Radio Gra (Michał Stawicki)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Radio Gra (Michał Stawicki)

Post autor: BOLLO »

Zapytany przez redaktora co będę robił w Sylwestra odpowiedziałem krótko viralowym tekstem - "Bede grał w gre"

I w sumie na tym można by zakończyć, ale owo granie jednak się różni od tego wypowiedzianego na YouTubie. Jestem graczem planszówkowym a od niedawna również twórcą i ilustratorem. Nastrojony pozytywnie we współpracy z moim miastem Dzierżoniów stworzyłem projekt, który od dawna w duszy mi grał. "Radio Gra"

Radio Gra jest to szybka gra karciana w której gracze będą starali się wyprodukować trzy jak najlepsze radioodbiorniki zdobywając tym samym największa liczbę punków. Jednak trzeba odpowiednio planować swoje ruchy i być czujnym aby przeciwnicy nie wykradli twoich pomysłów lub aby nie doszło do "spięcia" twoich radioodbiorników.

Zapraszam wszystkich was do grania w "Radio Gra" i poznawania historycznych produktów naszej rodzimej marki Diora.

-Michał Stawicki



Obrazek

**************************************************************************************************************************************************************************************************************
Mam wielki zaszczyt zaprezentować najnowszą grę mojego brata Michała która to swoją premierę miała w maju tego roku.
Wszystkich zainteresowanych tym tytułem odsyłam do instrukcji którą można pobrać w celu poznania zasad oraz mechaniki gry.

Videoinstrukcja i opis gry na YT
https://www.youtube.com/watch?v=o-jKcIPw3xQ&t=31s
Obrazek

INSTRUKCJA RADIO GRA
FAQ do instrukcji:
Spoiler:

Grę można nabyć bezpośrednio w Urzędzie Miasta Dzierżoniów w cenie 21,98 zł. Istnieje również możliwość zamówienia gry z wysyłką u mnie poprzez kontakt na PW. Zostaną wówczas doliczone koszty za wysyłkę.

Poniżej zostawiam wam kilka linków z promocji gry oraz zdjęcia samego produktu jak i rozgrywek.
https://wroclaw.tvp.pl/61472607/radio-gra

https://dzierzoniow.naszemiasto.pl/radi ... c3-8816169

https://www.radiowroclaw.pl/articles/vi ... e-karciana

https://wroclaw.tvp.pl/60466753/dzierzo ... e-karciana

Spoiler:
Życzę dobrej zabawy!
Spoiler:
Ostatnio zmieniony 03 lis 2022, 12:57 przez BOLLO, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8801
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2707 times
Been thanked: 2394 times

Re: Radio Gra (Michał Stawicki)

Post autor: Curiosity »

Gratuluję Michałowi i życzę powodzenia. Mam nadzieję, że gra przed jej wydaniem, trafiła do dobrego korektora.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Radio Gra (Michał Stawicki)

Post autor: BOLLO »

Curiosity pisze: 07 cze 2022, 10:47 Gratuluję Michałowi i życzę powodzenia. Mam nadzieję, że gra przed jej wydaniem, trafiła do dobrego korektora.
Dziękuję za miłe słowa. Głowy nie dam ale korektą zajmował się Urząd więc mam nadzieję że wszystko wypadło z ich strony dobrze.
Awatar użytkownika
bajbaj
Posty: 1128
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:39
Has thanked: 885 times
Been thanked: 644 times

Re: Radio Gra (Michał Stawicki)

Post autor: bajbaj »

BOLLO, również gratulacje dla brata. Może szykuje się cała radiowa seria (myślę o Twojej Diorze)?
Spoiler:
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Radio Gra (Michał Stawicki)

Post autor: BOLLO »

bajbaj pisze: 07 cze 2022, 11:56 BOLLO, również gratulacje dla brata. Może szykuje się cała radiowa seria (myślę o Twojej Diorze)?
Spoiler:
Albo trylogia niczym u E. Langa? Czas pokaże nie mówię że nie. Natomiast co do tego "wyjścia" z DDZ to jak najbardziej jesteśmy z bratem otwarci. Za jakiś czas zdradzę wam kolejny projekt nad którym pracuję. Kto wie może brat ponownie będzie chciał ten projekt z ilustrować.

Co do "Radio Gra" to powiem wam że fajny fillerek. Szybki ale i potrafi być wredny jak ktoś będzie komuś kłody pod nogi podkładał. A może ktoś z was chciałby być "hubem" w swojej okolicy i rozprowadzić kilka sztuk?
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 906
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 301 times
Been thanked: 218 times

Re: Radio Gra (Michał Stawicki)

Post autor: Seraphic_Seal »

Miałem okazję zagrać.
Musieliśmy odwiedzić punkt promocji miasta z innego powodu i przy okazji kupiliśmy grę. Siostra już coś wcześniej o niej słyszała, a jak usłyszała cenę to bez zastanowienia kupiła. Zagrałem raz - przyznam, że nie przewiduję, żebym znowu sięgnął po ten tytuł (ale to głównie kwestia tego, że nie przepadam za tego typu grami). Ale może młoda będzie nalegała i zagramy.

Ogólny zarys gry jak najbardziej przyjemny - prosta, dość szybka karcianka, mocno kojarząca mi się z grą "zupka chińska", ogólnie gra trochę w stylu "spacer po burano". Graficznie ładnie zrealizowana.

Ale trochę nie rozumiem pewnych decyzji jeśli chodzi o rozgrywkę oraz pewnych elementów instrukcji (grane raz, nie wiem czy widzieliśmy wszystkie karty)
1) Zakończenie gry natychmiast po skończeniu przez któregoś gracza trzeciego urządzenia. No jednak przydałoby się dokończyć przynajmniej kolejkę, bez tego pierwszy gracz będzie zawsze miał co najmniej tyle ruchów co ostatni, a ostatni co najwyżej tyle co pierwszy. Jednak (według mnie) gra jest zbyt prosta i krótka, żeby kończyć grę w środku kolejki.
2) Pewne niejasności w instrukcji, np:
- karty jokerów. Mechanicznie niby zastępują karty części. Są jednak osobno wypisane w spisie elementów, a zapakować można tylko radio z co najmniej jedną częścią. Jak dla mnie brak sprecyzowania, czy można spakować radio z dołączonym tylko jokerem.
- dobieranie kart. Można mieć maksymalnie 3 karty na ręce. Ale mając już 3 mogę dobrać 4. i jedną odrzucić czy wcale nie mogę wtedy dobierać?
- karty zwarcia/spięcia czy jak one się tam nazywały. Po co? Nie widziałem możliwości zagrywania ich na przeciwników, a dla samego siebie nie ma to sensu - ani nie może to być ta jedna część wymagana do zmontowania radioodbiornika ani nie może to być karta spełniająca trójkę identycznych kart. Jedyne zastosowanie jakie widzę to gdy faktycznie nie można dobrać kart mając już 3 i trzeba się ich gdzieś pozbyć, wtedy może też akcja zezłomowania byłaby bardziej sensowna.
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Radio Gra (Michał Stawicki)

Post autor: BOLLO »

Miałem okazję zagrać.
Musieliśmy odwiedzić punkt promocji miasta z innego powodu i przy okazji kupiliśmy grę. Siostra już coś wcześniej o niej słyszała, a jak usłyszała cenę to bez zastanowienia kupiła. Zagrałem raz - przyznam, że nie przewiduję, żebym znowu sięgnął po ten tytuł (ale to głównie kwestia tego, że nie przepadam za tego typu grami). Ale może młoda będzie nalegała i zagramy.
Przede wszystkim wielkie dzięki że skusiłeś się na zakup i opisanie swoich wrażeń z rozgrywki tu na forum.
Ogólny zarys gry jak najbardziej przyjemny - prosta, dość szybka karcianka, mocno kojarząca mi się z grą "zupka chińska", ogólnie gra trochę w stylu "spacer po burano". Graficznie ładnie zrealizowana.
Taki był zamysł od początku powstawania tego projektu. Gra miała być bardzo szybka na 10-15min a zasady bardzo proste niczym w "Wirusie" aby każdy w szczególności osoby nie związane z grami mogły w tę grę zagrać.
Ale trochę nie rozumiem pewnych decyzji jeśli chodzi o rozgrywkę oraz pewnych elementów instrukcji (grane raz, nie wiem czy widzieliśmy wszystkie karty)
1) Zakończenie gry natychmiast po skończeniu przez któregoś gracza trzeciego urządzenia. No jednak przydałoby się dokończyć przynajmniej kolejkę, bez tego pierwszy gracz będzie zawsze miał co najmniej tyle ruchów co ostatni, a ostatni co najwyżej tyle co pierwszy. Jednak (według mnie) gra jest zbyt prosta i krótka, żeby kończyć grę w środku kolejki.
Dobrze grałeś. Gra kończy się automatycznie jak któryś z graczy zrobi 3ci odbiornik lub skończy się talia. Ta gra to wyścig z czasem i "opłaca" się zrobić radio które da ci nawet zaledwie 2pkt tylko po to aby właśnie zakończyć grę przed swoim przeciwnikiem. Po przegranej przeważnie pada zdanie "Teraz ja zaczynam, gramy jeszcze raz ....teraz się na pewno odegram" I tak mijają kolejne partie za partią.
2) Pewne niejasności w instrukcji, np:
- karty jokerów. Mechanicznie niby zastępują karty części. Są jednak osobno wypisane w spisie elementów, a zapakować można tylko radio z co najmniej jedną częścią. Jak dla mnie brak sprecyzowania, czy można spakować radio z dołączonym tylko jokerem.
Oczywiście że możesz spakować radio z "jokerem". Warunkiem jest to jakie to jest radio. Jeżeli jest to np Pionier z obrazka powyżej to jest to zgodne z regułami. Pamiętaj że "joker" zastępuję KAŻDĄ część i to ty decydujesz jaką częścią on jest. Czyli możesz mieć np radio składające się z samych "jokerów".
- dobieranie kart. Można mieć maksymalnie 3 karty na ręce. Ale mając już 3 mogę dobrać 4. i jedną odrzucić czy wcale nie mogę wtedy dobierać?
Nie. W każdym momencie gry możesz mieć 3 karty więc najpierw musisz odrzucić kartę z ręki i dopiero później możesz dobrać.
- karty zwarcia/spięcia czy jak one się tam nazywały. Po co? Nie widziałem możliwości zagrywania ich na przeciwników, a dla samego siebie nie ma to sensu - ani nie może to być ta jedna część wymagana do zmontowania radioodbiornika ani nie może to być karta spełniająca trójkę identycznych kart. Jedyne zastosowanie jakie widzę to gdy faktycznie nie można dobrać kart mając już 3 i trzeba się ich gdzieś pozbyć, wtedy może też akcja zezłomowania byłaby bardziej sensowna.
Ależ te karty to właśnie kwintesencja gry. Zauważ że karty spięcia dają -2pkt. A to oznacza że możesz je podrzucać przeciwnikowi aby zablokować mu ilość kart w danym modelu odbiornika i jednocześnie zabrać mu 2pkt z ostatecznego zrobionego odbiornika. Czyli to taka przeszkadzajka i w tym celu powinno się tych kart używać.

W planach mam tak jak pisałem umieścić na YT mimo to film z videoinstrukcją i przykładową rozgrywką. Mam nadzieję że taki film pomoże i odpowie na większość niejasności.
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 906
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 301 times
Been thanked: 218 times

Re: Radio Gra (Michał Stawicki)

Post autor: Seraphic_Seal »

BOLLO pisze: 22 cze 2022, 12:39
- karty zwarcia/spięcia czy jak one się tam nazywały. Po co? Nie widziałem możliwości zagrywania ich na przeciwników, a dla samego siebie nie ma to sensu - ani nie może to być ta jedna część wymagana do zmontowania radioodbiornika ani nie może to być karta spełniająca trójkę identycznych kart. Jedyne zastosowanie jakie widzę to gdy faktycznie nie można dobrać kart mając już 3 i trzeba się ich gdzieś pozbyć, wtedy może też akcja zezłomowania byłaby bardziej sensowna.
Ależ te karty to właśnie kwintesencja gry. Zauważ że karty spięcia dają -2pkt. A to oznacza że możesz je podrzucać przeciwnikowi aby zablokować mu ilość kart w danym modelu odbiornika i jednocześnie zabrać mu 2pkt z ostatecznego zrobionego odbiornika. Czyli to taka przeszkadzajka i w tym celu powinno się tych kart używać.
Aż specjalnie poszedłem wyciągnąć instrukcję. Nigdzie nie znalazłem ani słowa o możliwości zagrywania swoich kart w przestrzeni przeciwnika. Jedyna akcja, która pozwala zagrywać jakiekolwiek karty - "zmontuj", wprost mówi, że dokładamy kartę na jednym ze swoich stołów montażowych. Bez tego gra może też dość do bardzo nieciekawej sytuacji - gracz posiada 3 karty odbiorników w ręce (np. po dobraniu kart w ciemno, bo wyłożone też były radiami), a na każdym ze stołów ma już kartę radia. No i jedyną opcją na zrobienie czegokolwiek jest akcja "zezłomuj" (która imo była dość słabym pomysłem), po czym musi poświęcić jeszcze kolejną akcję na zagranie jednej z kart z ręki. A i tak zostanie dalej z 2 z 3, otwierając sobie tylko jedno miejsce w ręce. Żeby próbować tego uniknąć powinien bawić się w akcję "wymień". Robi się tego wszystkiego chyba za dużo, w tym czasie drugi gracz pewnie już dawno wygra albo przynajmniej mocno odskoczy.
BOLLO pisze: 22 cze 2022, 12:39 Oczywiście że możesz spakować radio z "jokerem". Warunkiem jest to jakie to jest radio. Jeżeli jest to np Pionier z obrazka powyżej to jest to zgodne z regułami. Pamiętaj że "joker" zastępuję KAŻDĄ część i to ty decydujesz jaką częścią on jest. Czyli możesz mieć np radio składające się z samych "jokerów".
A czemu niby zależy, jakie to jest radio? W instrukcji jasno stoi, że do zapakowania radia musi mieć ono chociaż jedną kartę części. Nigdzie nie jest napisane, że musi to dać jakiekolwiek punkty.

A co do pozostałych uwag:
Ta na temat momentu zakończenia gry to oczywiście mocno subiektywna uwaga. Jak dla mnie, patrząc na cel tej gry, czyli krótka i prosta gra, mająca być chyba przede wszystkim pamiątką dla turystów czy prezentem okolicznościowym dla np. uczniów (czyli grupa docelowa - osoby, który być może miały zerowy kontakt z nowoczesnymi planszówkami) to jednak nierówna ilość ruchów to średni pomysł. Zwłaszcza, że w grze jest bardzo duża losowość związana z pojawiającymi się kartami, a do tego dochodzi negatywna interakcja - nie tylko wykradamy karty, ale najwidoczniej powinniśmy mieć też możliwość podrzucania świń. Poza tym dochodzi też wspomniana wcześniej strasznie zagmatwana kombinacja akcji, żeby jakoś pozarządzać niefortunnymi kartami na ręce. Strasznie się to kłóci z obrazem prostej, szybkiej gry dla potencjalnych żółtodziobów. Zamiast akcji "zezłomuj" dużo lepiej widziałbym tu jakieś możliwości na swobodniejsze odrzucanie kart albo np. przesuwanie kart między stołami/podmienianie karty z ręki z tą ze stołu. Albo modyfikacja "zezłomuj", żeby można było odrzucić wszystkie karty, albo część kart, albo podmienić kartę radia. Ale tak jak zaznaczyłem - typowo subiektywna.

A co do samych zasad - w wielu miejscach wystarczył mały dopisek w instrukcji, żeby nie było wątpliwości.
- czy radio można zapakować z tylko z kartami jokera/jokerów, skoro według instrukcji musi być dołączona część? Wystarczyło w spisie elementów zamiast "30 kart części, 6 kart jokerów" napisać "36 kart części (w tym 6 kart jokerów". I jednoznacznie już wiadomo, że na potrzeby warunku akcji pakowania joker to też część.
- czy mając 3 karty w ręce można dobrać 4 i od razu 1 odrzucić? Przydałby się dopisek, że mając 3 karty nie można wykonywać tej akcji.
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Radio Gra (Michał Stawicki)

Post autor: BOLLO »

Aż specjalnie poszedłem wyciągnąć instrukcję. Nigdzie nie znalazłem ani słowa o możliwości zagrywania swoich kart w przestrzeni przeciwnika. Jedyna akcja, która pozwala zagrywać jakiekolwiek karty - "zmontuj", wprost mówi, że dokładamy kartę na jednym ze swoich stołów montażowych.
Masz rację, ta ważna informacja nie została ujęta w instrukcji dlatego dodałem w pierwszym poście FAQ a dodatkowo do gry zostanie jak zapowiedziałem nakręcona videoinstrukcja tak by nikt nie miał problemu z prawidłową interpretacją w/w zasad.
Kartę spięcia zatem możesz dokładać na swój lub przeciwnika stół montażowy.
A czemu niby zależy, jakie to jest radio? W instrukcji jasno stoi, że do zapakowania radia musi mieć ono chociaż jedną kartę części. Nigdzie nie jest napisane, że musi to dać jakiekolwiek punkty.
Tak zgadza się to właśnie napisałem. Że czasem możemy celowo spakować radioodbiornik który nawet nie da nam żadnych punktów tylko po to aby zrealizować 3 projekty i być może szybciej zakończyć grę przed naszym przeciwnikiem.
Jak dla mnie, patrząc na cel tej gry, czyli krótka i prosta gra, mająca być chyba przede wszystkim pamiątką dla turystów czy prezentem okolicznościowym dla np. uczniów (czyli grupa docelowa - osoby, który być może miały zerowy kontakt z nowoczesnymi planszówkami) to jednak nierówna ilość ruchów to średni pomysł.
Tak dokładnie taka jest docelowa grupa ludzi. Co do nierówniej ilości ruchów to jest to gra tak bardzo losowa że nie ma znaczenia tak naprawdę kto zaczyna. Wszystko zależy od tego jaką obierzesz strategię na daną turę i jak "zapobiegawczo" będziesz grał.
Zwłaszcza, że w grze jest bardzo duża losowość związana z pojawiającymi się kartami, a do tego dochodzi negatywna interakcja - nie tylko wykradamy karty, ale najwidoczniej powinniśmy mieć też możliwość podrzucania świń.
Tak to losowa gra z negatywną interakcją która wprowadza ciekawe zwroty akcji. Coś jak w "Wirusie", niby wygrałeś a tu BAM- złodziej wykrada radioodbiornik.
Zamiast akcji "zezłomuj" dużo lepiej widziałbym tu jakieś możliwości na swobodniejsze odrzucanie kart albo np. przesuwanie kart między stołami/podmienianie karty z ręki z tą ze stołu. Albo modyfikacja "zezłomuj", żeby można było odrzucić wszystkie karty, albo część kart, albo podmienić kartę radia. Ale tak jak zaznaczyłem - typowo subiektywna.
Zamysłem autora było inne rozwiązanie na które postawił i po testach zostało zaakceptowane przez niego tak więc tutaj nie mogę się wypowiedzieć czy jest ono dobrze czy złe. Dla mnie działa i to jest najważniejsze.
- czy radio można zapakować z tylko z kartami jokera/jokerów, skoro według instrukcji musi być dołączona część?
Tak oczywiście. Pamiętaj że joker to cześć więc jedno nie wyklucza drugiego.
czy mając 3 karty w ręce można dobrać 4 i od razu 1 odrzucić? Przydałby się dopisek, że mając 3 karty nie można wykonywać tej akcji.
Instrukcja wyraźnie na ten temat pisze że możesz mieć MAX 3 karty na ręce tym samym nie możesz dobrać 4tej.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Radio Gra (Michał Stawicki)

Post autor: BOLLO »

Poprawiona instrukcja dla tych którzy już kupili swój egzemplarz:
https://drive.google.com/file/d/1HnOSTS ... sp=sharing

W międzyczasie TVP3 Wrocław zainteresowało się grą i postanowili zrobić krótkie nagranie.
https://wroclaw.tvp.pl/61472607/radio-gra

Ogólnie gra dobrze się przyjęła na powiatowym gruncie i są to dobre podwaliny pod kolejny sporo cięższy tytuł jakim jest "DIORA".
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 906
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 301 times
Been thanked: 218 times

Re: Radio Gra (Michał Stawicki)

Post autor: Seraphic_Seal »

Nad morzem - w Jarosławcu - funkcjonuje sobie ośrodek wypoczynkowy "Diora". Może to tylko marketing a może faktyczny spadkobierca ośrodka, który dla swoich pracowników posiadała dzierżoniowska Diora. Widzę potencjalny dodatkowy rynek zbytu xd
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Radio Gra (Michał Stawicki)

Post autor: BOLLO »

Seraphic_Seal pisze: 10 sie 2022, 12:33 Nad morzem - w Jarosławcu - funkcjonuje sobie ośrodek wypoczynkowy "Diora". Może to tylko marketing a może faktyczny spadkobierca ośrodka, który dla swoich pracowników posiadała dzierżoniowska Diora. Widzę potencjalny dodatkowy rynek zbytu xd
Tak Diora jako firma miala kilka swoich osrodkow wypoczynkowych na morzem. Glownie z przeznaczeniem na wakacyjne urlopy dla swoich praownikow.Ten w Jaroslawcu nie jest "Diorowski" aczkolwiek byc moze nazwa wziala sie stad ze w okolicy takowy sie znajdowal.
autopaga
Posty: 1438
Rejestracja: 29 wrz 2018, 20:27
Lokalizacja: Szczecin/Tanowo
Has thanked: 96 times
Been thanked: 320 times

Re: Radio Gra (Michał Stawicki)

Post autor: autopaga »

Świetny tytuł.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Radio Gra (Michał Stawicki)

Post autor: BOLLO »

No i nareszcie jest, udało się nagrać!!! "Radio Gra" czyli pierwsza autorska gra mojego brata Michała Stawickiego którą nie tylko zrobił ale i zilustrował.
(9)RADIO GRA📻 || Recenzja|Gra karciana o Diorze 🎧

https://www.youtube.com/watch?v=o-jKcIPw3xQ&t=31s


Obrazek
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Radio Gra (Michał Stawicki)

Post autor: BOLLO »

Michał autor gry postanowił nam nieco opowiedziec o swoim dziele oraz sie ze mna zmierzyć. Jezeli jestescie ciekawi kto wygrał i chcecie zdobyc 1 z 3 egzemplarzy to zapraszam na film.

https://youtu.be/IuGHBJeBU2w


Obrazek
ODPOWIEDZ