Jakie gry z dużą losowością na min. 3 osoby

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
akaro
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2010, 00:29

Jakie gry z dużą losowością na min. 3 osoby

Post autor: akaro »

Witam, szukam gier z dużą losowością,coś jak Osadnicy z Catanu, Ryzyko na min 3 graczy. Jeszcze pytanie odnośnie Osadników, czy dodatek MIASTA I RYCERZE Z CATANU jest warty zakupu? przyznam,że gra na 3 osoby jest calkiem fajna. rozgrywka trwa 2-3 godziny,szukam gier w takim stylu,gdzie nie wszystko zależy do kombinowania głową.
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4490
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka
Has thanked: 1450 times
Been thanked: 1104 times

Re: Jakie gry z dużą losowością na min. 3 osoby

Post autor: garg »

OGROMNA losowość jest np. w Jamaice - polecam :)

No i zajrzyj tutaj:

http://www.boardgamegeek.com/boardgamem ... ce-rolling
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
cezaras
Posty: 1926
Rejestracja: 08 maja 2008, 13:15
Lokalizacja: Reda
Has thanked: 15 times
Been thanked: 16 times

Re: Jakie gry z dużą losowością na min. 3 osoby

Post autor: cezaras »

RA - DICE GAME - fajna giera, aczkolwiek jak kostki nie sprzyjają to nic nie zrobisz,
albo Can't Stop - gra, która jest zaprzeczeniem tego co cenię w Eurograch, ale jest rewelacyjna :)

sporo rzucasz kostkami w Kingsburgu, ale to nie jest tak, że jak masz słabe wyniki, to na pewno przegrałeś. a klimacik fajny
Awatar użytkownika
Targowo.Istore
Posty: 176
Rejestracja: 19 mar 2010, 08:43

Re: Jakie gry z dużą losowością na min. 3 osoby

Post autor: Targowo.Istore »

Jest kilka dobrych gier z dużą losowością. Może podaj jeszcze mniej więcej budżet jaki posiadasz na zakup gry. A czy próbowaliście grac w Osadników z Catanu? Bo jeśli tak,to dodatek również powinien Wam sie spodobac.
Awatar użytkownika
lou
Posty: 154
Rejestracja: 28 sty 2010, 15:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 27 times
Been thanked: 34 times

Re: Jakie gry z dużą losowością na min. 3 osoby

Post autor: lou »

polecam Caldwallon, wszystkie walki, rabunki to los (no, troszke mozna mu pomagac :D )
"Humans need fantasy to be human. "
— Terry Pratchett
moje gry
akaro
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2010, 00:29

Re: Jakie gry z dużą losowością na min. 3 osoby

Post autor: akaro »

budżet akurat może być większy,to bedzie kolejna gra ze "zrzutką",250zl moze byc, fajnie jakby była po polsku gdyż w naszym składzie mamy zawsze dużo niedomowien i małych kłotni,ale gra ma wtedy wieksza pikanterię. gry kupujecie prze allegro czy przez jakies portale?ktore sa wiarygodne?
Awatar użytkownika
FormatC
Posty: 405
Rejestracja: 27 wrz 2007, 15:39
Lokalizacja: Lodz

Re: Jakie gry z dużą losowością na min. 3 osoby

Post autor: FormatC »

Wiekszosc osob na tym forum (tak sadze) kupuje gry w sklepach internetowych. Tutaj np.: http://i-szop.pl/ mozesz sobie sprawdzic, w ktorym sklepie gra, ktorej szukasz, jest dostepna i w jakiej cenie. Zamawialam juz chyba z co najmniej pieciu roznych sklepow (Rebel, Wargamer, Bard, Planszoweczka i Planszomania) i nigdy nie bylo zadnych problemow. :) To, co mi sie szczegolnie podobalo to to, ze w zasadzie w kazdym przypadku bylam szczegolowo informowana o statusie mojego zamowienia -> przyjete do realizacji, zapakowane, wyslane; malo kupuje na allegro, ale zdaje sie, ze cos takiego raczej nie jest tam standardem... :? I musisz sie zastanawiac - dostali pieniadze? wyslali? a moze wyjechali sobie na wakacje i nie zrealizuja zamowienia w ciagu najblizszych dwoch tygodni... :?
ODPOWIEDZ