Portal Games - plany wydawnicze 2021

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
velo333
Posty: 111
Rejestracja: 21 wrz 2013, 20:37
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 16 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: velo333 »

Pytanie jakie będą nakłady i SCD :D Dziwi brak Ankh w zapowiedziach :wink:
Staram się być bardziej graczem niż kolekcjonerem :P https://boardgamegeek.com/user/velo333
-5% grybezpradu.eu, -11% planszostrefa.pl
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11090
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3385 times
Been thanked: 3285 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: japanczyk »

jnowaczy pisze: 24 sty 2021, 10:27 To jest temat o portalconie jak się udał czy o planach na wydawniczych
Portalcon jest bezpośrednio zwiazany z zapowiedziami Portalu, wiec nie widze tutaj konfliktu
velo333 pisze: 24 sty 2021, 10:33 Dziwi brak Ankh w zapowiedziach :wink:
Absolutnie nie dziwi - prezes zapowiadal wielokrotnie ze wydaja gry CMON dopiero jak zagraja, Ankh jeszcze nie wyszedł, nie ma gotowej kopii - nie ma czego zapowiadac
Bloodborne juz byl dostarczany przez Portalconem, wiec tu sytuacja jest inna ;-)
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1165
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 509 times
Been thanked: 348 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Propi »

jnowaczy pisze: 24 sty 2021, 10:27 To jest temat o portalconie jak się udał czy o planach na wydawniczych
Portalcon składał się głównie z zapowiedzi planów wydawniczych - próżno chyba szukać tematu bardziej w temacie :) Chyba, że oprócz portalconu są jakieś inne zapowiedzi ze strony Portalu o których mielibyśmy...? ;)
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4563
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1701 times
Been thanked: 2142 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: PytonZCatanu »

pvdel pisze: 24 sty 2021, 00:10
Rigidigi pisze: 23 sty 2021, 23:27
krisow pisze: 23 sty 2021, 21:01 Poszukaj na bgg i youtube informacji o grze Club Stories. Eleven ma być jego poprawioną wersją. Gra w sumie dość wysoko oceniana, ponad 8 pkt., dla 1-2 graczy.
Jesteś pewny, że to przeróbka innej gry?

Jeśli mnie pamięć nie myli, to Trzewik rok temu na Portalconie mówił, że to projekt z którym ktoś się do niego zgłosił i na tyle mu się spodobał, że postanowił go rozwinąć. Dzisiaj dodał, że gra jest cały czas na etapie developmentu, co wskazuje na świeży pomysł.
Padło takie pytanie w czasie q&a dzisiaj i Trzewik potwierdził, ze to ta sama gra. A w zasadzie jej redevelopment. Biorąc pod uwagę, ze grafiki z trailera i w Club Stories są w zasadzie takie same, przypuszczam, ze podbija liczbę graczy w górę, żeby się lepiej sprzedało, ale trzon mechaniczny będzie taki sam.
No to zawód chyba.... Liczyłem na dobre euro.
Awatar użytkownika
Kwestor
Posty: 250
Rejestracja: 13 lis 2019, 14:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 186 times
Been thanked: 90 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Kwestor »

japanczyk pisze: 24 sty 2021, 09:23
Bruno pisze: 24 sty 2021, 02:28 1. Zorganizować - z sukcesem! - całodniowy live, na dwa języki i dwie strefy czasowe (w Stanach - stref nawet więcej) - WOW :!: po raz pierwszy
Z tym sukcesem to bym nie przesadzał, bo przez czesc dnia nie mozna sie bylo zalogować do panelu portalkonu, wiec niestety nie moglem sobie na zywo poogladac czesci programu
Live'y były cały dzień na YT i oprócz chyba 2 na których na początku był problem z mikrofonem reszta działała bardzo dobrze :)

I żeby nie robić OT: zapowiedzi gier oryginalnych to były nieco bardziej teasery niż trailery, informacji nie ma prawie w ogóle więc jak najbardziej rozumiem brak ekscytacji u niektórych.

Z planów licencyjnych na ten rok jestem bardzo zadowolony, Coatla już miałem sprowadzać zza granicy, Red Cathedral in Bonefire też są na moim celowniku.

Plus jako osobie która zaczęła w planszówki dopiero w 2019 i zupełnie przegapiła Najeźdźców z Północy podoba mi się możliwość kupienia Scythi :)
Patreze
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2020, 22:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Patreze »

Czy Portal albo Trzewiczek wspominali coś o Aeon's End: The New Age?
Awatar użytkownika
velo333
Posty: 111
Rejestracja: 21 wrz 2013, 20:37
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 16 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: velo333 »

japanczyk pisze: 24 sty 2021, 10:43 Absolutnie nie dziwi - prezes zapowiadal wielokrotnie ze wydaja gry CMON dopiero jak zagraja, Ankh jeszcze nie wyszedł, nie ma gotowej kopii - nie ma czego zapowiadac
Bloodborne juz byl dostarczany przez Portalconem, wiec tu sytuacja jest inna ;-)
Przecież recenzenckie egzemplarze są od dawna dostępne. Chyba, że masz na myśli egzemplarz przeznaczony na rynek konsumencki ;)
Staram się być bardziej graczem niż kolekcjonerem :P https://boardgamegeek.com/user/velo333
-5% grybezpradu.eu, -11% planszostrefa.pl
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11090
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3385 times
Been thanked: 3285 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: japanczyk »

velo333 pisze: 24 sty 2021, 12:04 Przecież recenzenckie egzemplarze są od dawna dostępne. Chyba, że masz na myśli egzemplarz przeznaczony na rynek konsumencki ;)
Co masz na myśli pisząc "od dawna dostepne"?
Z tego co wiem to development skończył się wcale nie tak dawno temu, jakos nie widzę nigdzie na yt recenzji jakichkolwiek egzemplarzy ankh ;)
Czy mowisz o kampanijnych preview po których gra się jeszcze sporo zmieniła?
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4730
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1244 times
Been thanked: 1457 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Mr_Fisq »

jnowaczy pisze: 24 sty 2021, 10:27 To jest temat o portalconie jak się udał czy o planach na wydawniczych
Nie bądź takim formalistą :wink: . Twe dwie rzeczy są ze sobą ściśle związane.

Odnośnie zachwytów:
Bruno pisze: 24 sty 2021, 02:28 2. Zogniskować uwagę chyba wszystkich wiodących planszówkowych jutuberów w PL, z których część dzieliła na swoich kanałach transmisję z Portalconu - WOW :!: po raz drugi
(Nie do końca chyba tylko rozumiem udział Game Trolla w tym przedsięwzięciu, bo na ich kanale nie zauważyłem nic z Portalconu)
Chłopaki z Gradania byłi?
Bruno pisze: 24 sty 2021, 02:28 4. Wyłowić na rynku, wyszkolić (nie chcę, żeby to brzmiało protekcjonalnie, więc piszę to z braku bardziej akuratnego zamiennika pod ręką) i wypromować w ciągu raptem kilku lat nową Autorkę potencjalnych hitów, która właśnie prezentuje swoją pierwszą w pełni autorską podstawkę, osadzoną w dodatku w settingu, jaki może być przepisem na sukces komercyjny - WOW :!: po raz czw
Dla mnie gra z uniwersum Wędrowycza to... no cóż... typowy marketowiec. Nic czym warto by się zachwycać. W żadnym razie nie nazwałbym tego wymarzonym debiutem. Może Kijanka udowodni, że się mylę. Zobaczymy...
Na tan moment nie widzę powodów, żeby piać nad nią z zachwytu.

Co do planów wydawniczych...
Food Chain Magnate zdecydowanie jest największym zaskoczeniem, i nie wiem czy nie największym ryzykiem (ciężka, złożona gra, mało zależna językowo, na rynku już od kilku lat, droga...)? Sporo zależy od ceny, jeśli Portalowi uda się ją zbić to chętni się znajdą. Ruch trochę w stylu Dominant Species Phalanxa...

Trochę oczywistości:
Chtulhu, wszystko co związane z Root'em, Zombicide, Escape Tales.

Portal wydaje się też lubić wydawanie charakterystycznych graficznie gier; pewnie marketingnowo jest to bardzo korzystne.
Była seria zachodniego królestwa, jest Root, teraz Mur Hadriana i Najeźdźcy (AFAIK nie tworzą cyklu, ale są spójne graficznie, i mają tego samego projektanta), Marvel United (przez swoją karykaturalność też jest charakterystyczny), że nie wspomnę o całej rodzinie gier osadników...

Natomiast mnie najbardziej zainteresowały:
Khora - ekonomia, rozwój greckiego miasta na wielu płaszczyznach :+1:
51. stan: Moloch - semi coop? Jestem bardzo ciekaw ja kto wyjdzie.

FCM - gdyby chodził na 2 osoby...
Sprzedam: Root z dodatkami, Lands of Galzyr, Sands of Shurax, Etherfields KS PL, Inferno i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
Mankoslaw
Posty: 92
Rejestracja: 30 sie 2017, 09:43
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 187 times
Been thanked: 29 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Mankoslaw »

Patreze pisze: 24 sty 2021, 11:59 Czy Portal albo Trzewiczek wspominali coś o Aeon's End: The New Age?
dopytywałem kilka razy wczoraj na live'ach i usłyszałem odpowiedź że linia AE jest dla nich ważna i że zawsze można liczyć na kolejne dodatki i że tj. niejako pewniak i nie ma co tego ogłaszać nawet... więc rozumiem przez to że AE: The New Age zostanie wydane w tym roku bo tak wypadałoby z chronologii - też czekam na ten tytuł i oby było tak jak to zrozumiałem :)
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1363
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 27 times
Been thanked: 303 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Portal Games »

Nie zaglądam tu często z nadmiaru innych obowiązków, ale dziś postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania:
Goldberg pisze: 23 sty 2021, 11:14 Pal licho wasze euro suchary... Coś wspominali o terminach Cdmd sezon 2 i zombicide? ;)
Sezon 2 w pierwszej połowie 2021 - wszystko zależy od transportu z Chin, Zombicide 2.0 (zaladam, że o to pytasz) nie jest aż tak zaawansowane ale też wydanie w 2021 pewne.
Seykan pisze: 23 sty 2021, 11:35 Liczyłem na Race for the Galaxy, ale FCM to bomba :O
Zbiorczo o Race - przedstawiliśmy sprawę jasno, jeśli nie będzie dodatków w tym roku, anulujemy druk. Na tę chwilę dostaliśmy zapewnienie i datę kiedy mają być udostępnione pliki. Spowodowało to, że z druku się nie wycofujemy i śledzimy temat. Niemniej mowa o najwcześniej drugiej połowie roku, jeśli chodzi o wydanie czy to podstawki, czy dodatków. Na pewno kolejnego roku czekać już nie będziemy.
jnowaczy pisze: 23 sty 2021, 12:22 Połowa z tych zapowiedzi nie wypali, bo covid, bo wydawca oryginalny bo deszcz, bo śnieg. To będzie powtórka z tamtego roku
Bogatsi o doświadczenia z zeszłego roku, dużo ostrożniej podchodzimy do oświadczeń partnerów. Sporo się pozmieniało w firmie na skutek 2020. 2021 pokaże czy zmiany poszły w dobrym kierunku.
japanczyk pisze: 23 sty 2021, 15:31
Ardel12 pisze: 23 sty 2021, 15:30 Kompletne edycja NS:Hex w nowym wydaniu i szacie(wygląda świetnie)

A i jeszcze Milion Dollar Script - imprezowa gra w tworzenie scenariuszy filmowych bodyktowanych w myślonych ramach przez reżysera.
To juz było zapowiedziane ;-)

Jak dla mnie zapowiedzi oryginalnych gier bez szału jak na to co kręcili.
Brak detali nt. dodatku do Robinsona... no jakos tak bez żaru
Zbiorczo o formule zapowiedzi:

Robinson - szczegóły będą ale w trakcie kampanii (drafcie).
Dreadful Circus - gra jest gotowa, trwają prace nad szatą graficzną.
Eleven - podobnie jak Book of Adventures, RC
Dune: House Secrets - tu mamy duużo do pokazania, ale to gra na licencji, cała kampania jest uzgadniana z licencjodawcą, będzie więcej materiałów w swoim czasie.
narandil pisze: 23 sty 2021, 16:31 Eleven to jest przerobiona, rozbudowana wersja gry: Club Stories (https://boardgamegeek.com/boardgame/222502/club-stories) - ja się cieszę ale domyślam się, że temat jest mało popularny wśród planszówkowiczów. Ciekaw jestem jak sobie poradzi na KS i raczej nie spodziewam się dodruków :D
Podsumowując Eleven - tak, autor Club Stories zgłosił się z nią do nas, wcześniej była ona wydana własnym sumptem przez niego ze znikomą dostępnością. Najważniejszą zmiana (poza szatą graficzną oczywiście) jest powiększenie liczby graczy, którzy mogą grać jednocześnie.
PytonZCatanu pisze: 23 sty 2021, 20:35 Drogi Portalu:

1. Czy FCM dostanie jakaś nową szatę graficzną? 🤷
2. Kiedy podacie więcej informacji o ELEVEN?
3. Kiedy poznamy daty premier poszczególnych gier? Lub kwartały?
1. Nie - drukujemy wspólnie ze Splotter Spellen i przy najmniej dla mnie, szata graficzna przy całej śiermiężności, idealnie spina się z rozgrywką i nadaje klimatu pozostając bardzo przejrzystą.
2. Na pierwszy ogień Book of Advenures.
3. Aktualizujemy na bieżąco zapowiedzi na naszej stronie, nowe gry też tam się znajdą.
velo333 pisze: 24 sty 2021, 10:33 Pytanie jakie będą nakłady i SCD :D Dziwi brak Ankh w zapowiedziach :wink:
CMON nie podało żadnej daty druku dla tego tytułu (KS jest jeszcze w produkcji, więc to jakby nie patrzeć zrozumiałe).

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów:).

Grzegorz
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4563
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1701 times
Been thanked: 2142 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: PytonZCatanu »

Portal Games pisze: 24 sty 2021, 13:39
narandil pisze: 23 sty 2021, 16:31 Eleven to jest przerobiona, rozbudowana wersja gry: Club Stories (https://boardgamegeek.com/boardgame/222502/club-stories) - ja się cieszę ale domyślam się, że temat jest mało popularny wśród planszówkowiczów. Ciekaw jestem jak sobie poradzi na KS i raczej nie spodziewam się dodruków :D
Podsumowując Eleven - tak, autor Club Stories zgłosił się z nią do nas, wcześniej była ona wydana własnym sumptem przez niego ze znikomą dostępnością. Najważniejszą zmiana (poza szatą graficzną oczywiście) jest powiększenie liczby graczy, którzy mogą grać jednocześnie.
Czy gra będzie gra kooperacyjną czy kompetetywną?
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1363
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 27 times
Been thanked: 303 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Portal Games »

PytonZCatanu pisze: 24 sty 2021, 14:16
Portal Games pisze: 24 sty 2021, 13:39
narandil pisze: 23 sty 2021, 16:31 Eleven to jest przerobiona, rozbudowana wersja gry: Club Stories (https://boardgamegeek.com/boardgame/222502/club-stories) - ja się cieszę ale domyślam się, że temat jest mało popularny wśród planszówkowiczów. Ciekaw jestem jak sobie poradzi na KS i raczej nie spodziewam się dodruków :D
Podsumowując Eleven - tak, autor Club Stories zgłosił się z nią do nas, wcześniej była ona wydana własnym sumptem przez niego ze znikomą dostępnością. Najważniejszą zmiana (poza szatą graficzną oczywiście) jest powiększenie liczby graczy, którzy mogą grać jednocześnie.
Czy gra będzie gra kooperacyjną czy kompetetywną?
Rywalizacyjną :).
tomg
Posty: 408
Rejestracja: 02 gru 2019, 00:00
Has thanked: 128 times
Been thanked: 163 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: tomg »

Portal Games pisze: 24 sty 2021, 13:39
1. Nie - drukujemy wspólnie ze Splotter Spellen i przy najmniej dla mnie, szata graficzna przy całej śiermiężności, idealnie spina się z rozgrywką i nadaje klimatu pozostając bardzo przejrzystą.
Czy to oznacza że polska wersja językowa będzie dostępna wraz z 10 wydaniem wersji angielskiej FCM czyli na wiosnę (obecnie podawany jest kwiecień) ?
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4563
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1701 times
Been thanked: 2142 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: PytonZCatanu »

tomg pisze: 24 sty 2021, 15:19
Portal Games pisze: 24 sty 2021, 13:39
1. Nie - drukujemy wspólnie ze Splotter Spellen i przy najmniej dla mnie, szata graficzna przy całej śiermiężności, idealnie spina się z rozgrywką i nadaje klimatu pozostając bardzo przejrzystą.
Czy to oznacza że polska wersja językowa będzie dostępna wraz z 10 wydaniem wersji angielskiej FCM czyli na wiosnę (obecnie podawany jest kwiecień) ?
Zadajmy pytanie wprost: czy będą lepsze pieniądze niż w poprzednich wersjach? 🙂🙂
Awatar użytkownika
Kwestor
Posty: 250
Rejestracja: 13 lis 2019, 14:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 186 times
Been thanked: 90 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Kwestor »

Portal Games pisze: 24 sty 2021, 14:23
PytonZCatanu pisze: 24 sty 2021, 14:16
Portal Games pisze: 24 sty 2021, 13:39

Podsumowując Eleven - tak, autor Club Stories zgłosił się z nią do nas, wcześniej była ona wydana własnym sumptem przez niego ze znikomą dostępnością. Najważniejszą zmiana (poza szatą graficzną oczywiście) jest powiększenie liczby graczy, którzy mogą grać jednocześnie.
Czy gra będzie gra kooperacyjną czy kompetetywną?
Rywalizacyjną :).
Jakby ktoś chciał posłuchać trochę o historii gry Eleven to tu jest trochę (po angielsku), tuż po odpowiedzi o Dune: https://youtu.be/Bl4CFsDlf68?t=658
rutra1992
Posty: 432
Rejestracja: 18 lis 2018, 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 158 times
Been thanked: 113 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: rutra1992 »

Eleven to będzie jakiś KS czy normalnie wydana gra dostępna w sklepach?
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 353
Rejestracja: 28 maja 2017, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 11 times
Been thanked: 389 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: sydonia »

rutra1992 pisze: 24 sty 2021, 16:09 Eleven to będzie jakiś KS czy normalnie wydana gra dostępna w sklepach?
Najpierw crowdfunding (nie wiadomo, czy akurat KS).
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1533
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 303 times
Been thanked: 646 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: EsperanzaDMV »

Bruno pisze: 24 sty 2021, 02:28 To ja trochę przekornie do pojawiających się tu głosów w tonacji "meh" napiszę, że zapowiedzi i w ogóle pomysł na Portalcon - bardzo się Portalowi udały!
Podobnie jak japanczyk, także nie widzę tu na forum głosów "meh". Moim zdaniem Trzewiczek po prostu padł ofiarą budowania przez samego siebie nadmiernego hype'u. Oglądałem poranny materiał o nowościach na Polskę i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zdążyłem jeszcze potem obejrzeć kawałek Q&A, gdzie Ignacy zdążył kilka razy powtórzyć, że te popołudniowe nowości przebiją wszystko, co było pokazane na porannej sesji, że ta poranna sesja to było nic w porównaniu z przyszykowanymi bombami. Patrzysz na listę poranną - Clash of Cultures, FCM, Marvel, dodatki do Roota, no tona kapitalnych gier, dla każdego coś się znajdzie, więc wow, co tam może się wydarzyć po południu, co oni kombinują?
Nie mogłem oglądać popołudniowego ogłoszenia planów wydawniczych na świat, ale z niecierpliwością zacząłem wieczorem przeglądać wpisy na FB i... gdzie te bomby? Później obejrzałem z odtworzenia. Trzewiczek nakręcił ogromny hype a odpalił kapiszony. Żadna z tych gier, w przeciwieństwie do tych ogłoszonych rano, nie była bombą. Też wszedłem wczoraj wieczorem na forum by przeczytać która z tych pozycji jest tym hitem bo patrząc po liście i opisach, to jej nie widziałem... Patrząc po innych wpisach nie jestem sam w tym "zagubieniu" - już sam ten fakt, że gracze pytają się "gdzie ta bomba?", powinien być zastanawiający i nauczką dla Portalu, że przesadni hype może bardziej zaszkodzić niż pomóc. Odpowiedzi wskazują na to, że tą bombą jest gra w uniwersum Diuny, ale raz że nic o tej grze praktycznie się nie dowiedzieliśmy konkretnego, a dwa że były już gry polskich autorów w znanych dla polskiego fana uniwersach (jak wspomniany Wiedźmin). Jeśli to są takie bomby, to ewidentnie zabrakło nakreślenia szerszego kontekstu dlaczego Portal uważa, że są to bomby, co takiego się stało. Może nie wiemy, jak przebiegają rozmowy nt. licencji na świat Diuny, że wszyscy się odbijają od licencjodawcy, a Portalowi się udało? Tego nie wiem, niestety.,, a szkoda.

No i żeby nie było, że tylko krytykuję - sam event był wow, ogłoszone gry (zwłaszcza te poranne na pewno ciekawe (u mnie na radar wskoczyło co prawda tylko Clash of Cultures, ale zobaczę jeszcze recenzje i opisy innych). Żałuję tylko, że recenzenci nie zrobili wspólnej telekonferencji i nie komentowali razem, na jednym callu... Tzn. po GameTroll się tego spodziewałem, on przecież z nikim nie będzie współpracował poza sobą :lol: ale pozostali mogli zrobić coś razem, ogarnięcie takiej wideokonferencji to nie jest rocket science... To by była dopiero świetna reklama dla Portalu. Natomiast widziałem w zapowiedziach (do tej pory wisi informacja na fanpage'u Geek Factor), że relację będzie robić też Asia Asi z OnTable. Wycofała się w ostatniej chwili? Nie było jej też wspomnianej (i przeliterowanej) w materiałach, a mignęła mi też gdzieś wiadomość na FB, że będzie robić relację.
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2810
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 312 times
Been thanked: 527 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: kaszkiet »

japanczyk pisze: 24 sty 2021, 09:23 Zdobycie licencji nie swiadczy totalnie o niczym - Wiedźmina też zrobił Portal, a wszyscy wiemy jaka to gra
Trzewiczek jest autorem Wiedźmina, ale gra została wydana przez FFG.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11090
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3385 times
Been thanked: 3285 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: japanczyk »

Nic to nie zmienia ;-)
Mam nadzieje ze Dune nie bedzie dojeniem marki, a porzadna i ciekawa gra planszowa
Konrad Sass
Posty: 92
Rejestracja: 29 lis 2017, 23:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 2 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Konrad Sass »

Czy bylo cos o dodrukach? Paladynow dajmy na to?
Grzess0
Posty: 147
Rejestracja: 20 sty 2020, 15:25
Has thanked: 52 times
Been thanked: 46 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Grzess0 »

Konrad Sass pisze: 24 sty 2021, 20:54 Czy bylo cos o dodrukach? Paladynow dajmy na to?
Nic, tylko nowości
Awatar użytkownika
rav126
Posty: 796
Rejestracja: 27 paź 2010, 00:56
Has thanked: 409 times
Been thanked: 505 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: rav126 »

Wydaje mi się, że Ignacy podczas Q&A coś mówił, że będzie dodruk Paladynów.
gregoff
Posty: 800
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 546 times
Been thanked: 164 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: gregoff »

Dodruk Palasynow na 100%. Terminu brak.
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
Zablokowany