międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
asiok
Posty: 1423
Rejestracja: 09 paź 2008, 17:29
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 331 times
Been thanked: 76 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: asiok »

Co do gierek - mogę przywieźć też coś z mojej kolekcji. Wiem że nie za wielka ale będę samochodem więc nie będziecie musieli taszczyć swoich skarbów ;)


Kilka danych dla przyjezdnych:

PKP:

Po dojechaniu do dworca głównego możliwe jest dojście na piechotę (ok. 30 minut)
lub MPK. Nie pamiętam teraz, który autobus jedzie w tym kierunku - jeżeli będą zainteresowani proszę o zapytanie i umieszczę właściwe rozkłady jazdy.

Najwygodniejszy dojazd z autostrady:
zjazd na Rybnik i Gliwice, kierować się w stronę Gliwic i wyjeżdżamy bezpośrednio na ulicę Rybnicką.
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Tycjan »

Merry pisze:Moge tam podjechac, tzn do lesnego i ponegocjowac. Ale musialabym wiedziec ile osob. No chyba,ze Tycjan bierze to na siebie. Dojazd jest autobusem "normalnym" na upartego da sie dojsc na piechote, tak okolo pol godzinki:D
Wziąłem to na siebie ;)
Dzwoniłem, rozmawiałem i to możemy mieć:
  • Na ten weekend (11-12) są tylko 24 miejsca
  • 21 x pokój 1 osobowy
  • 1 x studio: 2 osoby (łoże małżeńskie), ale z możliwością spania dla trzeciej osoby (kanapa?) tylko wtedy dopłata 20zł za śniadania dla tej dodatkowej osoby
  • Cena jedynki dla grupy ustaliłem na 80zł (bez zniżki 89zł)
  • Cena studia 160zł (lub opcja dla 3 osób 180zł) - tu się Pani nie chciał złamać na zniżki ;)
  • Musimy się najlepiej jeszcze dziś zdecydować bo jak widać miejsc jest mało i może ich ubywać...
  • Sala konferencyjna 200zł
I tak to wygląda. Czekam na Wasze decyzję :)

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
waffel
Posty: 2600
Rejestracja: 26 lip 2007, 14:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 8 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: waffel »

To ja się prześpię w sali konferencyjnej :)
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Browarion »

Tycjan pisze:...i to możemy mieć:
...
Dla mnie b. kiepsko.
Głosuję za Łabędami
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
wc
Posty: 625
Rejestracja: 07 mar 2005, 12:42
Lokalizacja: dolny śląsk
Been thanked: 1 time

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: wc »

80 za noc??
wypisuję się z hotelu
śpię u brata
chyba że mnie mst przygarnie ;-)
są ludzie którzy nie chcą połknąć bakcyla planszówek
takim trzeba wpychać go do gardła
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Tycjan »

Tak więc chyba już mamy odpowiedz :)
Zostają jednak Łabędy albo wszystkich przygarnie mst lub brat wc :mrgreen:

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
sheva
Posty: 890
Rejestracja: 22 lis 2008, 09:10
Lokalizacja: Zabrze

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: sheva »

jakby co moja skromniutka kolekcja http://www.boardgamegeek.com/collection ... dgame&ff=1 tez do waszej dyspozycji. będę autem z prawdopodobnie dwoma trzema wolnymi miejscami wiec jakby co mogę kogoś z centrum Gliwic zabrać
Posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum ;)
Awatar użytkownika
waffel
Posty: 2600
Rejestracja: 26 lip 2007, 14:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 8 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: waffel »

Jax, costi, co myślicie? Nie zostawię Was na lodzie, jak chcecie jechać to się wykosztuję ale nie obrażę się jeśli jednak zostanę w Warszawie przy tych kosztach. Chociaż jeśli jednak jedziemy to jedźmy do Leśnego, przy tych kwotach 20 zł w tę czy nazad za jedynki, salę konferencyjną, brak wesela (i chyba śniadanie skoro przy trójce jest za nie dopłata?) to nie jest zły interes.
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Tycjan »

waffel pisze:(i chyba śniadanie skoro przy trójce jest za nie dopłata?) to nie jest zły interes.
Tak, cena jest w cenie pokoju. O tym pisała Merry wcześniej.
Ja pokieruję kroki w kierunku większości jakby co ;)

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
Filippos
Posty: 2466
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:54
Lokalizacja: Wawa, sercem w Wawie, nogą w wawie i innymi częściami ciała też;))

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Filippos »

waffel pisze:Jax, costi, co myślicie? Nie zostawię Was na lodzie, jak chcecie jechać to się wykosztuję ale nie obrażę się jeśli jednak zostanę w Warszawie przy tych kosztach. Chociaż jeśli jednak jedziemy to jedźmy do Leśnego, przy tych kwotach 20 zł w tę czy nazad za jedynki, salę konferencyjną, brak wesela (i chyba śniadanie skoro przy trójce jest za nie dopłata?) to nie jest zły interes.
Mam w aucie dwa miejsca więc jeśli bardzo chcesz się wykręcić waffel mogę jaxa i costiego przejąć;) Ale generalnie najchętniej to bym z Tobą w coś pograł w nocy w Łabędach lub w leśnym więc lepiej się nie wykręcaj :D
Zwykle gram w to co mam
Moja strona o projektowaniu: http://milunski.com/
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: WRS »

asiok pisze:Co do gierek - mogę przywieźć też coś z mojej kolekcji. Wiem że nie za wielka ale będę samochodem więc nie będziecie musieli taszczyć swoich skarbów ;)
Jako przyjezdny, nieśmiało poproszę o:
Egizia
El Grande
Havana
In the Year of the Dragon
Meuterer
Shogun

Żadnej z nich jeszcze nie znam, ale wszystkie bardzo chciałbym poznać (i moje dwa Skarby!)
asiok pisze:Nie pamiętam teraz, który autobus jedzie w tym kierunku - jeżeli będą zainteresowani proszę o zapytanie i umieszczę właściwe rozkłady jazdy.
Jeśli można to proszę! Zarówno sobotni, jak i niedzielny.
sheva pisze:jakby co moja skromniutka kolekcja http://www.boardgamegeek.com/collection ... dgame&ff=1 tez do waszej dyspozycji.
Ja zawsze chętny na:
Power Grid

a poznałbym
Stone Age
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: jax »

Filippos pisze:
waffel pisze:Jax, costi, co myślicie? Nie zostawię Was na lodzie, jak chcecie jechać to się wykosztuję ale nie obrażę się jeśli jednak zostanę w Warszawie przy tych kosztach. Chociaż jeśli jednak jedziemy to jedźmy do Leśnego, przy tych kwotach 20 zł w tę czy nazad za jedynki, salę konferencyjną, brak wesela (i chyba śniadanie skoro przy trójce jest za nie dopłata?) to nie jest zły interes.
Mam w aucie dwa miejsca więc jeśli bardzo chcesz się wykręcić waffel mogę jaxa i costiego przejąć;) Ale generalnie najchętniej to bym z Tobą w coś pograł w nocy w Łabędach lub w leśnym więc lepiej się nie wykręcaj :D
no to decyduj, waffel, czy jedziesz czy nie, jeśli nie - to faktycznie przerzucimy się do Filipa skoro wyraża zgodę - jest w puli bezpiecznych i sprawdzonych kierowców ;)

[nocleg - dużego wyboru nie ma zostaje Leśny, bo w Łabędach brak miejsc i wesele; pewnie w Gliwicach są dziesiątki innych miejscówek, ale nie będę już robił zamieszania]
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Browarion »

jax pisze:dużego wyboru nie ma zostaje Leśny, bo w Łabędach brak miejsc i wesele...
wesele to owszem, ale brak miejsc to chyba jednak nie.
na razie to cena Łabęd (+ sniadanie) to tyle co i Leśny, plusem jest salka konf., choć płatna.
I nie dla wszystkich jedynki to rozwiązanie optymalne.

Może jednak sprawdźmy co i jak, bo jak 5 osób będzie w Leśny, a 15 w Łabędach (bądź odwrotnie), to to nie będzie "optymalne" ;)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
waffel
Posty: 2600
Rejestracja: 26 lip 2007, 14:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 8 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: waffel »

To ja dla uproszczenia rachunków się wycofuję. Jak macie innego kierowcę to czuję się usprawiedliwiony. Wstyd sknerzyć 50 zł ale tak jakoś. Miłej zabawy :)
Palmer
Posty: 1270
Rejestracja: 13 mar 2010, 15:24
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 120 times
Been thanked: 193 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Palmer »

WRS pisze:
asiok pisze:Co do gierek - mogę przywieźć też coś z mojej kolekcji. Wiem że nie za wielka ale będę samochodem więc nie będziecie musieli taszczyć swoich skarbów ;)
Jako przyjezdny, nieśmiało poproszę o:
Egizia
El Grande
Havana
In the Year of the Dragon
Meuterer
Shogun

Żadnej z nich jeszcze nie znam, ale wszystkie bardzo chciałbym poznać (i moje dwa Skarby!)
Chętnie bym się przysiadł do szkoleniowej partii El Grande, a także dorzucił jeszcze do listy WRS AoE III :wink:
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: macike »

wc pisze:80 za noc??
wypisuję się z hotelu
No i skończyło się dokoptowanie. Dla mnie może być 1ka.
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 33 times
Been thanked: 13 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: stalker »

Tam są tylko jedynki?? Jeśli tak, to chyba poszukam jakiegoś Ibisa czy innego paskudztwa, trudno, ominie mnie nocne granie...
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: costi »

To w koncu na czym stoimy z noclegami, bo juz sie zgubilem?
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: monga »

No więc tak, jeśli chodzi o Łabędy to tam miejsca raczej są, tylko w tych pokojach o najwyższym standardzie.

Ja, Browarion, MoniQ i Tycjan na dzień dzisiejszy śpimy w Łabędach, mamy zrobione rezerwacje i pewnie tak już zostanie.
Awatar użytkownika
Filippos
Posty: 2466
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:54
Lokalizacja: Wawa, sercem w Wawie, nogą w wawie i innymi częściami ciała też;))

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Filippos »

monga pisze:No więc tak, jeśli chodzi o Łabędy to tam miejsca raczej są, tylko w tych pokojach o najwyższym standardzie.

Ja, Browarion, MoniQ i Tycjan na dzień dzisiejszy śpimy w Łabędach, mamy zrobione rezerwacje i pewnie tak już zostanie.
No to my z Mustafą w takim razie na rympał dołączamy do Łabęd :D 8)

Ps. Właśnie dostałem potwierdzenie rezerwacji za średnią cenę (klasa standard), czyli 50 od łebka. To jest drogo? W najtańszym jest 10 pln taniej od łba! Nie róbmy scen, za to się nawet karcianki żadnej nie kupi :wink:
Ps2. Jax, Costi potwierdźcie proszę lub zaprzeczcie przesiadce do mojego wehikułu cobyśmy jasność mieli.
Zwykle gram w to co mam
Moja strona o projektowaniu: http://milunski.com/
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: skanna »

Filippos pisze: Ps. Właśnie dostałem potwierdzenie rezerwacji za średnią cenę (klasa standard), czyli 50 od łebka. To jest drogo?
To nie jest drogo, ale w weekend pani nie przyjmowała w ogóle rezerwacji na klasę standard, tylko na comfort plus, najdroższą.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
BMC
Posty: 120
Rejestracja: 08 maja 2008, 23:37
Lokalizacja: Radom

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: BMC »

Na tą chwilę w Łabędach nie ma już wolnych pokoi w klasie standard, ale nic to poszedłem za resztą i zarezerwowałęm pokój dwuosobowy :) do zobaczyska w sobotę rano :D
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Tycjan »

Filippos pisze:No to my z Mustafą w takim razie na rympał dołączamy do Łabęd :D 8)
Hehe no to Biuro będzie prawie w komplecie :)
Brakuje nam tylko Vapora.

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
Filippos
Posty: 2466
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:54
Lokalizacja: Wawa, sercem w Wawie, nogą w wawie i innymi częściami ciała też;))

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Filippos »

Tycjan pisze:
Filippos pisze:No to my z Mustafą w takim razie na rympał dołączamy do Łabęd :D 8)
Hehe no to Biuro będzie prawie w komplecie :)
Brakuje nam tylko Vapora.
Właśnie! Gdzie jest Vappor? Gdzie jest Vappor?...
Bez niego ciężko będzie przysiąść do nocnej partyjkji skrob skroba :) W końcu to on jest ekspertem od zasad 8)
Zwykle gram w to co mam
Moja strona o projektowaniu: http://milunski.com/
Awatar użytkownika
MoniQ
Posty: 143
Rejestracja: 27 paź 2009, 07:36
Lokalizacja: Opole

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: MoniQ »

Filippos pisze: Właśnie! Gdzie jest Vappor? Gdzie jest Vappor?...
Bez niego ciężko będzie przysiąść do nocnej partyjkji skrob skroba :) W końcu to on jest ekspertem od zasad 8)
:lol:
i kto nas przeprowadzi przez zawiłości gry z bochnem chleba dostarczającym mleko :D
Strzeż się popełnienia morderstwa! Prowadzi ono do kradzieży, a stąd krok tylko jeden do kłamstwa [J. Tuwim]
ODPOWIEDZ