Spotkanie w Sosnowcu

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
max_star
Posty: 125
Rejestracja: 21 wrz 2005, 11:49
Lokalizacja: Sosnowiec

Spotkanie w Sosnowcu

Post autor: max_star »

Jest ktos chetny na gre w Sosnowcu?
Zdecydowanie zagram: Rosyjskie Koleje
Z chęcią zagram: Caylus
Zawsze zagram: Zimna Wojna
Awatar użytkownika
magole
Posty: 714
Rejestracja: 12 sty 2010, 12:39
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 4 times
Been thanked: 33 times

Re: Spotkanie w Sosnowcu

Post autor: magole »

max_star pisze:Jest ktos chetny na gre w Sosnowcu?
Jasne że jest, zawsze i bardzo chętnie :)
Awatar użytkownika
magole
Posty: 714
Rejestracja: 12 sty 2010, 12:39
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 4 times
Been thanked: 33 times

Re: Spotkanie w Sosnowcu

Post autor: magole »

Jest jeszcze jeden wątek w którym możesz dowiedzieć się trochę o sosnowieckich spotkaniach:
http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... f=4&t=4318

Generalnie nie ma takowych w miejscu publicznym, a szkoda. Wiem że kilka razy były spotkania w "Pod Spodem', niestety w takich terminach które dla mnie były nie do przejścia (zawsze miałem innego wcześniej zaplanowane).

Jakieś propozycje?
kesur
Posty: 62
Rejestracja: 24 lut 2012, 17:11
Lokalizacja: Sydney NSW
Kontakt:

Re: Spotkanie w Sosnowcu

Post autor: kesur »

Witam!
Wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem magicznego czarnego stolika... :)
Teraz w moim mieszkanku na osiedlu akademickim o powierzchni 34m2 mam stół 90x90 , który za jednym pociągnieciem powiększa się do 240x90 :D
Do tego nowe wygodne krzesła - a jest się czym chwalić bo wcześniej były relikty z prl-u:)
Teraz wkońcu można grać !
Awatar użytkownika
magole
Posty: 714
Rejestracja: 12 sty 2010, 12:39
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 4 times
Been thanked: 33 times

Re: Spotkanie w Sosnowcu

Post autor: magole »

kesur pisze:Witam!
Wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem magicznego czarnego stolika... :)
Teraz w moim mieszkanku na osiedlu akademickim o powierzchni 34m2 mam stół 90x90 , który za jednym pociągnieciem powiększa się do 240x90 :D
Do tego nowe wygodne krzesła - a jest się czym chwalić bo wcześniej były relikty z prl-u:)
Teraz wkońcu można grać !
Moje gratulacje, to kiedy oblewamy nowy nabytek (testujemy na nim planszówki) :D
Do końca lipca siedzę w Sosnowcu (ale chwilowo niezmotoryzowany) więc mogę spróbować tam dotrzeć :)
kesur
Posty: 62
Rejestracja: 24 lut 2012, 17:11
Lokalizacja: Sydney NSW
Kontakt:

Re: Spotkanie w Sosnowcu

Post autor: kesur »

Nareszcie mam do czego zapraszać więc wkońcu możemy się umówić!
Gorsza sprawa to kobieta, która mi zabrania zapraszać nieznajomych do mieszkania...
Według niej z spotkań z internetu to mozna zostać tylko ofiarą kradzieży , gwałtu, morderstwa itp itd.
No i jak to do kobiety - żadne argumenty nie docierają, nie ważne czy to forum tematyczne, że ktoś się tu wypowiada od długiego czasu, nic z tego - "wampir z Sosnowca też miał 50 lat, żone i 2 dzieci" (jej ulubione porównanie:)
No ale jak to z kobietą wystarczy odpowiednio zadziałać, obiecać mały remoncik, w ostateczności wysłać do mamusi i sprawa załatwiona :D
Inna kwestia, że umówić się tak żeby kilka osób naraz miało czas to zawsze problem ale to jest do przejścia:)

A chętnie zagram w całą twoją liste, zaczynając od Caylusa! (następny cel kupna wersja pl)
Awatar użytkownika
magole
Posty: 714
Rejestracja: 12 sty 2010, 12:39
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 4 times
Been thanked: 33 times

Re: Spotkanie w Sosnowcu

Post autor: magole »

kesur pisze:Nareszcie mam do czego zapraszać więc wkońcu możemy się umówić!
Gorsza sprawa to kobieta, która mi zabrania zapraszać nieznajomych do mieszkania...
Według niej z spotkań z internetu to mozna zostać tylko ofiarą kradzieży , gwałtu, morderstwa itp itd.
No i jak to do kobiety - żadne argumenty nie docierają, nie ważne czy to forum tematyczne, że ktoś się tu wypowiada od długiego czasu, nic z tego - "wampir z Sosnowca też miał 50 lat, żone i 2 dzieci" (jej ulubione porównanie:)
Spoko, jakoś się dogadamy, a może tak aby przełamać lody spotkamy się u wampira ;)
Swoją drogą znam też małżeństwa które zapoznały się przez internet, więc jest i druga strona medalu :)
Awatar użytkownika
magole
Posty: 714
Rejestracja: 12 sty 2010, 12:39
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 4 times
Been thanked: 33 times

Re: Spotkanie w Sosnowcu

Post autor: magole »

No i udało się spotkać w doborowym towarzystwie w Sosnowcu :)
Na nowym stole pojawił się Caylus, moja ulubiona gra w którą systematycznie przegrywam, ale chociaż będę mógł się chwalić ilością rozegranych partii, a co tam :)
Po szybkim wytłumaczeniu zasad zasiedliśmy do 4-osobowej partyjki. Od początku dominowało drewno i i tak pozostało prawie do końca, kamienne budynki pojawiły się w ostatnim etapie, za to drewniane wybudowaliśmy prawie wszystkie. Rozgrywka niezwykła, ale bardzo przyjemna. Pomimo wybudowania jedynego na planszy prestiżowego budynku z dwoma łaskami, nie udało mi się dogonić kesura który wygrał.
Stół dał radę :)
Dzięki za zaproszenie i fantastyczną atmosferę :)
Następne spotkanie mam nadzieję że niedługo, zapraszam na Zagórze, co niektórzy wiedzą gdzie 8)
kesur
Posty: 62
Rejestracja: 24 lut 2012, 17:11
Lokalizacja: Sydney NSW
Kontakt:

Re: Spotkanie w Sosnowcu

Post autor: kesur »

No to muszę chyba przeprosić za niegościnność - wkońcu nowi gracze, ulubiona gra... i znowu porażka :)
Następny raz prędzej czy później nadejdzie. Tym razem postaram się przegrać choć ciężko mi to przychodzi :P
Dla kobiety już "nie taki straszny ten wampir" więc moje drzwi są już zawsze otwarte!
ODPOWIEDZ