Hellboy: The Board Game (James M. Hewitt, Sophie Williams)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2111
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 277 times
Been thanked: 437 times

Re: Hellboy: The Board Game (James M. Hewitt, Sophie Williams)

Post autor: tomp »

Sever pisze: 09 paź 2022, 20:53 Zastanawiam się nad retailową podstawką, jakie dodatki polecacie na początek by poprawić regrywalność. Myślałem o BPRD i wild hunt.
Sama podstawka jest ok. Zagraj w nią, potem myśl o dodatkach.
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
kucyk
Posty: 160
Rejestracja: 17 gru 2013, 20:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 14 times
Been thanked: 15 times

Re: Hellboy: The Board Game (James M. Hewitt, Sophie Williams)

Post autor: kucyk »

Sever pisze: 09 paź 2022, 20:53 Zastanawiam się nad retailową podstawką, jakie dodatki polecacie na początek by poprawić regrywalność. Myślałem o BPRD i wild hunt.
Retailowa podstawka to cos wiecej niz demo gry - jest mozliwa tylko w opcji z BPRD i dodatkami, inaczej ugrzezniesz na powtarzalnosci i gra nie bedzie ci sie podobala. Jak ci sie uda dorwac kickstarterowa wersje, to ani sekundy sie nie zastanawiaj, mini bossowie, ostateczni bossowie, ddoatkowe karty, fajny ogien. Nazisci i czarownice robia robote. Z dodatkow masz teraz cala nowa serie BPRD - pieklo na ziemi i pandemonium. Przegapilem Wild hunt ale dostalem Box full of evil, do tego mam wersje KS podstawki i jestem naprawde zadowolony.
ODPOWIEDZ