[Tychy] Spotkania planszówkowców w Wenecji

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

Jar pisze:W Katowicach ponoć w Bardzie w piątki grywają w planszówki - tak kiedyś twierdził koleś stojący tam za ladą
Kiedys grywali, jak jest teraz to nie wiem.
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
Evenfall
Posty: 612
Rejestracja: 25 cze 2007, 10:31
Lokalizacja: Kobiór
Has thanked: 98 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Evenfall »

Witam wszystkich fanów planszówek.

To ja z ekipą grałem w ostatni piątek w Avanti w Railroad Tycoon. W ten piątek też będziemy kolo 17. W sumie tego będzie ze 4 albo 3 osoby. Będziemy znowu grali w Tycoona, a później w Wysokie Napięcie. Jeśli ktoś chce się przyłączyć zapraszamy.

Trochę szkoda, że spotkania w Avanti umierają. Odkryliśmy je niedawno i z pewnością będzie wpadać sobie troszkę popykać.

Moje gierki:
Arkham Horror + dodatki
Fury of Dracula
World of Warcraft
Railroad Tycoon

P.S. Jar jeśli będziesz, a nie jest to dla Ciebie problem, pliss weź Thurn and Taxis. Ostatnio widziałem, że masz tą gierkę i z chęcią bym ją zobaczył.
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

Bardzo chetnie bym zagral w Railroad Tycoon (jak wyscie to na tamtych stolach rozlozyli??), ale niestety prowadze spotkanie z planszowkami w Katowicach :<

No coz, innym razem.

Pzdr
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
Evenfall
Posty: 612
Rejestracja: 25 cze 2007, 10:31
Lokalizacja: Kobiór
Has thanked: 98 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Evenfall »

Trochę było ciężko, bo faktycznie z planszą to przesadzili w tej gierce. Ale jakoś się nam udało.

I jeszcze jedna sprawa: Kumpel chciałby w następny piątek albo jeszcze później "wytoczyć" Twilight Imperium + dodatek. I pytanie jest czy byli by chętni, bo wiem, że nie każdemu się takie klimaty podobają :P
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

Evenfall pisze:Trochę było ciężko, bo faktycznie z planszą to przesadzili w tej gierce. Ale jakoś się nam udało.

I jeszcze jedna sprawa: Kumpel chciałby w następny piątek albo jeszcze później "wytoczyć" Twilight Imperium + dodatek. I pytanie jest czy byli by chętni, bo wiem, że nie każdemu się takie klimaty podobają :P
Ja na TI jak najbardziej - pytanie tylko czy jest sens to wytoczyc w Avanti? Co jak co - ta gierka troche miejsca chyba zajmuje. Moze wpadniecie kiedys do Katowic do Flamberga? A jesli nie to i tak dopiszcie mnie do listy chetnych ;)
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

Evenfall pisze:P.S. Jar jeśli będziesz, a nie jest to dla Ciebie problem, pliss weź Thurn and Taxis. Ostatnio widziałem, że masz tą gierkę i z chęcią bym ją zobaczył.
Na pewno ma ten tytul Garet.
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
MG
Posty: 195
Rejestracja: 28 cze 2007, 12:34
Lokalizacja: Tychy

Post autor: MG »

Witam wszystkich :)

Jeśli byliby chętni na TI3, to tak jak Evenfall napisał, mógłbym go kiedyś przytargać. Myślę, że zmieści się na stole a Avanti, skoro Tycoon się zmieścił :lol:
Ktoś jeszcze byłby zainteresowany?
Awatar użytkownika
Użytkownik 21
Posty: 64
Rejestracja: 01 paź 2006, 15:58
Lokalizacja: tychy

Post autor: Użytkownik 21 »

W tym tygodniu ja sie pojawie. Z tego co wyczytalem pare osob ma sie pojawic. Nie mylę się? Do zobaczenia
Mam 16 lat.
Planszówkowcem jestem z wyboru.
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

MG pisze:Witam wszystkich :)

Jeśli byliby chętni na TI3, to tak jak Evenfall napisał, mógłbym go kiedyś przytargać. Myślę, że zmieści się na stole a Avanti, skoro Tycoon się zmieścił :lol:
Ktoś jeszcze byłby zainteresowany?
nei wiem czy akurat ta pozycja jest na spotkania tego typu :) tu trzeba posiedzieć z minimum 6 godzin i to bite :)
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

MacDante pisze:
MG pisze:Witam wszystkich :)

Jeśli byliby chętni na TI3, to tak jak Evenfall napisał, mógłbym go kiedyś przytargać. Myślę, że zmieści się na stole a Avanti, skoro Tycoon się zmieścił :lol:
Ktoś jeszcze byłby zainteresowany?
nei wiem czy akurat ta pozycja jest na spotkania tego typu :) tu trzeba posiedzieć z minimum 6 godzin i to bite :)
No wlasnie :S
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
MG
Posty: 195
Rejestracja: 28 cze 2007, 12:34
Lokalizacja: Tychy

Post autor: MG »

AvantaR pisze:
MacDante pisze:
MG pisze:Witam wszystkich :)

Jeśli byliby chętni na TI3, to tak jak Evenfall napisał, mógłbym go kiedyś przytargać. Myślę, że zmieści się na stole a Avanti, skoro Tycoon się zmieścił :lol:
Ktoś jeszcze byłby zainteresowany?
nei wiem czy akurat ta pozycja jest na spotkania tego typu :) tu trzeba posiedzieć z minimum 6 godzin i to bite :)
No wlasnie :S
Może jednak warto kiedyś spróbować. Nie wiem tylko do której ta knajpa jest czynna.
Awatar użytkownika
Evenfall
Posty: 612
Rejestracja: 25 cze 2007, 10:31
Lokalizacja: Kobiór
Has thanked: 98 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Evenfall »

Macie trochę racji. Głupio by było jakby nas stamtąd wyprosili pod koniec jakiejś emocjonującej rozgrywki. Skoro zaczynamy o 17 to 17+6 = 23. To już chyba na granicy przyzwoitości jeśli chodzi o tą knajpę. Nie jest to pub tylko restauracja. Wiec może być ciężko.

A czytałem, że są partie i po 10 godzin. :D
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

nie liczac czasu na rozłożenie i złożenie gry :)

ASle to Off topic... umówcie sie w dumu w jedną z sobótek wtedy można pograć :) nasz rekord w TI3 to 11 godzin i to tylko 4 tury :) i nie skończyliśmy :)
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

Avanti jest otwarte do godziny 22. Po za tym tak jak Evenfall napisal - to jest restauracja, a nie knajpa. Przesadne rozwalenie sie, tez moze nie byc mile widziane. Moze faktycznie umowimy sie u kogos w domu, lub sprobujemy tej drugiej knajpy o ktorej pisal Garet kiedys.

Albo tak jak mowilem - we Flambergu ;)
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
Jar
Posty: 422
Rejestracja: 02 sty 2007, 17:10
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Jar »

TI3 - brzmi nieźle, chętnie bym spróbował.
Co do grania w to w Avanti to raczej czasowo marny pomysł. Skup Kultura ma strasznie małe stoliki niestety. Pozostaje czyjaś chata. można by u mnie ale dopiero jak skończe remont, a to potrwa co najmniej miesiąc, albo i dwa. Ale w dalszej perspektywie można myśleć o naszym domku jako alternatywie (żonka też grywa w planszóweczki :-)
CO do TuT to faktycznie jest to gra Gareta, ale że mam ją w piątek mu oddać to napewno przyniosę. Bedę koło 17-tej, ale tylko na dwie godziny :-(
po za tym powtarzam: jak bedą chętni i gry to możemy sobie w Avanti szpilać i przez wakacje. Ja bardzo chętnie, choć na pewno nie w co tydzień.
Awatar użytkownika
Pat_Garret
Posty: 205
Rejestracja: 20 kwie 2006, 21:01
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Pat_Garret »

Na ostatnim spotkaniu pograłem sobie trochę w Samuraja, a na stole obok toczyła się rozgrywka w potężnego Railroad Tycon. Nie wiem jakim códem się ta gra na stole zmieściła :wink:. W sumie przyszło sześć osób. Jak narazie zawieszamy spotkania ale jak ktoś chce się umówić na partyjkę w planszówki to wystarczy napisać i na pewno w jakiś dzień można wpaść i sobie pogra :wink:.
"Over the hills and far away..."
Awatar użytkownika
Kajetan8
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2006, 10:34
Lokalizacja: Wola k.Pszczyny, woj. Śląskie

Post autor: Kajetan8 »

Sporo czasu mnie nie było, wybaczcie. Znowu jednak mam ochotę w coś pograć. Napiszcie kiedy i gdzie gracie - chętnie się dołączę. :)
Dobry plan dziś jest lepszy od doskonałego jutro. /prawo Pattona
Awatar użytkownika
Użytkownik 21
Posty: 64
Rejestracja: 01 paź 2006, 15:58
Lokalizacja: tychy

Post autor: Użytkownik 21 »

W ten piątek też będe. Wezme ze sobą neuro i jak się chętni znajdą to pogramy. Piszcie kto będzie
Avantar pojawisz się ??
Mam 16 lat.
Planszówkowcem jestem z wyboru.
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

Użytkownik 21 pisze:W ten piątek też będe. Wezme ze sobą neuro i jak się chętni znajdą to pogramy. Piszcie kto będzie
Avantar pojawisz się ??
Nie, bede gral sobie na konwencie w Raciborzu. Milej zabawy wiec ;)
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
Evenfall
Posty: 612
Rejestracja: 25 cze 2007, 10:31
Lokalizacja: Kobiór
Has thanked: 98 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Evenfall »

Niestety mnie też nie będzie. Mam spotkanie integracyjne w robocie. :(
Awatar użytkownika
Kajetan8
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2006, 10:34
Lokalizacja: Wola k.Pszczyny, woj. Śląskie

Post autor: Kajetan8 »

No cóż, zważywszy na pogodę i pracę tym razem również i ja nie mogę się pojawić. :(
Dobry plan dziś jest lepszy od doskonałego jutro. /prawo Pattona
Awatar użytkownika
Evenfall
Posty: 612
Rejestracja: 25 cze 2007, 10:31
Lokalizacja: Kobiór
Has thanked: 98 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Evenfall »

Czy będzie ktoś w piątek 20.07 ? Nie wiem czy warto wpadać, czy już zupełnie spotkania w Avanti RIP ?
Awatar użytkownika
Jar
Posty: 422
Rejestracja: 02 sty 2007, 17:10
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Jar »

Nie RIP tylko przerwa. Zasadnczo umawialiśmy się na przerwę wakacyjna. Ludzie są w rozjazdach, itp. We wrześniu znowu się zbieramy.
Awatar użytkownika
Evenfall
Posty: 612
Rejestracja: 25 cze 2007, 10:31
Lokalizacja: Kobiór
Has thanked: 98 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Evenfall »

W ten piątek też wpadniemy. Komu sie będzie nudziło, a nie wyjechał zapraszam.

Gramy najprawdopodobniej w:

1. Caylus
2. Blue Moon City
3. Warrior Knights (moze)
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

Ja juz w piatek niestety na paprocanach bede sie bawil, takze odpadam :( A szkoda, bo Warrior Knights bardzo lubie :<
Gór mi mało i trzeba mi więcej
ODPOWIEDZ