Ostatnio kupiliśmy...bo...

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

SUBURBIA- bo budowa miasta, bo kafelki, bo ładnie wydana :D
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
wajwa
Posty: 2236
Rejestracja: 18 sty 2008, 10:24
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 269 times
Been thanked: 418 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: wajwa »

King is Dead - bo to fajna , sprytna gierka , a że sześć dyszek to w sam raz cena , więc trza było wziąść

Atiwa - bo to Uwe Rosenberg , i pomimo że nie ma jakiegoś wielkiego hype'u i oceny takie sobie , to jednak przeczytałem instrukcję , zobaczylem że jest tam w pigułę drewna , no i całkiem ciekawe przekładanie/kombinowanie z surowcami , więc heloł :wink: sprawdzić trzeba , to jest Uwe , szacunek się należy 8)
Always look on the bright side of life
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5304
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1089 times
Been thanked: 1715 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: BOLLO »

Monopoly Deal- bo chciałem mieć w domu grywalne monopoly :mrgreen:
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 950
Rejestracja: 31 sie 2010, 03:12
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 314 times
Been thanked: 202 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Losiek »

Dominion: Pieśń Nocy - bo jak wyżej napisałem lubimy wraz z żoną Dominiona
A jeszcze wcześniej Ark Nova - bo hype ;), bo TM ma paskudne karty a to (według niektórych) dość podobna gra
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 576 times
Been thanked: 1028 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: RUNner »

Fotosynteza. Kolega mnie namówił ;) Jeszcze nie zagrałem, ale po rozpakowaniu mam dość mieszane odczucia. Z jednej strony bardzo ładne wydanie, ale też sporo niskiej jakości tektury. Drzewka się czasem rozwarstwiają bez udziału osób trzecich. No nic, podklei się i będzie ok, ale jest to irytujące.
ORP Orzeł. Dałem 27zł z przesyłką więc jak tu nie brać? Lubię gry IPNu. Małe, szybkie, proste i działające. Mam Dywizjon 303, a posiadałem też 111. Alarm dla Warszawy. Orzeł czeka na debiut, a póki co pomalowałem jego figurkę ;)
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1602
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 550 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: eveni »

wajwa pisze: 28 paź 2022, 11:59 Atiwa (...)
Napisz parę zdań w wątku gry jak ograsz, bo jest u mnie na radarze i szukam opinii :)
Dazir
Posty: 216
Rejestracja: 14 maja 2019, 19:18
Has thanked: 70 times
Been thanked: 66 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Dazir »

Space Hulk Angel of Death Allin, za 1 nerkę;) ...bo to space hulk, bo to warhammer, bo ta gra jest brutalna i bezlitosna:)
Marching Order - może już pisałem, nie wiem. Dobre to i ta mechanika bullshitów, ciekawe.
Awatar użytkownika
Grzdyll
Posty: 819
Rejestracja: 14 lip 2013, 22:06
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 74 times
Been thanked: 298 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Grzdyll »

RUNner pisze: 28 paź 2022, 12:54 Fotosynteza. Kolega mnie namówił ;) Jeszcze nie zagrałem, ale po rozpakowaniu mam dość mieszane odczucia. Z jednej strony bardzo ładne wydanie, ale też sporo niskiej jakości tektury. Drzewka się czasem rozwarstwiają bez udziału osób trzecich. No nic, podklei się i będzie ok, ale jest to irytujące.
Rozwarstwiania tektury do czasu sprzedaży nie stwierdziłem, dla mnie estetycznie ta gra była świetna. Natomiast niestety zboczenie zawodowe spowodowało że nie do zniesienia było dla mnie "rozwarstwienie" mechanizmów zastosowanych w tej grze i występujących faktycznie w przyrodzie - słońce, które biegając dookoła symuluje nie wiadomo co, kompletnie nierealistyczny wzrost drzew i rozsiewanie nasion. Ogólnie jestem tolerancyjny wobec uproszczeń (lub nietematycznych mechanik) w grach ale tu nie zdzierżyłem i to chyba jedyna gra, którą sprzedałem właśnie z tego powodu.
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2451
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 538 times
Been thanked: 463 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Jiloo »

Dazir pisze: 28 paź 2022, 18:06 Space Hulk Angel of Death Allin, za 1 nerkę;) ...bo to space hulk, bo to warhammer, bo ta gra jest brutalna i bezlitosna:)
Tez poluję na komplet. Zazdroszczę.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Tdx22
Posty: 22
Rejestracja: 20 mar 2021, 20:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Tdx22 »

Hej
Budząc się rano w ubiegłą środę poczułem głód....MUSISZ MIEĆ NOWĄ GRĘ.
I tak do mojej kolekcji dołączyła gra ALONE, zakupiona aby zaspokoić głód ;) ale wybrana z głową(przed zakupem, obejrzane recenzje i videoinstrukcja) . Lubię gry typu dungeon clawler. A w tej grze jest oddany bardzo dobrze klimat mrocznej stacji kosmicznej oraz osamotnienia głównego bohatera. Całkiem inne podejście niż np w sword of sorcery. Zakup udany.
Top U-Boat , Sword&Sorcery, Alone, Machina Arcana, Zona Czarnobyla , War Of Warcraft wersja Pl :)
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 576 times
Been thanked: 1028 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: RUNner »

Grzdyll pisze: 28 paź 2022, 19:18
RUNner pisze: 28 paź 2022, 12:54 Fotosynteza. Kolega mnie namówił ;) Jeszcze nie zagrałem, ale po rozpakowaniu mam dość mieszane odczucia. Z jednej strony bardzo ładne wydanie, ale też sporo niskiej jakości tektury. Drzewka się czasem rozwarstwiają bez udziału osób trzecich. No nic, podklei się i będzie ok, ale jest to irytujące.
Rozwarstwiania tektury do czasu sprzedaży nie stwierdziłem, dla mnie estetycznie ta gra była świetna. Natomiast niestety zboczenie zawodowe spowodowało że nie do zniesienia było dla mnie "rozwarstwienie" mechanizmów zastosowanych w tej grze i występujących faktycznie w przyrodzie - słońce, które biegając dookoła symuluje nie wiadomo co, kompletnie nierealistyczny wzrost drzew i rozsiewanie nasion. Ogólnie jestem tolerancyjny wobec uproszczeń (lub nietematycznych mechanik) w grach ale tu nie zdzierżyłem i to chyba jedyna gra, którą sprzedałem właśnie z tego powodu.
Przecież to jest abstrakt... Po dwóch partiach plecam!
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 876
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 302 times
Been thanked: 295 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: KOSHI »

Stwierdziłem, że potrzebne mi coś w stylu dungeon crawlera tylko w miarę proste bez zbędnych udziwnień, pierdyliarda modyfikatorów, dodatkowych regułek, aplikacji i innych bzdetów. Dość podziemnych ciuciubabek. :mrgreen: CDMD + 2 sezon i dwóch ekstra Przedwiecznych. Baba wygna z domu, ale co tam. Na kłamię, że coś opyliłem. I tak już się nie orientuje, co tam się wala pod ścianą... :twisted:
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3375
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1051 times
Been thanked: 2052 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Ardel12 »

W październiku chyba trochę pofolgowałem z zakupami, ale miesiąc mnie dojechał chorobami i pracą, więc gdzieś trzeba było się uszczęśliwić:
- 1830 - promka z okazji Essen umożliwiła zakup poniżej 150zł, więc długo się nie zastanawiałem. Od kilku miesięcy badałem temat i może 1830 nie jest idealna pod moją grupę, ale jest jednak protoplastą gatunku i wygląda na dobry start z serią(w najgorszym razie pójdzie pod młotek). Bardzo dziękuję w tym miejscu za pomoc kolegów z forum w wyborze tytułu jak i zaoferowaną pomoc w nadchodzącej pierwszej partii.

- Zatoka kupców z dodatkami - wykorzystałem promkę w 3T i zakupiłem wszystko co wyszło. Miałem okazję zagrać jedną partię dzięki koledze z forum i od razu łyknąłem bakcyla. Ostatnio poszukuję właśnie lżejszych tytułów do grania po ciężkim dniu jak i buduję kolekcję pod syna. Obecnie zdecydowany jestem na dobranie reszty z drugiego KS(najbardziej zależy mi na BB, by utrzymać wszystko w jednym pudle)

- Vagrantsong - polowałem na ten tytuł od pół roku i w jednym momencie wleciało kilka okazji. Za 250zł wygląda na świetny zakup. Kupił mnie klimat, plastikowe standeesy i prosta mechanika. Kolejna kampania do przejścia. Pewnie wjedzie po ukończeniu MA.

- Ladies of Troyes - dodatek do Troyes, którego uwielbiam i zawsze z chęcią zagram. Po wielu latach w kolekcji i graniu w gołą podstawkę, dojrzałem w końcu do zakupu dodatku i rozszerzenia gry o nowe moduły. Podstawka spokojnie by mi starczyła, gdyż do ogrania jest wiele kombinacji kart akcji, ale jak mogę mieć tego więcej...to czemu nie :D

- Panjun - dodatek do Gugonga, który mnie bardzo pozytywnie zaskoczył na jednym z konwentów i stał się od razu częścią mojej kolekcji. Dodatek wprowadza wiele urozmaiceń, które dla mnie wyglądają jak na dobre uzupełnienie podstawki(np. zróżnicowany tor do tronu)

- Clever 4Ever - było Essen, to i trzeba kupić jakąś premierę. Padło na kontynuację Rzutu na Tacę, który u mnie króluje na każdym wyjeździe. W sumie brałem w ciemno, posiadam każdą część wraz z dodatkowymi planszami i gram od lat. Nie nudzi się i zawsze jest przyjemnie.

- dodatki Marvel Champions - coś tam nowego podochodziło to pozamawiałem z ostatniego runu z X-menami.

- Czarna Wdowa - dodatek do Legendary Marvel. Zbieram jak leci i się nie zastanawiam. To będzie 6 dodatek w folii, więc wielkimi krokami nadchodzi ponowne odpalenie kampanii i ogranie nowości. Spokojnie 2 miesiące wyjęte na ten tytuł :D Już się cieszę.

- Roll Camera + dodatek - recenzja w SUSD mnie przekonała i gierę zakupiłem wraz z dodatkiem. Banalna mechanika, ale te żelki i tworzenie filmu mnie kupiły. Jestem po pierwszej partii i choć gra ma banalne zasady i wydaje się prosta, to już na najniższym poziomie ledwo się przeturlaliśmy przez wymagany próg. Świetne pudełko, wykonanie insertu jako pudełka od rolki filmowej oraz klimatyczne umiejętności postaci(gracze muszą klaskać, mówić per pan itd.). Jest lekko, jest zabawnie, tego szukałem.

Z zakupionych/zamówionych tytułów chyba tyle. Niestety lista na moim starym komputerku poszła się pasać przez zalanie go zupą przez combo żona + syn, więc mogłem coś pominąć. Z nadchodzących miesięcy, to wygląda, że wejdę w Oathsworna(tutaj tylko nie wiem, w który dokładnie pledge), reprint Townsfolk Tussle(bodaj w tym roku jeszcze), Sankokushin(pewnie cena mnie zabije i nie wesprę, ale na razie jestem bardzo zainteresowany, choć na razie przez brak wieści wychodzi, ze nie doczekamy się kampanii w tym roku), dodatki do Zatoki Kupców(zbiórka na forum) i chyba, CHYBA tyle jak chodzi o KS. Ze zwykłych premier sklepowych to oczywiście czekam na kolejną kampanię do AH(muszę odpalić kolejną z już zakupionych, bo niedługo będę ich więcej kupował niż przechodził) i chyba tyle. Nie kojarzę niczego, co bym chciał kupić z zapowiedzianych do końca roku tytułów.
piwko
Posty: 364
Rejestracja: 05 lut 2019, 12:09
Has thanked: 69 times
Been thanked: 103 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: piwko »

Ardel12 pisze: 31 paź 2022, 22:53 - Roll Camera + dodatek - recenzja w SUSD mnie przekonała i gierę zakupiłem wraz z dodatkiem. Banalna mechanika, ale te żelki i tworzenie filmu mnie kupiły. Jestem po pierwszej partii i choć gra ma banalne zasady i wydaje się prosta, to już na najniższym poziomie ledwo się przeturlaliśmy przez wymagany próg. Świetne pudełko, wykonanie insertu jako pudełka od rolki filmowej oraz klimatyczne umiejętności postaci(gracze muszą klaskać, mówić per pan itd.). Jest lekko, jest zabawnie, tego szukałem.
A klimat nie jest trochę mniejszy przez język angielski? Z tego co widziałem jest trochę gier słownych. Zastanawiałem (i w sumie dalej zastanawiam) się nad tą grą, ale właśnie tu mam zagwozdkę.
Tdx22
Posty: 22
Rejestracja: 20 mar 2021, 20:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Tdx22 »

W październiku oprócz Alone do kolekcji dołączyły:
Machina Arkana- czytałem zasady, oglądałem videorecenzje i stwierdziłem że jest dobra... Nie pomyliłem się.
Machina Arkana dodatek Ku Wiecznosci- więcej lepiej :)
RallymanGt-mam już rallyman więc rallymanGt musiał dołączyć do lolekcji
Top U-Boat , Sword&Sorcery, Alone, Machina Arcana, Zona Czarnobyla , War Of Warcraft wersja Pl :)
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1602
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 550 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: eveni »

Wieczna zima - kupiłam grę podstawową i wszystkie mniejsze i większe dodatki. Szukałam combogennego tytułu i dokładnie to dostałam.
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1048
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 617 times
Been thanked: 760 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Abizaas »

piwko pisze: 01 lis 2022, 09:12
Spoiler:
A klimat nie jest trochę mniejszy przez język angielski?
W jaki sposób język ma wpływać na klimat :D

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4564
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1701 times
Been thanked: 2144 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: PytonZCatanu »

Tdx22 pisze: 01 lis 2022, 10:08 RallymanGt-mam już rallyman więc rallymanGt musiał dołączyć do lolekcji
Kiedy twój podświadomość śmieje się z twojej kolekcji. 🙂
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3375
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1051 times
Been thanked: 2052 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Ardel12 »

piwko pisze: 01 lis 2022, 09:12
Ardel12 pisze: 31 paź 2022, 22:53 - Roll Camera + dodatek - recenzja w SUSD mnie przekonała i gierę zakupiłem wraz z dodatkiem. Banalna mechanika, ale te żelki i tworzenie filmu mnie kupiły. Jestem po pierwszej partii i choć gra ma banalne zasady i wydaje się prosta, to już na najniższym poziomie ledwo się przeturlaliśmy przez wymagany próg. Świetne pudełko, wykonanie insertu jako pudełka od rolki filmowej oraz klimatyczne umiejętności postaci(gracze muszą klaskać, mówić per pan itd.). Jest lekko, jest zabawnie, tego szukałem.
A klimat nie jest trochę mniejszy przez język angielski? Z tego co widziałem jest trochę gier słownych. Zastanawiałem (i w sumie dalej zastanawiam) się nad tą grą, ale właśnie tu mam zagwozdkę.
No ja tam nie zauważyłem trudnych gier słownych. Dodatkowo na końcu instrukcji jest strona z słownictwem używanym na planach, wiec może to być pomocne. Ja nie odczułem by flavor tracił jak i cała otoczka na języku ENG. Jednak sporo gra robi obrazkami.
piwko
Posty: 364
Rejestracja: 05 lut 2019, 12:09
Has thanked: 69 times
Been thanked: 103 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: piwko »

Abizaas pisze: 01 lis 2022, 11:31
piwko pisze: 01 lis 2022, 09:12
Spoiler:
A klimat nie jest trochę mniejszy przez język angielski?
W jaki sposób język ma wpływać na klimat :D
Wiesz co to dowcip językowy, prawda?
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4115
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2667 times
Been thanked: 2576 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Gizmoo »

Miałem nic już nie kupować do końca roku, ale niestety nie dotrzymałem postanowienia. We wrześniu nic, przez prawie cały październik nic i... Pupa. Zagrałem drugi raz w Ark Nova i stwierdziłem, że chcę grać w to częściej, więc... Kupiłem egzemplarz dla siebie. :? Oby rzeczywiście była możliwość częstszego grania. Gra mi się podoba i chociaż jest gorsza moim zdaniem od Terraformacji, to w kolekcji przyda się jakaś alternatywa. (Tak, mam za dużo gier z kosmicznym tematem).
Beata G
Posty: 20
Rejestracja: 06 maja 2020, 16:56
Has thanked: 1 time

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Beata G »

Ardel12 pisze: 31 paź 2022, 22:53 - Roll Camera + dodatek - recenzja w SUSD mnie przekonała i gierę zakupiłem wraz z dodatkiem. Banalna mechanika, ale te żelki i tworzenie filmu mnie kupiły. Jestem po pierwszej partii i choć gra ma banalne zasady i wydaje się prosta, to już na najniższym poziomie ledwo się przeturlaliśmy przez wymagany próg. Świetne pudełko, wykonanie insertu jako pudełka od rolki filmowej oraz klimatyczne umiejętności postaci(gracze muszą klaskać, mówić per pan itd.). Jest lekko, jest zabawnie, tego szukałem.
Gdzie kupiłeś Roll Camera? Czytałam recenzję i bardzo mnie zaintrygowała, ale nie znalazłam jej w żadnym znanym mi polskim sklepie planszówkowym.
Z Planszomanii dostałam info, że dodruk spodziewany jest na przełomie roku. Gdyby jednak była dostępna gdzieś od ręki, chętnie kupiłabym wcześniej.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3375
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1051 times
Been thanked: 2052 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Ardel12 »

Beata G pisze: 01 lis 2022, 18:29
Ardel12 pisze: 31 paź 2022, 22:53 - Roll Camera + dodatek - recenzja w SUSD mnie przekonała i gierę zakupiłem wraz z dodatkiem. Banalna mechanika, ale te żelki i tworzenie filmu mnie kupiły. Jestem po pierwszej partii i choć gra ma banalne zasady i wydaje się prosta, to już na najniższym poziomie ledwo się przeturlaliśmy przez wymagany próg. Świetne pudełko, wykonanie insertu jako pudełka od rolki filmowej oraz klimatyczne umiejętności postaci(gracze muszą klaskać, mówić per pan itd.). Jest lekko, jest zabawnie, tego szukałem.
Gdzie kupiłeś Roll Camera? Czytałam recenzję i bardzo mnie zaintrygowała, ale nie znalazłam jej w żadnym znanym mi polskim sklepie planszówkowym.
Z Planszomanii dostałam info, że dodruk spodziewany jest na przełomie roku. Gdyby jednak była dostępna gdzieś od ręki, chętnie kupiłabym wcześniej.
Zakupione od japanczyka, któremu ostała się kopia z ostatniego zamówienia Roll Camera. Widziałem też ostatnio na OLX podstawkę w świetnej cenie(130zł), ale z poobijaną planszą i lekko rozerwanym pudełkiem. Opcji jak widać nie brakowało by dorwać tytuł :)
Beata G
Posty: 20
Rejestracja: 06 maja 2020, 16:56
Has thanked: 1 time

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Beata G »

Ardel12 pisze: 01 lis 2022, 20:14
Beata G pisze: 01 lis 2022, 18:29
Ardel12 pisze: 31 paź 2022, 22:53 - Roll Camera + dodatek - recenzja w SUSD mnie przekonała i gierę zakupiłem wraz z dodatkiem. Banalna mechanika, ale te żelki i tworzenie filmu mnie kupiły. Jestem po pierwszej partii i choć gra ma banalne zasady i wydaje się prosta, to już na najniższym poziomie ledwo się przeturlaliśmy przez wymagany próg. Świetne pudełko, wykonanie insertu jako pudełka od rolki filmowej oraz klimatyczne umiejętności postaci(gracze muszą klaskać, mówić per pan itd.). Jest lekko, jest zabawnie, tego szukałem.
Gdzie kupiłeś Roll Camera? Czytałam recenzję i bardzo mnie zaintrygowała, ale nie znalazłam jej w żadnym znanym mi polskim sklepie planszówkowym.
Z Planszomanii dostałam info, że dodruk spodziewany jest na przełomie roku. Gdyby jednak była dostępna gdzieś od ręki, chętnie kupiłabym wcześniej.
Zakupione od japanczyka, któremu ostała się kopia z ostatniego zamówienia Roll Camera. Widziałem też ostatnio na OLX podstawkę w świetnej cenie(130zł), ale z poobijaną planszą i lekko rozerwanym pudełkiem. Opcji jak widać nie brakowało by dorwać tytuł :)
Dzięki za info. O OLX nie pomyślałam. Wybadam temat albo poczekam na dodruk.
alex_dp88
Posty: 88
Rejestracja: 15 paź 2021, 19:08
Lokalizacja: Racibórz
Has thanked: 84 times
Been thanked: 98 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: alex_dp88 »

Mam wrażenie, że w tym miesiącu trochę przegiąłem z zakupami, ale co tam, święta idą. Boję się tegorocznego black friday.
W tym tygodniu trafiły do mnie:
Marvel Champions: Rise of the Red Skull - podstawkę ogrywam regularnie, i za długo wstrzymywalem się z zakupem dużych dodatków. Teraz pójdzie już sprawniej.
Pod Wrogim Niebem - moja luba już za mną nie nadąża i by trochę jej ulżyć postanowiłem zakupić coś do gry solo.
Poszukiwanie Planety X - Niepożądani Goście się nie sprawdzili, ale tutaj karty są zastąpione przez aplikację, więc obsługa powinna być dużo sprawniejsza.
Łąka - bo wszyscy wszędzie ją zachwalają, a szukam czegoś na wzór Everdell.
Star Wars: Rebelia - sam nie wiem co mnie podkusiło by wrzucić to do koszyka. Prawdopodobnie nie będę miał z kim w to grać regularnie, zaliczam to do grupy zakupów wymykających się logice :)
ODPOWIEDZ