak coś Wy ukrywacie przed nami ? Chcemy w projektach aktualizacji z jasnymi i rzetelnymi informacjami co się u dzieje w obu przypadkach. Kupa ludzi była cierpliwych - w tym ja ( ba, jeszcze Was brałem w obronę ), ale czara goryczy się przebrała. MW, patrząc na ten moment, będzie opóźnione conajmniej drugi raz tyle w ile miało być dostarczone.

P.S Nawet nie piszcie, że zawsze można poprosić o zwrot kasy, jak nam coś nie pasuje.
Dokładnie, dlatego zaprzestałem wspierać jakiekolwiek kampanie GFP.
TTR_1983
Posty: 3944
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: TTR_1983 »

Jak się produkuje w Chinach to różne rzeczy się mogą dziać. Niektórzy tutaj zachowują się tak, jakby w domu mieli jedną, ograną już grę i jeśli natychmiast nie dostaną wspartej od GFP gry to ktoś straci życie. Serio nie macie w życiu poważniejszych problemów?
Awatar użytkownika
ramar
Posty: 996
Rejestracja: 03 lis 2014, 18:26
Lokalizacja: Kalisz
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: ramar »

TTR_1983 pisze:Jak się produkuje w Chinach to różne rzeczy się mogą dziać. Niektórzy tutaj zachowują się tak, jakby w domu mieli jedną, ograną już grę i jeśli natychmiast nie dostaną wspartej od GFP gry to ktoś straci życie. Serio nie macie w życiu poważniejszych problemów?
A ja mam wrażenie, że niektórzy zachowują się jak klient, który wydał ponad sto złotych na produkt, zaakceptował regulamin i zapewnienia sprzedawcy/producenta co do dostarczenia towaru, a następnie został pozostawiony sam sobie bez produktu i pieniędzy do bliżej nieokreślonego czasu w bliskiej przyszłości. Każdy może się zirytować/zaniepokoić/zniechęcić...
reic_diov
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2016, 10:23

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: reic_diov »

TTR_1983 pisze:Jak się produkuje w Chinach to różne rzeczy się mogą dziać. Niektórzy tutaj zachowują się tak, jakby w domu mieli jedną, ograną już grę i jeśli natychmiast nie dostaną wspartej od GFP gry to ktoś straci życie. Serio nie macie w życiu poważniejszych problemów?
Ale tutaj opóźnienie jest najmniejszym problemem. To co najbardziej boli to całkowita cisza w tym temacie ze strony GFP (no pomijając jakieś komentarze na FB). Obiecywali, że na pewno marzec. Biorąc pod uwagę opóźnienia powinno im zależeć na tym żeby wszyscy wiedzieli na czym stoi kampania. Miesiąc temu zakończona została produkcja i teraz co się dzieje?

W kampanii Spartakusa odpisują na komentarze dotyczące statusu produkcji (bez konkretów ale zawsze to coś). Od początku kampanii Odlotowego Wyścigu nie było miesięcznej przerwy w aktualizacjach, a teraz jest totalna cisza - brak jakichkolwiek komentarzy i aktualizacji.
Awatar użytkownika
swiroff
Posty: 303
Rejestracja: 22 mar 2014, 11:31
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 36 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: swiroff »

TTR_1983 pisze:Jak się produkuje w Chinach to różne rzeczy się mogą dziać. Niektórzy tutaj zachowują się tak, jakby w domu mieli jedną, ograną już grę i jeśli natychmiast nie dostaną wspartej od GFP gry to ktoś straci życie. Serio nie macie w życiu poważniejszych problemów?
A po co klient w ogóle ma mieć jakieś prawa? Dałeś kasę, to siedź cicho i czekaj cierpliwie. Rozumiem, że jak kupisz telewizor i nagle się okaże, że dostępny będzie kilka miesięcy później, ale tak naprawdę nie wiadomo kiedy (a już go opłaciłeś), to też powiesz "a w sumie to mam w domu Unitrę, więc mogę poczekać". Nie w tym rzecz - z taką logiką nigdy nie kupowałbym gier, bo przecież zawsze jest w co grać. Sęk w tym, że mrozimy kasę i nie mamy zielonego pojęcia co się dzieje z zamówionym produktem. Pisałem na forum o sensowności kampanii CF, której głównie GFP zrobiło kiepską prasę. To bezpieczne rozwiązanie, bo bierzesz bezprocentowy kredyt od wspierających i w gruncie rzeczy możesz dosyć elastycznie przeciągać termin zwrotu. Nie podoba mi się jednak, że pracę na polonizacją gry zaczynają się dopiero grubo po zakończeniu kampanii. Wydawca powinien ryzykować już w trakcie kampanii, że projekt się nie ufunduje i część pracy pójdzie na marne. Tak jest w każdym biznesie. Na GFP nie narzekam w sensie jakości wydania - bo poza Mistfallem gry są porządnie wydane, ale komunikacja u nich leży i kwiczy. W marketingu istnieje zasada - lepiej informować o najgorszych sprawach, niż nie informować w ogóle. Mam podejrzenia, że skoro GFP nie informuje o stanie produkcji, to fabryki muszą być naprawdę w d***e. No bo nie jest tak, że GFP marketing olał - co jakiś czas przychodzą przecież maile o nowych kampaniach, premierach, itp. Tyle, że dotyczy to całkowicie nowych produktów lub gier, które już leżą po magazynach sklepów z grami. Ani słowa natomiast o "grach w produkcji".

Co do zwrotu kasy - kurczę, tylko jaki jest sens zwrotu kiedy na grę czeka się tyle czasu. Działa tu mechanizm psychologiczny - "skoro kupiłem garnitur za 2000 zł, to jak sobie dokupię krawat za 100 zł, to już tak tego nie odczuję, bo to grosze w stosunku do pierwotnego zakupu". Podobnie z czasem - "skoro czekałem już tak długo, to poczekam kolejny miesiąc i kolejny i kolejny". Myślę, że GFP zdaje sobie z tego sprawę...
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

TTR_1983 pisze:Jak się produkuje w Chinach to różne rzeczy się mogą dziać.
HA, HA, HA! Rewelacyjne. Doskonałe. Handluję z chińczykami od nastu lat. Jak się produkuje w Chinach to się różne rzeczy mogą dziać... owszem... jak się nie umie profesjonalnie podejść do tematu, owszem.

Jeśli nie potrafisz zrozumieć, co ludzi boli, to nie pisz bzdur, serdecznie proszę. Brak kontaktu = brak szacunku. Jeśli nie jesteś w stanie tego pojąć, to bardzo mi przykro, widać dla Ciebie takie traktowanie ludzi jest rzeczą normalną i społecznie akceptowalną. Wedle mnie, i nie tylko mnie jak się okazuje, nie jest i NIGDY nie będzie. Mam dziesiątki gier, sporo jeszcze nie ogranych. Czy gdybym dostał dziś VGW/Spartakusa/OW... czy zagrał bym dziś? Nie. W tym tygodniu? Pewnie też nie. W tym miesiącu? Zapewne też nie. Czy chcę mieć grę już? Nie, nie jest mi potrzebna. Czy mogę wszystkie tytuły otrzymać w 2018? Tak. Czy lubię i akceptuję jak ktoś celowo i z namaszczeniem okazuje mi brak szacunku? No, kuwa, wybacz, ale chyba kogoś pomyliło i to ostro, jeśli sądzi, że odpowiem 'tak'. Kontakt, kontakt, kontakt... W przypadku crowdfundingu to jest ŚWIĘTY, ZASRANY OBOWIĄZEK wydawcy!
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
Skryty Planszoholik
Posty: 119
Rejestracja: 09 mar 2016, 15:37
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Skryty Planszoholik »

Syndelis pisze:P.S Nawet nie piszcie, że zawsze można poprosić o zwrot kasy, jak nam coś nie pasuje.
myślę że jakby tak zebrać większość wspierających i każdy zażądałby zwrotu kasy to do GFP w końcu by dotarł wasz gniew :D
a tak to ludzie tylko wylewają żale na forum, pojedyncze osoby zażądają zwrotu i nic się nie zmienia ...
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Bardok »

Szaweł pisze:
TTR_1983 pisze:Jak się produkuje w Chinach to różne rzeczy się mogą dziać.
HA, HA, HA! Rewelacyjne. Doskonałe. Handluję z chińczykami od nastu lat. Jak się produkuje w Chinach to się różne rzeczy mogą dziać... owszem... jak się nie umie profesjonalnie podejść do tematu, owszem.

Jeśli nie potrafisz zrozumieć, co ludzi boli, to nie pisz bzdur, serdecznie proszę. Brak kontaktu = brak szacunku. Jeśli nie jesteś w stanie tego pojąć, to bardzo mi przykro, widać dla Ciebie takie traktowanie ludzi jest rzeczą normalną i społecznie akceptowalną. Wedle mnie, i nie tylko mnie jak się okazuje, nie jest i NIGDY nie będzie. Mam dziesiątki gier, sporo jeszcze nie ogranych. Czy gdybym dostał dziś VGW/Spartakusa/OW... czy zagrał bym dziś? Nie. W tym tygodniu? Pewnie też nie. W tym miesiącu? Zapewne też nie. Czy chcę mieć grę już? Nie, nie jest mi potrzebna. Czy mogę wszystkie tytuły otrzymać w 2018? Tak. Czy lubię i akceptuję jak ktoś celowo i z namaszczeniem okazuje mi brak szacunku? No, kuwa, wybacz, ale chyba kogoś pomyliło i to ostro, jeśli sądzi, że odpowiem 'tak'. Kontakt, kontakt, kontakt... W przypadku crowdfundingu to jest ŚWIĘTY, ZASRANY OBOWIĄZEK wydawcy!
W PUNKT! :)
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
TTR_1983
Posty: 3944
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: TTR_1983 »

Dalsza dyskusja nie ma sensu jak widzę, zawsze znajdzie się ktoś kto wie lepiej niż GFP jak się handluje z Chińczykami itd.
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

Jeszcze tak, z niezrealizowanych do końca akcji na W.T mamy:
Mistfall - ostatnia aktualizacja 04.12 - 3,5 miesiąca temu - od 16 tygodni czekają na ostateczną wersję kart
Mage Wars - ost. aktualizacja 02.02 - 1,5 miesiąca temu - od 7 tygodni czekają na proofy
Spartakus - ost. aktualizacja 02.02 - 1,5 miesiąca temu - czekają na potwierdzenie końca produkcji od 7 tygodni
Odlotowy Wyścig - ost. akt. 21.02 - 1 miesiąc temu - to na nic nie czekają, bo gry są prawie u nas ;)

O VGW nie piszę, bo ta skończyła się raptem 2 tygodnie temu.

Przepraszam, ale gdybym ja w ten sposób dbał o klienta, to ktoś już dawno wywaliłby mnie na zbity pysk.

Wierzcie lub nie, bardzo lubię GFP, podoba mi się dobór gier, które wydają, ale nienawidzę ich podejścia do klienta. Rebelowi np. życzę jak najwięcej wydanych gier przez W.T, bo oni potrafią to robić porządnie. GFP ten sposób prowadzenia biznesu, najzwyczajniej partaczy. Nie potrafią od długiego czasu zatrudnić jednej osoby na 1/128 etatu do uzupełniania aktualizacji w kampaniach, pasuje im to, a nasze nerwy spływają po nich jak po kaczce... Ale, żeby nie było, że tylko i wyłącznie narzekam napiszę naprawdę szczerze i prosto z serca - Czekam z niecierpliwością na moment przejścia GFP w 100% na działalność pozacrowdfundingową. Wtedy też, to wydawnictwo ma szansę stać się jednym z moich ulubionych!
TTR_1983 pisze:Dalsza dyskusja nie ma sensu jak widzę, zawsze znajdzie się ktoś kto wie lepiej niż GFP jak się handluje z Chińczykami itd.
A Ty dalej Swoje. Czemu udajesz? Czytam czasem Twoje posty i zdajesz się być osobą inteligentną. Czemu uparcie zmieniasz temat? Czemu nie możesz dopuścić do Siebie myśli, że kogoś po prostu może drażnić brak szacunku?
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1112 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: detrytusek »

Szaweł pisze:Jeszcze tak, z niezrealizowanych do końca akcji na W.T mamy:
Mistfall - ostatnia aktualizacja 04.12 - 3,5 miesiąca temu - od 16 tygodni czekają na ostateczną wersję kart
Mage Wars - ost. aktualizacja 02.02 - 1,5 miesiąca temu - od 7 tygodni czekają na proofy
Spartakus - ost. aktualizacja 02.02 - 1,5 miesiąca temu - czekają na potwierdzenie końca produkcji od 7 tygodni
Odlotowy Wyścig - ost. akt. 21.02 - 1 miesiąc temu - to na nic nie czekają, bo gry są prawie u nas ;)

O VGW nie piszę, bo ta skończyła się raptem 2 tygodnie temu.

Przepraszam, ale gdybym ja w ten sposób dbał o klienta, to ktoś już dawno wywaliłby mnie na zbity pysk.
"Nie masz w życiu większych problemów"?
Wydadzą jak wydadzą (nie wcześniej) i po co to sobie palce o klawiaturę obijać. W tym czasie mógłbyś np. uratować jakiegoś wieloryba.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1524
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: mikeyoski »

TTR_1983 pisze:Dalsza dyskusja nie ma sensu jak widzę, zawsze znajdzie się ktoś kto wie lepiej niż GFP jak się handluje z Chińczykami itd.
A Ty jak widać nic nie zrozumiałeś z powyższych postów. Opóźnienia, Chińczycy, burze gradowe, koklusz, to wszystko ma prawo zaistnieć. Zrozum wreszcie, że mnie jako wspieraczowi zależy na informacji o tym. Skoro są opóźnienia, to byłoby fair poinformować o tym. Łaski nie robią. Niestety schemat ciągle ten sam. Podczas kampanii kontakt super. Później? Szczątkowy. Mi osobiście GFP obrzydziło CF. Nie nam już najmniejszej ochoty na taką zabawę w kotka i myszkę z wydawnictwem. Brak kontaktu to brak szacunku.

Wysłałane z espiątki
Awatar użytkownika
swiroff
Posty: 303
Rejestracja: 22 mar 2014, 11:31
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 36 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: swiroff »

detrytusek pisze:
Szaweł pisze:Jeszcze tak, z niezrealizowanych do końca akcji na W.T mamy:
Mistfall - ostatnia aktualizacja 04.12 - 3,5 miesiąca temu - od 16 tygodni czekają na ostateczną wersję kart
Mage Wars - ost. aktualizacja 02.02 - 1,5 miesiąca temu - od 7 tygodni czekają na proofy
Spartakus - ost. aktualizacja 02.02 - 1,5 miesiąca temu - czekają na potwierdzenie końca produkcji od 7 tygodni
Odlotowy Wyścig - ost. akt. 21.02 - 1 miesiąc temu - to na nic nie czekają, bo gry są prawie u nas ;)

O VGW nie piszę, bo ta skończyła się raptem 2 tygodnie temu.

Przepraszam, ale gdybym ja w ten sposób dbał o klienta, to ktoś już dawno wywaliłby mnie na zbity pysk.
"Nie masz w życiu większych problemów"?
Wydadzą jak wydadzą (nie wcześniej) i po co to sobie palce o klawiaturę obijać. W tym czasie mógłbyś np. uratować jakiegoś wieloryba.
To straszne, że ktoś dba i interesuje się swoim sprawami i zainwestowanymi pieniędzmi.
Awatar użytkownika
ramar
Posty: 996
Rejestracja: 03 lis 2014, 18:26
Lokalizacja: Kalisz
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: ramar »

mikeyoski pisze:
TTR_1983 pisze:Dalsza dyskusja nie ma sensu jak widzę, zawsze znajdzie się ktoś kto wie lepiej niż GFP jak się handluje z Chińczykami itd.
A Ty jak widać nic nie zrozumiałeś z powyższych postów. Opóźnienia, Chińczycy, burze gradowe, koklusz, to wszystko ma prawo zaistnieć. Zrozum wreszcie, że mnie jako wspieraczowi zależy na informacji o tym. Skoro są opóźnienia, to byłoby fair poinformować o tym. Łaski nie robią. Niestety schemat ciągle ten sam. Podczas kampanii kontakt super. Później? Szczątkowy. Mi osobiście GFP obrzydziło CF. Nie nam już najmniejszej ochoty na taką zabawę w kotka i myszkę z wydawnictwem. Brak kontaktu to brak szacunku.

Wysłałane z espiątki
Przypomina mi się akcja z Zamkami od Planszóweczki. W pewnym momencie dostaliśmy nawet namiar na statek, którym gry płyną. Prawie całe forum kibicowalo dzielnym Chińczykom w długi nowy rok, później był pożar hali magazynowej w Chinach, podczas gdy gry rzekomo czekały na załadowanie na statek, każdy obserwował postęp na trasie statku, były obawy o zatonięcie przez złą pogodę, zagrożenie somalijskimi piratami oraz obawa o zawirowania w Niemczech. Ogólnie, pomimo ogromnego opóźnienia było wesoło, a nie mała część chyba pozytywnie wspomina całą akcję. Trudno powiedzieć to o nieszczęsnym Mistfallu, czy Mage Wars.
ODPOWIEDZ