Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Soul_oka
Posty: 167
Rejestracja: 13 gru 2018, 16:12
Has thanked: 71 times
Been thanked: 33 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Soul_oka »

Przede wszystkim to Descent jest pokrzywdzony przez głupie opinie ludzi którzy nie grali (czasem to ręce opadają, że szkoda strzępić ryja). Nie jest to wybitna gra, ale jest dobra, zbyt droga dla większości i posiada aplikacje, której nie każdy akceptuje. Po za tym ma wady jak każda inna. Nemesis to inny pułap cenowy.
manicminer
Posty: 867
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 79 times
Been thanked: 116 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: manicminer »

Soul_oka pisze: 30 lis 2021, 16:25 Przede wszystkim to Descent jest pokrzywdzony przez głupie opinie ludzi którzy nie grali (czasem to ręce opadają, że szkoda strzępić ryja). Nie jest to wybitna gra, ale jest dobra, zbyt droga dla większości i posiada aplikacje, której nie każdy akceptuje. Po za tym ma wady jak każda inna. Nemesis to inny pułap cenowy.
Może ludzie nie chcą by gra opierała się w tak dużym stopniu na appce ? Może od tego są gry na konsole i PC ? I jeśli kupują planszówkę to wolą wersję analogową, a jak chcą pograć w dobrego cyfrowego RPG to odpalają Baldurs Gate i podobne ? które bije na głowę każdą appkę do planszówki ? Gdzie tu krzywda ? Sam stwierdziłeś że gra nie jest wybitna, a cenę ma niestety wysoką, na tyle wysoką że można za to kupić coś ciekawszego... Mi appka nie przeszkadza, ale już wady które wymieniłem tak.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5244
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 528 times
Been thanked: 1852 times
Kontakt:

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Gambit »

manicminer pisze: 30 lis 2021, 16:47 Mi appka nie przeszkadza, ale już wady które wymieniłem tak.
Co to za wady wymieniłeś, zważywszy, że jak sam napisałeś:
manicminer pisze: 30 lis 2021, 16:47 Grać nie grałem...
manicminer
Posty: 867
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 79 times
Been thanked: 116 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: manicminer »

Gambit pisze: 30 lis 2021, 16:52
manicminer pisze: 30 lis 2021, 16:47 Mi appka nie przeszkadza, ale już wady które wymieniłem tak.
Co to za wady wymieniłeś, zważywszy, że jak sam napisałeś:
manicminer pisze: 30 lis 2021, 16:47 Grać nie grałem...
Grałem w poprzedniego Descenta i już tutaj szukanie i układanie kafli dla mnie skreślało tą grę, a tutaj jest jeszcze gorzej, plus cena, plus recenzje które mówią o problemach, które przytoczyłem... Gdyby to była jedna opinia, ale te rzeczy się powtarzają, dlatego czekam na twoją recenzję... Bo dotychczas twoja subiektywna opinia pokrywała się z moją subiektywna... No chyba że cena spadnie do 350zł bo tyle mogę dać by protestować samemu i ewentualnie odsprzedać bo cenie zakupu.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11171
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3391 times
Been thanked: 3307 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: japanczyk »

Czasem rece opadają - polowa tych rzeczy to cecha gry, a nie wada

Szukanie kafli terenu to zmora każdego jednego DC, który ma więcej kafelkow i różnorodności niz Zombicid

Szczeki Lwa to fajnie rozwiązują, ale to dopiero jedna gra ktora to wykorzystuje - takie S&S czy Gloomhaven cierpi na te sama wadę

Downtime jesli chodzi o miasto - cecha gry i jej istotny element
Jeśli chodzi o przydługie teksty to obczaj Middare, tam są 3 strony A4 do czytania, a mimo to jest to świetny DC
Kazdy DC, który będzie miał fabule dluzsza niż kilka zdań w Zombicide bedzie trapil ten element
Brzydkie grafiki? Gdzie? Kafle terenu? Dla mnie sa perfekcyjnie akceptowalne, a brak detali na nich nadrabia cale budowane otoczenie, które bardziej przemawia do wyobrazni niz losowy rysunek który trzeba z lupa oglądać

I zeby nie było, dla mnie gra jest tylko ok, ale bawię się przy niej dobrze i śmieszą mnie minusy, które są subiektywna opinia, a nie faktyczna wada gry (design flaw)

Apka jest naprawde spoko zrobiona, i porównywanie tutaj do BG to jakaś farsa, bo ja chciałbym dobrego, acz niewymagającego rpg na planszy, a nie na kompie
Apka daje przewagę taka, że obsługuje upierdliwa czesc gry za ciebie i w tym wypadku jest to plus
manicminer
Posty: 867
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 79 times
Been thanked: 116 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: manicminer »

japanczyk pisze: 30 lis 2021, 17:28 Czasem rece opadają - polowa tych rzeczy to cecha gry, a nie wada

Szukanie kafli terenu to zmora każdego jednego DC, który ma więcej kafelkow i różnorodności niz Zombicid

Szczeki Lwa to fajnie rozwiązują, ale to dopiero jedna gra ktora to wykorzystuje - takie S&S czy Gloomhaven cierpi na te sama wadę

Downtime jesli chodzi o miasto - cecha gry i jej istotny element
Jeśli chodzi o przydługie teksty to obczaj Middare, tam są 3 strony A4 do czytania, a mimo to jest to świetny DC
Kazdy DC, który będzie miał fabule dluzsza niż kilka zdań w Zombicide bedzie trapil ten element
Brzydkie grafiki? Gdzie? Kafle terenu? Dla mnie sa perfekcyjnie akceptowalne, a brak detali na nich nadrabia cale budowane otoczenie, które bardziej przemawia do wyobrazni niz losowy rysunek który trzeba z lupa oglądać

I zeby nie było, dla mnie gra jest tylko ok, ale bawię się przy niej dobrze i śmieszą mnie minusy, które są subiektywna opinia, a nie faktyczna wada gry (design flaw)

Apka jest naprawde spoko zrobiona, i porównywanie tutaj do BG to jakaś farsa, bo ja chciałbym dobrego, acz niewymagającego rpg na planszy, a nie na kompie
Apka daje przewagę taka, że obsługuje upierdliwa czesc gry za ciebie i w tym wypadku jest to plus
No jeśli taki dwa razy tańszy Gloomhaven może to dlaczego nie nowy Descent ? To wszystko już było w starym Shadows of Brimstone, kafle miasto, dungeon crawl i rzucanie kostką podczas walki... a ile lat minęło ? i jedynie co to dołożyli appkę. Zresztą w poprzednim Descencie też była, plus możliwość gry z DM, plus multum postaci, przygód, potworów i cena niższa... Middara, SoB, Descent 2ed, GH, S&S, Folklore, Bloodborne i multum innych, co niby jest lepszego w Descencie ? czego nie ma w innych ? appka i kafle terenu na podwyższeniu ? Dla mnie to za mało. Od czasu do czasu zaglądam tutaj i czekam żeby ktoś uzasadnił cenę i dlaczego Descent jest lepszy od innych podobnych (i tańszych) gier... może bym wtedy kupił... a tak to nowych KSów jest pełno, stare gry czekają na ogranie (Middara, Blackstone Fortress), w drodze Wolfenstein, S&S 2, Conan i kampanie do Middary.
Jak się zastanowić to wszystkie minusy są subiektywne... tak samo jak plusy... Poczekam co Gambit powie, ostatnia nadzieja, że będzie miał sensowe argumenty za.
Rbsn
Posty: 200
Rejestracja: 27 gru 2016, 12:19
Lokalizacja: Słupsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 32 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Rbsn »

Jeśli masz tyle ciekawych rzeczy na ogranie, to po co Ci kolejna gra kampanijna? Rozumiem kupowanie nad wyrost w przypadku KS, bo tam jest szansa że gry nie znajdziesz na rynku wtórnym. Ten descent ma male szansę być wypchnięty z rynku, jedynie może mu tylko cena spaść. Ewidentnie nie jesteś targetem tego typu gier, skoro na siłę szukasz plusów w opiniach obcych osób. Ja przeszedłem większość dostępnych dobrych (w mojej opinii) gier kampanijnych i większość z nich na podobny trzon i większe bądź mniejsze zmiany. Przecież nie każda gra musi być inna żeby być dobra, zresztą w takim wypadku zostały by nam tylko pojedyncze świetne gry z konkretnego gatunku. Ja narazie descenta odpuszczam bo mam do dokończenia kilka kampanii, ale jak tylko znajdzie się miejsce w kalendarzu to kupie i sprawdzę.
Awatar użytkownika
612
Posty: 437
Rejestracja: 16 mar 2015, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 571 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: 612 »

japanczyk pisze: 30 lis 2021, 17:28 Czasem rece opadają - polowa tych rzeczy to cecha gry, a nie wada
ooo to jak losowość wydarzeń w Clash of Cultures!

przepraszam, nie mogłem się powstrzymać:D
Onishin
Posty: 136
Rejestracja: 23 kwie 2016, 09:22
Has thanked: 26 times
Been thanked: 42 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Onishin »

Moze wychodzisz ze złego założenia, że ta gra ma być lepsza. Może po prostu będzie na tym samie poziomie dostarczania zabawy, co poprzednia edycja, s&s, gloomhaven i inne.
I przecież nie ma w tym nic złego. Jeżeli szukasz Zlotego Graala, to ciężko Ci będzie bez zagrania samemu dostać rzetelna dla Ciebie ocenę. Jak Gambit sam w jakiejś recenzji (chyba Godfather) podkreślał, ta sama gra w innym gronie osob już może Ci duzo bardziej pasowac.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11171
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3391 times
Been thanked: 3307 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: japanczyk »

manicminer pisze: 30 lis 2021, 18:03 No jeśli taki dwa razy tańszy Gloomhaven może to dlaczego nie nowy Descent ? To wszystko już było w starym Shadows of Brimstone, kafle miasto, dungeon crawl i rzucanie kostką podczas walki... a ile lat minęło ?
Ja wole kafle terenu mimo wszystko niz ten zeszycik ze Szczęk Lwa - jest to super pomysł, ale wciaz mnie bardziej kupuje kafelek przy kafelku niz zeszycik z kołowrotkiem na środku
manicminer pisze: 30 lis 2021, 18:03 i jedynie co to dołożyli appkę.
Czasem ciężko poważnie odpowiadać na takie argumenty
Jedyne co dołożyli? Apka jest niewatpliwie sercem tej gry - jednych to jak widać uwiera, innym nie przeszkadza, ale to nie jest opcjonalny komponent, a element gry - tak jak Chronicles of Crime czy Destinies - te gry bez apki nie funkcjonują, tak samo jest z Descentem. Co wiecej - ja nie lubie apek, ale powiem, ze w tej grze apka się sprawdza, to co robi robi dobrze i z chęcią bym taką aplikację zobaczył przy Gloomhaven - gra by tylko na tym skorzystała
manicminer pisze: 30 lis 2021, 18:03 Middara, SoB, Descent 2ed, GH, S&S, Folklore, Bloodborne i multum innych, co niby jest lepszego w Descencie ? czego nie ma w innych ? appka i kafle terenu na podwyższeniu ?
A coś musi być? Coś jest nowego w Middarze czego nie było w Descencie? Zdaje sie, że nie - po prostu Middara to co Descent zrobiła odrobinę lepiej, GH ma inną mechanike akcji i rozwoju postaci, S&S piekielny upkeep tak samo jak Folklore z zestawieniu z Descentem (a Descent tez swoje czasu zajmuje)
Ewidentnie Ci sie nie podoba sam koncept gry i tego, że jest tak mocno zwiazana z aplikacją, wiec po prostu odpuść i w nia nie graj - as simple as that.
manicminer pisze: 30 lis 2021, 18:03 Od czasu do czasu zaglądam tutaj i czekam żeby ktoś uzasadnił cenę i dlaczego Descent jest lepszy od innych podobnych (i tańszych) gier...
Ależ cena jest uzasadniona - masz kilkadziesiąt godzin dobrej zabawy spakowanej w ładną oprawę, z narracją, ciekawym systemem rozwoju postaci i fajnymi tekturowymi elementami 3D oraz figurkami niezłej jakości. Dlaczego Descent musi być od czegoś lepszy, żeby warto byłoby go kupić. Jest inny i samo to sprawia, że warto go po prostu poznać.
manicminer pisze: 30 lis 2021, 18:03 Jak się zastanowić to wszystkie minusy są subiektywne... tak samo jak plusy...
A to już jest tautologia... Nie, nie wszystkie minusy/plusy są subiektywne - zapraszam do tematu viewtopic.php?t=31496&view=unread#unread w którym była o tym dyskusja, można elementy gry, jej mechaniki, komponenty i ich zastosowanie ocenić obiektywnie. Poszukaj postów _Berenice_ bardzo ładnie o tym napisała.
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 995
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 244 times
Been thanked: 243 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Moonday »

manicminer pisze: 30 lis 2021, 18:03
No jeśli taki dwa razy tańszy Gloomhaven może to dlaczego nie nowy Descent ? To wszystko już było w starym Shadows of Brimstone, kafle miasto, dungeon crawl i rzucanie kostką podczas walki... a ile lat minęło ? i jedynie co to dołożyli appkę. Zresztą w poprzednim Descencie też była, plus możliwość gry z DM, plus multum postaci, przygód, potworów i cena niższa... Middara, SoB, Descent 2ed, GH, S&S, Folklore, Bloodborne i multum innych, co niby jest lepszego w Descencie ? czego nie ma w innych ? appka i kafle terenu na podwyższeniu ? Dla mnie to za mało. Od czasu do czasu zaglądam tutaj i czekam żeby ktoś uzasadnił cenę i dlaczego Descent jest lepszy od innych podobnych (i tańszych) gier... może bym wtedy kupił... a tak to nowych KSów jest pełno, stare gry czekają na ogranie (Middara, Blackstone Fortress), w drodze Wolfenstein, S&S 2, Conan i kampanie do Middary.
Jak się zastanowić to wszystkie minusy są subiektywne... tak samo jak plusy... Poczekam co Gambit powie, ostatnia nadzieja, że będzie miał sensowe argumenty za.
Osobiście również wolę układanie kafelek w Descencie. System zaproponowany w G:LoH jest wygodny ale od razu widać całą mapę. Grając w Descenta całość układamy na bierząco i przez to lokacje potrafią zaskakiwać - nigdy nie wiesz co się pojawi po odpaleniu znacznika interakcji. Dołożyli appkę, ale ona jest świetnie zrobiona i generuje ciekawe wydarzenia. Sterowanie gry appką jest też bardzo wygodne. Nie jestem wielkim fanem cyfrowych rozwiązań ale uważam, że rynek jest duży i znajdzie się na nim miejsce na gry z appką o ile są dobrze zrobione. Stosunek gier "analogowych" co "cyfrowych" i tak jest przytłaczająco duży na korzyść tych pierwszych.
Jeżeli chodzi o sensowne argumenty za, to sporo ich już padło. Niestety nie ma opcji żeby przekonać do gry gracza, który nie toleruje appek. To trochę tak, jakby próbować przekonać weganina do jedzenia mięsa argumentując, że jest ono smaczne. Niby to dobry argument za, ale nie dla weganina.
Soul_oka
Posty: 167
Rejestracja: 13 gru 2018, 16:12
Has thanked: 71 times
Been thanked: 33 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Soul_oka »

Gambit pisze: 30 lis 2021, 16:23
manicminer pisze: 30 lis 2021, 16:12 Ciekawe bo cenię sobie twoje recenzje, liczę że i Descent będzie potraktowany w miarę obiektywnie, a przynajmniej zostanie porównany do najlepszych dungeon crawlerów na rynku, bo cenę ma premium to i uważam że reszta też powinna taka być.
Mogę Cię zapewnić, że Descent będzie potraktowany w materiale w 100% subiektywnie. Obiektywizm to nie u mnie. Co prawda materiał dość daleko na horyzoncie, ale gdzieś się jednak czai :)
Wyraźnie czeka, iż potraktujesz Descenta jak Mezo i wtedy powie: ah wiedziałem, to była słaba gra, Gambit potwierdził! A z Descentem 3 jest taki problem, że po prostu trzeba w niego zagrać (2-3 scenariusze), by się przekonać do niego.
Awatar użytkownika
maxxie97
Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2020, 23:28
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: maxxie97 »

Hej wam,
czy wiecie czy mogę gdziekolwiek jeszcze dorwać promosy do Descenta? Czy to już kompletnie musztarda po obiedzie? Bardzo by mi na nich zależało, żeby kupić je wraz z podstawką. :)
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 995
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 244 times
Been thanked: 243 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Moonday »

maxxie97 pisze: 06 gru 2021, 12:19 Hej wam,
czy wiecie czy mogę gdziekolwiek jeszcze dorwać promosy do Descenta? Czy to już kompletnie musztarda po obiedzie? Bardzo by mi na nich zależało, żeby kupić je wraz z podstawką. :)
Musiałbyś pytać w sklepach, najlepiej stacjonarnych. Może komuś się jeszcze ostało.
Awatar użytkownika
maxxie97
Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2020, 23:28
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: maxxie97 »

Moonday pisze: 06 gru 2021, 12:31
maxxie97 pisze: 06 gru 2021, 12:19 Hej wam,
czy wiecie czy mogę gdziekolwiek jeszcze dorwać promosy do Descenta? Czy to już kompletnie musztarda po obiedzie? Bardzo by mi na nich zależało, żeby kupić je wraz z podstawką. :)
Musiałbyś pytać w sklepach, najlepiej stacjonarnych. Może komuś się jeszcze ostało.
A czy wiesz może czy oprócz figurki były jakieś promo? :)
morthi
Posty: 296
Rejestracja: 13 wrz 2009, 18:40
Has thanked: 43 times
Been thanked: 77 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: morthi »

maxxie97 pisze: 06 gru 2021, 12:52 A czy wiesz może czy oprócz figurki były jakieś promo? :)
Promocyjne dodatki w przedsprzedaży:
Figurka z nałożonym washem (identyczna jak w pudełku z grą)
Alternatywny wygląd broni (karty)
Plastikowe liczniki życia (zamiast papierowych z pudełka)

Obrazek
Awatar użytkownika
choczkins
Posty: 341
Rejestracja: 01 kwie 2014, 11:40
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 103 times
Been thanked: 39 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: choczkins »

maxxie97 pisze: 06 gru 2021, 12:19 Hej wam,
czy wiecie czy mogę gdziekolwiek jeszcze dorwać promosy do Descenta? Czy to już kompletnie musztarda po obiedzie? Bardzo by mi na nich zależało, żeby kupić je wraz z podstawką. :)
Ja brałem w planszoweczka.pl dość późno mi wysłali to może coś jeszcze mają 😉
RaistlinJedyny
Posty: 50
Rejestracja: 06 wrz 2010, 19:39
Lokalizacja: Morze Spokoju
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: RaistlinJedyny »

Hej, kupiłem, zagrałem i muszę powiedzieć że lepsze nawet od Talizmana. Dosyć upierdliwą rzeczą jest mała czcionka w aplikacji, ale to w zasadzie drobnostka.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2021, 23:02 przez RaistlinJedyny, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lossentur
Posty: 311
Rejestracja: 09 maja 2018, 14:49
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 150 times
Been thanked: 147 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Lossentur »

choczkins pisze: 06 gru 2021, 19:37
maxxie97 pisze: 06 gru 2021, 12:19 Hej wam,
czy wiecie czy mogę gdziekolwiek jeszcze dorwać promosy do Descenta? Czy to już kompletnie musztarda po obiedzie? Bardzo by mi na nich zależało, żeby kupić je wraz z podstawką. :)
Ja brałem w planszoweczka.pl dość późno mi wysłali to może coś jeszcze mają 😉
Niestety nie mają, we wrześniu ich o to pytałem i dostałem zwrotkę, że materiały promocyjne im się skończyły.
morthi
Posty: 296
Rejestracja: 13 wrz 2009, 18:40
Has thanked: 43 times
Been thanked: 77 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: morthi »

Minął miesiąc, a Descent wciąż na poziomie 8.0 - za to w rankingach lekko w górę (wciąż).

Obrazek
Spoiler:
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11171
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3391 times
Been thanked: 3307 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: japanczyk »

Spoiler:
Fajny kontrast z początkowymi ocenami wystawianymi przez zbulwersowanych tym, że gra nosi tytuł Descent, a nie jest "trzecia edycja"
morthi
Posty: 296
Rejestracja: 13 wrz 2009, 18:40
Has thanked: 43 times
Been thanked: 77 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: morthi »

Ktoś bawi się w oficjalne osiągnięcia?

https://images-cdn.fantasyflightgames.c ... ressed.pdf
manicminer
Posty: 867
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 79 times
Been thanked: 116 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: manicminer »

japanczyk pisze: 01 sty 2022, 11:44
Spoiler:
Fajny kontrast z początkowymi ocenami wystawianymi przez zbulwersowanych tym, że gra nosi tytuł Descent, a nie jest "trzecia edycja"
Ta gdzie większość ocen to 10, gra idealna normalnie... Ciekawe ile osób które wystawiło 9 i 10 przeszło całą kampanię... Jak by większość była 8-7 (głosy na 2ed.) to by można to traktować poważnie a tak... te głosy są tak samo miarodajne jak te 1 bo appka...

No i patrząc na ranking to która jest lepsza ? Wychodzi na to że to najgorszy Descent ze wszystkich...


Obrazek
azazelmo
Posty: 923
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:49
Has thanked: 155 times
Been thanked: 295 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: azazelmo »

manicminer pisze: 14 sty 2022, 13:33 No i patrząc na ranking to która jest lepsza ? Wychodzi na to że to najgorszy Descent ze wszystkich...
A i najlepszy (2ed) to nic specjalnego…
W trójce chociaż figsy fajne. I styl graficzny niesztampowy.
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 995
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 244 times
Been thanked: 243 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Moonday »

manicminer pisze: 14 sty 2022, 13:33 Ta gdzie większość ocen to 10, gra idealna normalnie... Ciekawe ile osób które wystawiło 9 i 10 przeszło całą kampanię... Jak by większość była 8-7 (głosy na 2ed.) to by można to traktować poważnie a tak... te głosy są tak samo miarodajne jak te 1 bo appka...
Średnia wychodzi 8, to by się zgadzało.
ODPOWIEDZ